2018 KPSS'YE ÇALIŞMAYA BAŞLAYANLAR/BAŞLAYACAKLAR

Calimeroo

Kaderin benle bu derdi ne
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Sadece coğrafya tam bitti ve matematiğin bir kısmını bitirdim hocam tam bitirmedim henüz onu ama dayanamadım ilk 3 denemesini heba ettim :)
Bende cok yarimin daha sinav psikolojisine giremedm hala calisip calismadigimi anlayamiyorum bu sekilde tarihte sona gelmisim cografyada da eksik yerlerime bakiyorum sadece henuz deneme cozmedm cesaretm yok zaten gunde yuz soru cozmuyorum

mnt

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Tarih matematik yarım, coğrafya bitti, Türkçe ve vatandaşlık hiç bakmadım henüz. Genel kültür uygulamadan sürekli bakıyorum. En geç Nisan sonuna bitirmeliyim diyordum ama zor görünüyor benimde. Sürekli bir kurum beklediğimiz için konsantre olup başlayamadım gitti aylarımız öyle.
Bende cok yarimin daha sinav psikolojisine giremedm hala calisip calismadigimi anlayamiyorum bu sekilde tarihte sona gelmisim cografyada da eksik yerlerime bakiyorum sadece henuz deneme cozmedm cesaretm yok zaten gunde yuz soru cozmuyorum

Calimeroo

Kaderin benle bu derdi ne
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Tarih matematik yarım, coğrafya bitti, Türkçe ve vatandaşlık hiç bakmadım henüz. Genel kültür uygulamadan sürekli bakıyorum. En geç Nisan sonuna bitirmeliyim diyordum ama zor görünüyor benimde. Sürekli bir kurum beklediğimiz için konsantre olup başlayamadım gitti aylarımız öyle.
Benimki beklemek degilde bosa emek verdigim dusuncesi

mnt

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Benimki beklemek degilde bosa emek verdigim dusuncesi
Merkeziden atanabilecek puanı almaya konsantre olun ben öyle yaptım. Emeğimizin karşılığını kesin alacağımız tek kısım orası, kurumlar belli olmuyor. olmazsa yine denicez bir yerleri mecbur ama merkeziyi düşünerek çalışın.

gmz44

All is well
Eğitim
Lisans
Üni
Mersin Ünv.
Bölüm
Maliye
Sürünerek çalişiyorum resmen ama pes etmek yok bu yıl da denicem olmadı artık kpss ile yolumu ayırıyorum iki yıl daha bekleyip hüsrana uğramayı kaldıramam. En son şu taktiği denicem pişman olmamak icin. :dede:size de tavsiye edeyim 2016 yılında dershane hocam anlatmişti bizlere ama artık sınava bir ay kalkmıştı. :dede:Faydasını çok gördüm hatta çevremdeki arkadaşlara da tavsiye ettim sınavdan sonra dua eden çok oldu. Tam da benim gibi matematiği çalişsa da yapamayanlara göre. :dede:Ağırlığı tarih coğrafya ve vatandaşliğa verin buralardan bilgi sorusu geliyo zaten konu dışından soracak halleri Yok ya bu üç ders netlerinizi mutlaka arttırır. :dede:Düşünsenize 82 83 alanlar 2016da iki puan daha alsak neler olurdu :dede:bu ne demek bu üç dersten ikişer net demek boşverin matematiği (çslişsa da yapamayanlar için diyorum) Umarım faydali olur ben çok mantıklı bulmuştum faydasını da gördüm

rammstein85

Ministry of Family and Social Policy
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Sürünerek çalişiyorum resmen ama pes etmek yok bu yıl da denicem olmadı artık kpss ile yolumu ayırıyorum iki yıl daha bekleyip hüsrana uğramayı kaldıramam. En son şu taktiği denicem pişman olmamak icin. :dede:size de tavsiye edeyim 2016 yılında dershane hocam anlatmişti bizlere ama artık sınava bir ay kalkmıştı. :dede:Faydasını çok gördüm hatta çevremdeki arkadaşlara da tavsiye ettim sınavdan sonra dua eden çok oldu. Tam da benim gibi matematiği çalişsa da yapamayanlara göre. :dede:Ağırlığı tarih coğrafya ve vatandaşliğa verin buralardan bilgi sorusu geliyo zaten konu dışından soracak halleri Yok ya bu üç ders netlerinizi mutlaka arttırır. :dede:Düşünsenize 82 83 alanlar 2016da iki puan daha alsak neler olurdu :dede:bu ne demek bu üç dersten ikişer net demek boşverin matematiği (çslişsa da yapamayanlar için diyorum) Umarım faydali olur ben çok mantıklı bulmuştum faydasını da gördüm
hocanızın bana patent ödemesi lazım:p bunu yıllar önce ben savunuyordum 20 mat net yapanı 10 mat netle çoğu kişiyi geçmiştim ,ben zaten dengeli net çıkartanı görmedim ya gy si yüksek ya gk sı yüksek ortası yok

10URR

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Bu sene hangi dersi kasacaklar çok merak ediyorum ama içimden güçlü bi ses Tarih diyor..

rammstein85

Ministry of Family and Social Policy
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
diğer dersleri bilmem ama coğrafyadan kasarlarsa herkes mort olur ÖSYM en beklenmeyen yerden vurmayı sever

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
ösym soru hazıralan ekip değiştiği için bu sene cidden sıkıntı oalcak..üniversite sınavı örenk sorularına ve askeri liselere giriş sınav sorularına bakarsanız matematiğin çok ağır olduğunu göreceksiniz..bence bu sene matematik ağır olacak..2016 da türkçe çok zordu 2014 te tarih zordu..bu sene sıra matematikte tahminim incelersenz dediklerimi görürsünüz arkdşlr

10URR

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
ÇEKO
ösym soru hazıralan ekip değiştiği için bu sene cidden sıkıntı oalcak..üniversite sınavı örenk sorularına ve askeri liselere giriş sınav sorularına bakarsanız matematiğin çok ağır olduğunu göreceksiniz..bence bu sene matematik ağır olacak..2016 da türkçe çok zordu 2014 te tarih zordu..bu sene sıra matematikte tahminim incelersenz dediklerimi görürsünüz arkdşlr
evet komisyon değişmiş hangi sınavdan itibaren degıstı acaba ? MSÜ sınav soruları değişik diyorlar bulamadım gerci onu da :)

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
evet komisyon değişmiş hangi sınavdan itibaren degıstı acaba ? MSÜ sınav soruları değişik diyorlar bulamadım gerci onu da :)
internette yüzde 10 u yayımlanmşta bi kaç arkdş forumalrda dağıtydu zordu matı baya..üniversite temel yeterlilk testi sorularına bakn mat cidden kazzık yani :D:D matı full yapan biri olarak söylyrm:D:D

10URR

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
ÇEKO
internette yüzde 10 u yayımlanmşta bi kaç arkdş forumalrda dağıtydu zordu matı baya..üniversite temel yeterlilk testi sorularına bakn mat cidden kazzık yani :D:D matı full yapan biri olarak söylyrm:D:D
kalan kısımları nerden bulurum link var mı link :)

oaydin91

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Diğer
Yediiklimin denemelerini çözen var mı ben beğendim soruları yargı baya zorladı beni başka önerecek olan var mı deneme?

makus

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
herkese kolay gelsin arkadaşlar ben çalışıyorum ama tarih bitmek üzere coğrafya yarim türkçe yarim .matematik desen hep problem inş nisan da bitiririm diyorum .branş denemsi alan var mı birde pegem in bütün dersler den bir tane soru bankasi var alan çözen oldumu onerirmisiniz

Rosa lux.

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çankırı Karatekin Ünv.
Bölüm
İktisat
herkese kolay gelsin arkadaşlar ben çalışıyorum ama tarih bitmek üzere coğrafya yarim türkçe yarim .matematik desen hep problem inş nisan da bitiririm diyorum .branş denemsi alan var mı birde pegem in bütün dersler den bir tane soru bankasi var alan çözen oldumu onerirmisiniz
Pegemi çözüyorum hocam güzel ama basit eger temeliniz varsa daha zorlayıcı kitapları çözmek de yarar var.

mnt

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Matematik konularına kümeler ve fonksiyonlar dahil mi arkadaşlar bilen var mı? Dershaneye gittiğim dönemden dahil değil diye hatırlıyorum ama belki sadece sorulmuyordur benim aklımda öyle kalmıştır diye emin olamadım :oops: