2018/[Sözleşmeli] - Ticaret Bakanlığı - Evrak Teslim/Kura Süreci

Adem04

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar gümrük muhafaza memuru mu...yoksa sadece muhafaza memuru mu

Eğitim
Lisans
Üni
Çankırı Karatekin Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Merebalar arkadaşlar. Benim bi sorum olacakti. Ben şuan özel sektörde çalışıyorum daha istifa etmedi pazar günü ayın sonu dilekçe mi verecem ve p.tesi elden evrak teslimine gidecem bu benim için sorun olur mu veya bir belge beyanında bulunmam gerekiyor mu evrak tesliminde veya evraklardan birinde. ?

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaslar sağlık raporunda tanı kısmına hepatit b tasiyicisi yazdılar Ama karar kısmında yurdun her yerinde gorev yapabilir silah kullanabilir kararı yazdılar.Bu atama da sıkıntı olur mu böyle bir şey duyan veya Konu hakkinda bilgisi olan var mı

Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
İşletme
Merebalar arkadaşlar. Benim bi sorum olacakti. Ben şuan özel sektörde çalışıyorum daha istifa etmedi pazar günü ayın sonu dilekçe mi verecem ve p.tesi elden evrak teslimine gidecem bu benim için sorun olur mu veya bir belge beyanında bulunmam gerekiyor mu evrak tesliminde veya evraklardan birinde. ?
Bende özelde çalışıyorm hala yerim belli olana kadar ayrılmamayı düşünüyorum ihbar süresi falan var malum:) belgeyi kaydeden memura sordum sıkıntı olur mu diye olmaz dedi

Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
İşletme
Ayrıca herhangi bi beyanda bulunmadım evraklarda o şekilde bi beyan yazack bi yerde yoktu bizim için

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaslar gumruk muhafaza da evrak tesliminden sonra eleme falan oluyor mu?
Mesala sağlık nedeniyle eleme oluyor mu?
Yurdun her yerinde gorev yapabilir silah kullanabilir kararı verilmesi yeterli mi?

thepunisher

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
GSS PRİM borcu olanlar da sorun cıkıor mu hastanede yada fazla para mı alıolar nassıl oluyor bılen var /4-5 bin var benım

bald7127

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İşletme
iyi akşamlar sağlık raporunda karar kısmında birkaç yerde yazım hataları olmuş raporu kargoya verdim bir sorun olur mu acaba ?

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
iyi akşamlar sağlık raporunda karar kısmında birkaç yerde yazım hataları olmuş raporu kargoya verdim bir sorun olur mu acaba ?
Eğer sakıncalı bir durum görülürse sizi ararlar ama olmaz merak etmeyin

Musa Or

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Şimdi benim elimde askerden terhis olurken aldığım bir terhis belgem var. Bir de onun askerlik şubesinde fotokopisini çekip aslı gibidir mührü vurup ıslak imzalı bir nüshası daha var. Bunlar yeterli mi bana ?

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Şimdi benim elimde askerden terhis olurken aldığım bir terhis belgem var. Bir de onun askerlik şubesinde fotokopisini çekip aslı gibidir mührü vurup ıslak imzalı bir nüshası daha var. Bunlar yeterli mi bana ?
Yeterli ortak :)

thepunisher

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
diplomayı mı verdiniz yoksa noterden onaylattırıp mı verdınız

Eğitim
Lisans
Üni
Amasya Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar evrakları kargo ile yollayanlar ulaştığına dair arayıp teyit aldınız mı