2018 SÖZLEŞMELİ MUHAFAZA MEMURU BİLGİ PAYLAŞIM YERİ

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
2018 de sözleşmeli muhafaza memuru olarak atandım, edindiğim bilgilere göre 3 bölgeye düşüyormuş bölge sayısı. Sarp kapıkule ve suriye kapıları 2.bölge oluyormuş görev süresi 4 yıl sadece kapıkulenin 6 yıl. 3.bölgede ise habur esendere üzümlü ve hangisi bilmiyorum 2 tane daha kapı varmış. Sözleşmeli muhafaza memuru olarak görec süremiz hala belli değil ve olduğumuz yerde çakılı gibi gözüküyoruz. Ayrıca 2. Ve 3.bölge yi yapana eş durumu yapılacakmış. Gih lerde dahil olmak üzere eşiniz belediye üniversite ve il özel idaresinde çalışsa dahi 2 ve 3. Bölgeyi yapmadığınız için yanına tayin isteyemiyormuşuz imza aşamasına gelinmiş. Hakkımızda hayırlısı daha başka şeyler duyanlar varsa yazsın burayı aktif tutalım herkese kolay gelsin

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer
Önce bakanlık bu dediklerinizi yapsın da ondan sonra konuşuruz. Bakanlık onaylamadığı sürece, çalıştığınız yere yazı gelmediği sürece hiçbir dedikoduya inanmayın. Benim duyduğuma göre de, 3 bölgeye düşeceği zaman Sarp üçüncü bölge olacak diyorlar. Milletin ağzı torba değil ki büzesin

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Önce bakanlık bu dediklerinizi yapsın da ondan sonra konuşuruz. Bakanlık onaylamadığı sürece, çalıştığınız yere yazı gelmediği sürece hiçbir dedikoduya inanmayın. Benim duyduğuma göre de, 3 bölgeye düşeceği zaman Sarp üçüncü bölge olacak diyorlar. Milletin ağzı torba değil ki büzesin
Benim dediğim yani duyduğum şey ki bölge müdürünün bizzat ağzından duydum da buraya yazdım ama cumhurbaşkanı yer değiştirme yönetmeliğini imzalamamış şyan eski sisteme devam yani..

Issiz123

Gümrükcü35
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Merhaba 1 yıllık sözleşmeli muhafaza memurum eş durumundan tayin hakkımız var mı. 1.bölgedeyim

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer
Merhaba 1 yıllık sözleşmeli muhafaza memurum eş durumundan tayin hakkımız var mı. 1.bölgedeyim
Kurum bi bahane bulup onaylamıyor, şansınızı deneyin yine de. Dilekçenizi verin

Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Maliye
Yeni ilan ne zaman gelir

Nles

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Merhaba sizlere birsey danismak istiyorum evli olup muhafaza memurligina atananlar kuraya dahil ediliyor mu yoksa esin oldugu ildemi çalışıyor?

manisalı

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Yüzüncü Yıl Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Merhaba sizlere birsey danismak istiyorum evli olup muhafaza memurligina atananlar kuraya dahil ediliyor mu yoksa esin oldugu ildemi çalışıyor?
Sözleşmeli alımda eş durumu yoktu zaten ama önceki alımlarda sigortalı eşe tabi olunabiliyordu...ancak bu ay içinde yer değiştirme yönetmeliğinde değişiklik olacağı söyleniyor ve eş durumu yüksek ihtimalle kalkacak...

taygunn

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Merhabalar; konuyla alakası yok ama affınıza sığınıyorum. 2019/2 merkezi atamada Şoför olarak Ticaret Bakanlığı Hakkari/Yüksekovaya atamam yapıldı. Personelden aldığım bilgiye göre Esendere gümrük kapısına atanacağım sanırım. Sizlere birkaç sorum olacak.
1- Duyduğuma göre ve eğer doğruysa bulduğum yönetmelikte şoförlere rotasyon uygulanmıyor. Peki rotasyana tabi olmayan personelin tayinleri nasıl işliyor?
2- Şoförlerin mesai saatleri nasıl? Cumartesi, Pazar çalışıyorlar mı? 8-5, 12-12 vs.
3- Ayrıca kendi memleketim olan denizlide sözleşmeli olarak OGM'ye atandım. Sizce bekar biri için kendi memleketinizde sözleşmeli mi? Yoksa neresi olursa olsun kadrolu mu?
Özellikle Esendere gümrükte çalışan bi arkadaşım varsa ona ayrı birkaç sorum olacak. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Merhabalar; konuyla alakası yok ama affınıza sığınıyorum. 2019/2 merkezi atamada Şoför olarak Ticaret Bakanlığı Hakkari/Yüksekovaya atamam yapıldı. Personelden aldığım bilgiye göre Esendere gümrük kapısına atanacağım sanırım. Sizlere birkaç sorum olacak.
1- Duyduğuma göre ve eğer doğruysa bulduğum yönetmelikte şoförlere rotasyon uygulanmıyor. Peki rotasyana tabi olmayan personelin tayinleri nasıl işliyor?
2- Şoförlerin mesai saatleri nasıl? Cumartesi, Pazar çalışıyorlar mı? 8-5, 12-12 vs.
3- Ayrıca kendi memleketim olan denizlide sözleşmeli olarak OGM'ye atandım. Sizce bekar biri için kendi memleketinizde sözleşmeli mi? Yoksa neresi olursa olsun kadrolu mu?
Özellikle Esendere gümrükte çalışan bi arkadaşım varsa ona ayrı birkaç sorum olacak. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

edirne için yazıyorum normal memur gıbı 8 5 calısıyorlar arada farklı yerlere görevlendırmeler dısında normal memur gıbısın rotasyon yok ama yenı bı yazı geldı gecen gun tayın taleplerı hakkında mazaret tayını ıcın dilekce alacaklarıdı cakılı kadro olanlar ıcın bana sorarsan memlekette sozlesmelı derım

taygunn

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
edirne için yazıyorum normal memur gıbı 8 5 calısıyorlar arada farklı yerlere görevlendırmeler dısında normal memur gıbısın rotasyon yok ama yenı bı yazı geldı gecen gun tayın taleplerı hakkında mazaret tayını ıcın dilekce alacaklarıdı cakılı kadro olanlar ıcın bana sorarsan memlekette sozlesmelı derım
Çok teşekkür ederim.