2018/[Sözleşmeli] - Ticaret Bakanlığı - Evrak Teslim/Kura Süreci

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Herkese hayırlı olsun arkadaşlar, kazananları tebrik ederim. Emek harcadığı halde kazanamayan dostlarım üzülmeyin, elbet bir gün sizede sıra gelecek, kendinizi strese sokmayın, sağlığınızı bozmayın.

AÇIKLAMALAR

A) Adayların atanabilmeleri için aşağıda belirtilen belgeleri ve beyanlarını 03/10/2018 tarihi mesai saati bitimine kadar Ticaret Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı (Dumlupınar Bulvarı No: 151 Eskişehir Yolu 9. Km. 06530 Çankaya / ANKARA) adresine elden, posta ya da kargo yoluyla ulaştırmaları zorunludur. Posta ya da kargodaki gecikmeler dikkate alınmaz. Belirtilen sürede belgelerini teslim etmeyen aday atanma hakkını kaybeder.

B) Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve atamaları yapılmaz; atamaları yapılmış ise iptal edilir, bundan sonra açılacak olan sınavlara katılamazlar. Bu kişiler hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulur. Bu şekilde Bakanlığı yanıltanlar kamu görevlisi ise, ayrıca durumları çalıştıkları kurumlara da bildirilir.

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Hocam evraklardaki arşiv araştırması formu tekrar soruşturma yapılacak anlamına gelmiyor değil mi? @anılcan

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam evraklardaki arşiv araştırması formu tekrar soruşturma yapılacak anlamına gelmiyor değil mi? @anılcan
Gelmiyor, işe başladıktan sonra tekrardan vereceksiniz. Rutin prosedür diyelim.

3. Havalimanında görevlendirilebilmeniz için 29. ekim 'e yetiştirilmeniz planlanıyor işe başlamanız çok gecikmez.

manisalı

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Yüzüncü Yıl Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Arkadaşlar sağlık raporunu nasıl alacağız? Hastaneye gittim randevu almanız gerekiyor dedi...En erken de 3 ekime randevu var...

Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar watsap grubu var mi

Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
"3) Adli sicil ve arşiv araştırması kaydı belgesi (e- devlet çıktısı da geçerlidir.)"
Bu madde için sadece, e devletten çıkardığımız adli sicil belgesi yetiyor mu Yoksa başka bir belge daha mı ekleyeceğiz

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
"3) Adli sicil ve arşiv araştırması kaydı belgesi (e- devlet çıktısı da geçerlidir.)"
Bu madde için sadece, e devletten çıkardığımız adli sicil belgesi yetiyor mu Yoksa başka bir belge daha mı ekleyeceğiz
E- Devletten aldığınız evrak yeterli olur.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar sağlık raporunu nasıl alacağız? Hastaneye gittim randevu almanız gerekiyor dedi...En erken de 3 ekime randevu var...
Yok artık. yıllar önce manisadan almıştım raporu gittiğim gün işlemler başlamıştı bi kaç gün sürmüştü testler

Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Herkese Hayırlı olsun öncelikle. Ortaokul lise isimlerini güncel halini mi yazmamız gerekiyor yoksa biz okurken ki isimlerini mi?

Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Birde hazırlık okuduğuna dair belge diploma yeter mi? bilgisi olan var mı? süper lise mezunuyum?

lordeko

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Gelmiyor, işe başladıktan sonra tekrardan vereceksiniz. Rutin prosedür diyelim.

3. Havalimanında görevlendirilebilmeniz için 29. ekim 'e yetiştirilmeniz planlanıyor işe başlamanız çok gecikmez.
Hocam Merhaba! Gs ler bitmiş mi

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
selamlar saglık raporu hakkında detaylı bilgi sahibi olan varmı ?Herhangi bir rahatsızlıgım yok fakat stres kaynaklı egzamalarım var son zamanlarda ama görünür herhangi bir yerimde yok sırt kısmımda var engel yaratır mı ?

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
selamlar saglık raporu hakkında detaylı bilgi sahibi olan varmı ?Herhangi bir rahatsızlıgım yok fakat stres kaynaklı egzamalarım var son zamanlarda ama görünür herhangi bir yerimde yok sırt kısmımda var engel yaratır mı ?
bir engel yaratmaz.

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bugün yada yarın saglık raporu için gidecek arkadaslar tam olarak hangi aşamalardan gectiklerini ve işlemleri anlatabilirlerse uzun yada kısalık olarak cok makbule gecer...

eski_mua

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
İktisat
bir an önce veerin evrakları da gelin adama ihtiyacımız var özellikle muhafaza

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer
Ben subaylık için heyete çıktığımda karaciğerde 22 mm’lik kist varmış ondan elendim. Şimdi de alamicam diye çok korkuyom

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Silah kullanmana mazot ölçmene atara atar gitmene engel değil sen hızlıca hastaneye git

BEGÜŞ

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Maliye
Merhaba bir sorum olacak mal bildirimi beyannamesinde borçlu alacaklı olan kısımda borçlu olduğumuz kurum banka ise belirtmemiz gerekiyor mu benim bankaya 500 lira kredi kartı borcum var bunu belirtmem sıkıntı yaratır mı ?
bilen birisi varsa yardımını bekliyorum

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Merhaba bir sorum olacak mal bildirimi beyannamesinde borçlu alacaklı olan kısımda borçlu olduğumuz kurum banka ise belirtmemiz gerekiyor mu benim bankaya 500 lira kredi kartı borcum var bunu belirtmem sıkıntı yaratır mı ?
bilen birisi varsa yardımını bekliyorum
Merhaba, tümünü bildirin. Gümrükte mal bildirimi çok onemli bir yerde. Eksiksiz olarak doldurun.