2018 kpss tek başlık

ÖSERKANG

İyi Bilinen Üye
2016 ilk atamada 220 civarı alım olmuş bunda da o civarda olur mu sizce? Hocalar yargıda bize bu yıl rekor atama olcak iyi değerlendirin derdi sınav için mesela.ve internette tercihler için 11 20 aralık diyo ne kadar doğru?

denis5834

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Bence herkes iyi puan alsın da biraz egoları tatmin olsun diye yapılmış bir sınavdı 2018. Artı o kadar kişi atılmasına ve seçim olmasına rağmen kuş kadar kadro geldi 2016'da. O yüzden 2018 alımları daha düşük olur hele ki ekonomi ve gidişat kötü iken hiç umutlu değilim...

ÖSERKANG

İyi Bilinen Üye
Bence herkes iyi puan alsın da biraz egoları tatmin olsun diye yapılmış bir sınavdı 2018. Artı o kadar kişi atılmasına ve seçim olmasına rağmen kuş kadar kadro geldi 2016'da. O yüzden 2018 alımları daha düşük olur hele ki ekonomi ve gidişat kötü iken hiç umutlu değilim...
Yine herkes iyi yapamadı hocam yaa foruma bakıp konuşmamak lazım kötü yapan yetiştiremeyen o kadar çok kişi biliyorum ki

denis5834

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Yine herkes iyi yapamadı hocam yaa foruma bakıp konuşmamak lazım kötü yapan yetiştiremeyen o kadar çok kişi biliyorum ki
Hocam ben bile hiç çalışmadan 80'e yakın net yaptım. Açıklanınca göreceğiz yığılma puanları...

ÖSERKANG

İyi Bilinen Üye
Ben yapamayan bi yığından bahsediyorum bildiğim.foruma baksam herkes 85 civarı diyo forumdan dışarda da bu sınava giren yüzbinlerce rakip var.internette okuduğum yorumlar çevremdekiler sınav çıkışı konuştuğum insanlar vs.

denis5834

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Ben yapamayan bi yığından bahsediyorum bildiğim.foruma baksam herkes 85 civarı diyo forumdan dışarda da bu sınava giren yüzbinlerce rakip var.internette okuduğum yorumlar çevremdekiler sınav çıkışı konuştuğum insanlar vs.
Ölmezsek burdayız...

Tbtbtt

Minimalist..
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Bende çok alım olmayacağını düşünüyorum çiftli yıllarda hep 100 binlerce memur alınacağı duyurusu yapılır kuş kadar kadro gelir öylesinede herkes sınava girer ve sınav çok kolaydı beaa modunda dolaşır millet

ramos4

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Genel olarak bahsediyorlardı ay söylemiyolardı
valla 2018 puanı için tum atamalarda ıyı yuksek kadrolar açsalar guzel olurdu ben ayrıca marttta yerel seçimler olucak o yuzden kası -aralık atamasında yuksek kadro beklıyorum verırler gıbı ama hazıran ataması fılan da onemlı sonrakı atamalar

ÖSERKANG

İyi Bilinen Üye
Yine de ben 200 230 arası bi kadro bekliyorum.verilen kadronun ekonomiyle alakalı olduğunu pek sanmam zira hiç bi zaman ekonomi düzelmedi.biz her ay hemşire alalım yüzlerce ama ;) branş bazında sıralama tahmininde bulunabilsek? Mesela ilk atamaya girerken 2016da 84 puan çeken bi çekocu kaçıncıydı branş bazında bi bilgisi ya da tahmini olan varmı?

denis5834

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Yine de ben 200 230 arası bi kadro bekliyorum.verilen kadronun ekonomiyle alakalı olduğunu pek sanmam zira hiç bi zaman ekonomi düzelmedi.biz her ay hemşire alalım yüzlerce ama ;) branş bazında sıralama tahmininde bulunabilsek? Mesela ilk atamaya girerken 2016da 84 puan çeken bi çekocu kaçıncıydı branş bazında bi bilgisi ya da tahmini olan varmı?
Hocam sana asla inanmam ki bu forumda olanlar da hatırlar. Senin gibi puan konusunda milleti kandırıp manipülasyon yapan insanlarla işimiz olmaz. Sen zaten atanmıştın sözüm ona Kilis üniversitesine. Hadi bakalım git Kilis'i gez ne var ne yok diye. Ama oralardaki insanlara yalan söyleme. Uslu ve dürüst bir memur ol. Bunun puanı da tam olarak 100, karakter sıralaması da 1. Hadi rast gele...

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Aynen hocam ben de merak ediyorum bunu bu onemlo biz cekocular icin