2018/[Sözleşmeli] - Ticaret Bakanlığı - Evrak Teslim/Kura Süreci

Musa Or

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
ARKADAŞLAR 2 Y ÖNCE HASTANEDEN SAĞLIK RAPORU ALMIŞTIM BUNUN BU RAPORDA ETKİSİ OLUR MU YANİ DKOTORLARA GÖSTERSEM İŞLEMLER HIZLANIR MI?

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
ARKADAŞLAR 2 Y ÖNCE HASTANEDEN SAĞLIK RAPORU ALMIŞTIM BUNUN BU RAPORDA ETKİSİ OLUR MU YANİ DKOTORLARA GÖSTERSEM İŞLEMLER HIZLANIR MI?
hızlanır, çok sonraya gün veren hastaneler olacaktır. başka hastaneleri dene.

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Sağlık raporu için 250 lira para istiyorlarmış bulunduğum yerde. Yaptıran arkadaşlar ne kadar verdiniz merak ettim doğrusu. Bana kibarca bu nedir ya dedirtti de !

Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
İşletme
Bende 200 tl verdim ama mesala öğrenciyseniz açık öğretimde falan daha uygun oluyomuş 100 tl demişti sanırım bayan bugün. Ankaradan aldım ben inanılmaz hızlı ilerledi işlemler saat 11:30 gibi kurul raporu elimdeydi polikliniklerde sıra beklemeyin arkadaşlar heyet raporu olduğu için öncelik tanıyorlar bize.

bald7127

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
diploma veya geçici mezuniyet belgesinin sadece onaylı suretini mi göndereceğim yoksa asillerini de göndermek gerekir mi ?

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
Diğer
Bende 200 tl verdim ama mesala öğrenciyseniz açık öğretimde falan daha uygun oluyomuş 100 tl demişti sanırım bayan bugün. Ankaradan aldım ben inanılmaz hızlı ilerledi işlemler saat 11:30 gibi kurul raporu elimdeydi polikliniklerde sıra beklemeyin arkadaşlar heyet raporu olduğu için öncelik tanıyorlar bize.
işitme testi, mmpi psikolog testi, kan tahlili falan olmadı galiba hocam baya hızlı olmuş sizin. Ben de sabah başladım testler yetişmediği için yarına kaldı.

efrasiab

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
belgeleri bilgisayar ortamında doldurdum ve gönderdim. Bir problem olabileceğini düşünmüyorum. Kura ne zaman çekilir acaba?

Eğitim
Lisans
Üni
Amasya Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar kuradan sonra kaç gün içinde göreve başlamamız gerekir bilgisi olan var mı

Majesteleri

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Mersin Ünv.
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar kuradan sonra kaç gün içinde göreve başlamamız gerekir bilgisi olan var mı
Kuradan sonra bir hafta içinde atama onayı yayınlanir. Onaydan sonra 15 gün içinde işe baslayabilirsiniz. Tabi bu süre ikamet ettiginiz il dışında çalışacaklar için. İkamet ettiğiniz il çıkar ise 1 gün süreniz olacak.

Eğitim
Lisans
Üni
Amasya Ünv.
Bölüm
İktisat
Kuradan sonra bir hafta içinde atama onayı yayınlanir. Onaydan sonra 15 gün içinde işe baslayabilirsiniz. Tabi bu süre ikamet ettiginiz il dışında çalışacaklar için. İkamet ettiğiniz il çıkar ise 1 gün süreniz olacak.
Teşekkür ederim hocam bişey daha soracam sözleşmeyi ne zaman imzalarız Kuradan sonra gitmesek bir sıkıntı olur mu

Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
İşletme
işitme testi, mmpi psikolog testi, kan tahlili falan olmadı galiba hocam baya hızlı olmuş sizin. Ben de sabah başladım testler yetişmediği için yarına kaldı.
hocam evet bayağı hızlı oldu biz bayağı kalabalık bi grup hastanede karşılaştık detaylı test yapmadılar kolay geçti umarım sizinkilerde kolaylıkla olur :)

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
Diğer
hocam evet bayağı hızlı oldu biz bayağı kalabalık bi grup hastanede karşılaştık detaylı test yapmadılar kolay geçti umarım sizinkilerde kolaylıkla olur :)
biraz uğraştırdılar ama sonunda bitti ve pttden yolladım, kurayı beklemek kaldı.Hayırlısı...

thepunisher

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
naptılar hocam sizde

thepunisher

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
biraz uğraştırdılar ama sonunda bitti ve pttden yolladım, kurayı beklemek kaldı.Hayırlısı...
naptılar hocam sizde ben hala almadım . vucutta herhangi bi yere bakıolar mı . dövme var bende yada başka bişeye . iğneden de korkuyorum kan nasıl aldırcam

Majesteleri

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Mersin Ünv.
Bölüm
Maliye
Teşekkür ederim hocam bişey daha soracam sözleşmeyi ne zaman imzalarız Kuradan sonra gitmesek bir sıkıntı olur mu
Ne demek hocam rica ederim. Sözleşme kısmını inan hiç bilmiyorum. İlk defa olacak çünkü bu durum. Ama tahminim kura sonrası olur. Kuraya katılmak zorunda değilsiniz ayrica. Kura sonuçları liste halinde yayınlanacak sitede. Oradan takip edebilirsiniz

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
Diğer
naptılar hocam sizde ben hala almadım . vucutta herhangi bi yere bakıolar mı . dövme var bende yada başka bişeye . iğneden de korkuyorum kan nasıl aldırcam
Hocam tamamen doktorların insiyatifine kalmış dahiliye kan tahlili istemedi benden var mı bi sorun yok dedim sağlam yazdı çıktım.Göz için detaylı inceledi derecesini falan yazdı, kbb işitme testine gönderdi, psikiyatri 570 soruluk psikolog testine gönderdi o yüzden 2 günüm hastanede geçti.Bazı arkadaşlar kan tahlili oluyormuş bazıları hiçbiri olmuyor şans :) aceleniz olduğunu evrakları yetiştirmeniz gerektiğini söyleyin işlemleri hızlandırır belki. Çok detaylı incelemiyorlar.