2018 KPSS'YE ÇALIŞMAYA BAŞLAYANLAR/BAŞLAYACAKLAR

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
arkadaşlar 2017/2 de benim Ankara ptt oldu. Ama Kpss çalışmayı düşünüyorum. Sizce Ptt de çalışırken düzenli ders de çalışabilir miyim? Kalan sürede tecrübeli arkadaşlar yorumlarsa sevinirim...

Eğitim
Lisans
Üni
Ahi Evran Ünv.
Bölüm
İktisat
Merhaba arkadaşlarım Ben de başlayacağım çalışmaya Allah'ın izniyle kitap almak istiyorum onerebileceginiz yayınlar ve alabileceğim bir site var mı uygun olursa sevinirim :)teşekkür ederim simdiden

Mrs.Turan

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
İhtiyaç ve pegem güzeldi ama soruşturma var sanırım. Yediiklim de güzeldir klasik yayınlardan şaşmayın bilinmesi gereken her şeyi yeterli düzeyde veriyorlar zaten. Ekstra ve detay bilgiyi zamanla insan kendi öğrenmek istiyor ve bi şekilde ediniyor da :)
Bayramdan sonra başlıyor muyuz?

yorgunn

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
İhtiyaç ve pegem güzeldi ama soruşturma var sanırım. Yediiklim de güzeldir klasik yayınlardan şaşmayın bilinmesi gereken her şeyi yeterli düzeyde veriyorlar zaten. Ekstra ve detay bilgiyi zamanla insan kendi öğrenmek istiyor ve bi şekilde ediniyor da :)
Bayramdan sonra başlıyor muyuz?
Tarım kredi belki açıklanır hocam ☺

arzu kaya

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ben de deneyecegim tekrar. Calistigim icin simdiden tarih dersi ile basladim bile. Bu yil sonuna kadar tarih ve matematigi bitirmeyi planliyorum. Sonrada paso deneme cozerim.

kareminov

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İktisat
Tarih için cahide bolati tavsiye ederim farklı yayinevlerinden konu ve soru kitapları çıkıyo bence kpss tarzına en yakın soruları yakalıyo

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
benim hoca yayınları almanızı şiddetle tavsiye ediyorum benim eksiğim genel yetenek türkçesini aldım çok çok güzel anlatılmış konu anlatımı geriye kalan kitaplarıda almayı düşünüyorum

izmirli

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Evet kpss'ye çalışmayı ben de bayram sonrasına bıraktım. İki gündür az az bakıyorum konulara.
Kitap önerisi isteyen arkadaşlar olmuş sanırım. Konu anlatımlı olarak Ben Tarihte tarihin pusulasını, Coğrafya ve Vatandaşlıkta Data Yayınlarını önerebilirim.
Soru kitabında ise Pegem, Yediİklim ve Data'yı önerebilirim.
Ancak benim beğendiğimi sizler beğenmeyebilirsiniz.

izmirli

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
arkadaşlar 2017/2 de benim Ankara ptt oldu. Ama Kpss çalışmayı düşünüyorum. Sizce Ptt de çalışırken düzenli ders de çalışabilir miyim? Kalan sürede tecrübeli arkadaşlar yorumlarsa sevinirim...
Ben de bir işte çalışıyorum. Düzenli ders çalışabilir miyim ben de bilmiiyorum. 2016 için denemiştim çalışamamıştım. İnşallah bu yıl olur. En azından ümitliyim kendimden :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Evet kpss'ye çalışmayı ben de bayram sonrasına bıraktım. İki gündür az az bakıyorum konulara.
Kitap önerisi isteyen arkadaşlar olmuş sanırım. Konu anlatımlı olarak Ben Tarihte tarihin pusulasını, Coğrafya ve Vatandaşlıkta Data Yayınlarını önerebilirim.
Soru kitabında ise Pegem, Yediİklim ve Data'yı önerebilirim.
Ancak benim beğendiğimi sizler beğenmeyebilirsiniz.
Matematik için özelikle????