2018 KPSS'YE ÇALIŞMAYA BAŞLAYANLAR/BAŞLAYACAKLAR

Pace

Her şey, neye layıksa ona dönüşür
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Matematik konularına kümeler ve fonksiyonlar dahil mi arkadaşlar bilen var mı? Dershaneye gittiğim dönemden dahil değil diye hatırlıyorum ama belki sadece sorulmuyordur benim aklımda öyle kalmıştır diye emin olamadım :oops:
Fonksıyon garantı sorudur hocam . Kümelerde denemelerde karsımıza sureklı çıkan bı konu

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Arkadaşlar data yayınlarının çevir konu çevir soru vatandaşlık kitabını kullanan var mı? Yasama bölümünde milletvekili olma şartları eski şartlar. En arkaya eklemiş ler 2017 değişikliklerini topluca. Yeni şartların gelmesi 2019 değişiklikleri içinde mi? Şaşırdım kaldm...

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Yaş 25 askerlik yapmış olmak yazıyr. 2019mu bunlar?

Cansuuuu

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar nasıl gidiyo çalışmalar.konular bitti mi neler yaptınız

19sep88

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Matematik konularına kümeler ve fonksiyonlar dahil mi arkadaşlar bilen var mı? Dershaneye gittiğim dönemden dahil değil diye hatırlıyorum ama belki sadece sorulmuyordur benim aklımda öyle kalmıştır diye emin olamadım :oops:
fonksiyon çıkabilir küme sormazlar

Ebru5807

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar konularda nerdesiniz ben dershaneye gidiyorm matematik de fonksiyonlar bitti Coğrafya da nüfus ve Yerleşme türkçe fiiller genel tarih gerileme dönemi ınkılap tarihi de ekonomi alanında ınkılaplari geçen hafta işledik. Vatandaşlık da yargıdayız yargıya gidyrm ben hem iş hem kpss yoruyo 75 80 arası net yapyrm sizce nasıl çalışmalıyım

Serenad

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Mersin Ünv.
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar malum sınavda yeni anayasa sorulacak ama ben kaynak bulamadım bir türlü. Yeni sistem anayasa (vatandaşlık) kitabi alan var mı? Ben bulamadım her hangi bir sitede göremedim.alan varsa aldığı yeri söylerse çok sevinirim

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Ekonometri
bende aradım ve bulamadım. kitapçı yeni gelen yok dedi en son.umarım gelir.denemelerden benim hocamı çözen var mı acaba?1 tane çözdüm ama çok zordu devam etsem mi bilemedim.deneyen var mı?

nymph

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Ekonometri
bende aradım ve bulamadım. kitapçı yeni gelen yok dedi en son.umarım gelir.denemelerden benim hocamı çözen var mı acaba?1 tane çözdüm ama çok zordu devam etsem mi bilemedim.deneyen var mı?
ben çözdüm mattan çok yanlış soru çıkıyor. Bence çöz bitir güzel sorular var.

arzu kaya

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bugüne kadar sadece tarih çalıştım. coğrafya ile bugün başlıcam. diğer dersler icin de sadece soru çözeceğim. umarım yetiştirebilirim.

mutlulukiptal

Ne kadar az bilirsen o kadar iyi uyursun
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
bugüne kadar sadece tarih çalıştım. coğrafya ile bugün başlıcam. diğer dersler icin de sadece soru çözeceğim. umarım yetiştirebilirim.
hiç çalışmamaktan iyidir hocam nerden başlarsanız kar
ben bir ara bayağı boşladım ama tekrar hız verdim türkçe bitti ve mat bitti gibi gky e geçeceğim artık zaten gk iyi idi sadece soru çözeceğim
ben de matematik ten işçi havuz soruluyor mu diye düşünüyordum şu konu çıkar mı dye soranlar olmuş şöyle bir şey buldum belki yarımcı olabilir https://www.basarisiralamalari.com/...matik-konulari-ve-soru-dagilimlari-en-guncel/

mutlulukiptal

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
ben bir ara bayağı boşladım ama tekrar hız verdim türkçe bitti ve mat bitti gibi gky e geçeceğim artık zaten gk iyi idi sadece soru çözeceğim
ben de matematik ten işçi havuz soruluyor mu diye düşünüyordum şu konu çıkar mı dye soranlar olmuş şöyle bir şey buldum belki yarımcı olabilir https://www.basarisiralamalari.com/...matik-konulari-ve-soru-dagilimlari-en-guncel/
karışım problemleri,işçi havuz problemleri ,kombinasyon,permütasyondan eksiltip sayısal mantık soruyor gibi

Dilemma

Hür General
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Uzman kariyer deneme sorularından Türkçe sıkıntılımı arkadaşlar çözen var mı ? Gereğinden fazla hata çıkıyor
Bir de Uzman kariyer optik okuma programında optik okumada hatalar var..uygulamayı kullanan var mı karekod okutmadan mı kaynaklanıyor acaba

arzu kaya

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bu saatten sonra sadece sınavda çıkmış soruları ve denemeleri çözeceğim. matematik içinde çıkmış soruları yapmak yeterli olur heralde 15 net çıkarsam iyidir. ama vatandaşlık konusunda nerden neyi çalışacağımı bilmiyorum. bir fikri olan varmı??

mutlulukiptal

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
bu saatten sonra sadece sınavda çıkmış soruları ve denemeleri çözeceğim. matematik içinde çıkmış soruları yapmak yeterli olur heralde 15 net çıkarsam iyidir. ama vatandaşlık konusunda nerden neyi çalışacağımı bilmiyorum. bir fikri olan varmı??
Hocam oradan da çıkmış soruları çözebilirsin şahsen ben öyle yapacağım sadece anayasa değişikliği ile ilgili neler değişti onu da netten bakabilirsin

Serenad

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Mersin Ünv.
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar eski kimliklerle sınava girilebiliniyor mu bilgisi olan var mı
Benim hala eski kimlik çünkü