2018/[Sözleşmeli] - Ticaret Bakanlığı - Evrak Teslim/Kura Süreci

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
yardımcı olması açısından heyet raporu sürecini anlatayım arkadaşlar.dün heyet raporu için hastanedeydim. 8.30-16.30 mesai yaptım resmen. enfeksiyon servisi kan tahlili istedi bulaşıcı bir hastalık olup olmadığını kontrol için. ardından göğüs hastalıkları akciğer filmi istedi. ortopedi ve göz muayene yaptı ama çok detaylı değildi. diğer branşlarda hiç sıkıntı olmadan imzayı aldık. birkaç kişi hastenede denk geldik biz de. o yüzden doktorlara ve labarotuvara baskı kurup sonuçlarımızı erken alabildik. tek başınıza olmaktansa 3-5 kişi olmak daha etkili oluyor işlerin hızlanması açısından. bir doktor yüzünden baya bi zorluk çeksekte mesai bitimine zorla yetiştirebildik.

Adem04

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Selam... Mal bildirim belgesinin başında kurum adı, görev ve sicil no kısmına ne yazıyorz...bilgisi olan varsa yardım rica ediyorm

Adem04

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Selâm arkadaşları... Evrak tesliminde ne kadar zaman sonra kura çekimi yapılıyor...

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Sicil boş kurum ticaret bakanlığı görev hangi Kadroya atandıysanız o
Selam... Mal bildirim belgesinin başında kurum adı, görev ve sicil no kısmına ne yazıyorz...bilgisi olan varsa yardım rica ediyorm

thepunisher

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
içimde bi hastalık çıkacak diye bi his var daha korkudan gıdemedım

thepunisher

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye

Rosa lux.

Buralar renklendi.
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Evraklari kargoyla gonderdim kargo sirketi mesaj atti su kisiye teslim ettik diye. Bakanlığı aramama gerek yok de mi ? Paranoyaklik da yapmak istemiyorum:rolleyes:

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Evraklari kargoyla gonderdim kargo sirketi mesaj atti su kisiye teslim ettik diye. Bakanlığı aramama gerek yok de mi ? Paranoyaklik da yapmak istemiyorum:rolleyes:
arayın ve tüm belgeler tammı onaylatın bence.siz eşşeğinizi sağlam kazığa bağlayın da gerisini onlar bilecek artık. hatta ben sizin yerinize olsam konuşmayı da kayıt altına alırım. garanticilik had safhada bende :D

simnis

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
arayın ve tüm belgeler tammı onaylatın bence.siz eşşeğinizi sağlam kazığa bağlayın da gerisini onlar bilecek artık. hatta ben sizin yerinize olsam konuşmayı da kayıt altına alırım. garanticilik had safhada bende :D
BEN KAZANSAYDIM İŞTEN İZİN ALIR ATLAR ARABAYA GİDERDİM. SABAH 8 DE BAKANLIĞIN KAPIYA DAYANIRDIM.

Rosa lux.

Buralar renklendi.
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Kactir ariyorum da acmiyorlar sag olsunlar bezdim :/ Pazartesi tekrar ariyim o zaman.