2018/[Sözleşmeli] Ticaret Bakanlığı - Yedek Atama Süreci

41döners

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Haklarından feragat edenler için nasıl bı yaptırım oluyor merkeziden üniversiteye atanmış birisi evrak teslimi yapmış ve gümrük olmuş evrak teslimi yapıp kura sonucunda gitmezse diğer kurumu etkiler mi bilen yardımcı olsun
Emin olmamakla beraber imza atmadığınız sürece hiçbir tarafın bağlayıcılığı olmaz gibime geliyor ama tecrübeli arkadaşlar yardımcı olsun. Belki bilen vardır?

ozgrcck

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Maliye
Maaslarimiz ne alemde olacak büro personeli soran oldu mu

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
İşletme
@anılcan dostum büro bölge 60 kişiden 9.yedeğim ihtimal yüzde kaç sence :(

uzayse

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
@anılcan ankara merkez büro 20 kişilik alımda 2. Yedeğim gelme ihtimali var mı acaba

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
iyi pazarlar arkadaşlar muhafaza memurluğu kazananlar veya yedek arkadaşların bir grubu var mı ? teşekkürler

pikaçu

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
Maliye
yedeklerden arayan oldu mu kaç kişi evrak teslim etmiş şuana kadar

pikaçu

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
Maliye
Rapor alacam ama almakla almamak arasinda cok kararsizim

pikaçu

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
Maliye

pikaçu

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
Maliye

Mustafa DURMAZ

Muhafaza Memuru
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
Turizm İşletmeciliği
Büyük ihtimalle tüm Muhafaza yedekleri başlar

41döners

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar kurumu aradım bugün. Yedeklerin ne zaman belli olabileceğini ve evrak teslim etmeyen var mı diye sordum. Bu bilgiyi kesinlikle sizle paylaşamayız. Evrak teslim süreci bitecek, gerekli değerlendirmeler yapılacak ve ondan sonra karar verilirse yedekler bakanlık sitesinde ilan edilecek. Dedi. Ölme eşeğim ölme yani. Sanki çok uzun bir süreç gibi ve yedekleri belkide çağırmak istemezler gibi bir tonu vardı. Çok da didikleyemedim. Yarın itibari ile sizler de arayıp buraya yazarsanız sevinirim. Bakalım size ne diyecekler.

uzayse

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar kurumu aradım bugün. Yedeklerin ne zaman belli olabileceğini ve evrak teslim etmeyen var mı diye sordum. Bu bilgiyi kesinlikle sizle paylaşamayız. Evrak teslim süreci bitecek, gerekli değerlendirmeler yapılacak ve ondan sonra karar verilirse yedekler bakanlık sitesinde ilan edilecek. Dedi. Ölme eşeğim ölme yani. Sanki çok uzun bir süreç gibi ve yedekleri belkide çağırmak istemezler gibi bir tonu vardı. Çok da didikleyemedim. Yarın itibari ile sizler de arayıp buraya yazarsanız sevinirim. Bakalım size ne diyecekler.
Bende bugun aradım ama ben 20 kişilik merkez büro alımında yedeğim dedim 1 kişinin gelmeyeceğini biliyorum ama 2. Bir kişi var mı diye açan kişide yarın öğleden sonra arıcaz sizde kura olmadığından evrak teslim etmeyen olursa ararız aramazsak yoktur dedi

41döners

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Bende bugun aradım ama ben 20 kişilik merkez büro alımında yedeğim dedim 1 kişinin gelmeyeceğini biliyorum ama 2. Bir kişi var mı diye açan kişide yarın öğleden sonra arıcaz sizde kura olmadığından evrak teslim etmeyen olursa ararız aramazsak yoktur dedi
Nasıl yani kura nasıl yok bizde?

41döners

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Hangi noyu aradınız? Ben 16 42 ile biteni aradım

41döners

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
@anılcan yedeklerde kura yok ne demek? Biz arandık arandık, aranmadık bitti mi yedek olma şansımız ?