2018/[Sözleşmeli] - Ticaret Bakanlığı - Yetersiz Yedek Sayısı.

hakanay

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İktisat
Memurlar nete on numara bir yazı daha yazdım arkadaşlar 15 gün elimizden geleni yaparız sonra kuruma resmi olarak bilgi edinme yoluyla kaç kişi gitmemiş onun cevabını alacağız kendi aramızda para toplayıp iki üç kişi adına dava açacagız bu kişiler ankarada olanlar olmalı çünkü en iyi idari avukatlar orada süreç takip edilmeli avukatlar boş bırakılmamalı o üç kişilik davadan biri kazanılınca geri kalanlarımız emsal gösterip dava açacağız emin olun kazanırız

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Memurlar nete on numara bir yazı daha yazdım arkadaşlar 15 gün elimizden geleni yaparız sonra kuruma resmi olarak bilgi edinme yoluyla kaç kişi gitmemiş onun cevabını alacağız kendi aramızda para toplayıp iki üç kişi adına dava açacagız bu kişiler ankarada olanlar olmalı çünkü en iyi idari avukatlar orada süreç takip edilmeli avukatlar boş bırakılmamalı o üç kişilik davadan biri kazanılınca geri kalanlarımız emsal gösterip dava açacağız emin olun kazanırız
Hakan bakanliga dilekce de yaz bugun yedek artirimi konusunda biz yapcaz,cimer yazdik.

simnis

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
BİR AÇIKLAMA GELSEYDİ BARİ BAKANLIKTAN EN AZINDAN BOŞA UMUT ETMEZDİK.

hakanay

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İktisat
cimere de yazdım bakalım nereden yetersiz bulunmuşuz ben bu işin peşini bırakmayı düşünmüyorum göz göre göre torpilliler tarafından enayi yerine konulmak için üniversite okumadım pişkin pişkin sırıtıp keyif yapan torpillilere bu dünyayı dar etmek için her kuruma her makama her gazeteye sosyal medya kanalına ulaşacağım

Eğitim
Lisans
Üni
Ardahan Ünv.
Bölüm
İktisat
her yere yazıyorum3. yedekteyim büro önlisans 60 kişilik

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Hakkımızı alıcaz inşallah, böle bir yedek sistemi görülmedi düzeltmek zorundalar.

hakanay

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaşlar kuradan sonra açıkta kalan kadro sayısı için atanma talebinde bulunacağız olumsuz yanıt alırsak dava açacağız kazanacağız 1 yılda sürse öncelikel yürütmeyi durdurma davası açacağız umudunuzu kaybetmeyin hepimiz hakkımızı söke söke alacağız

Eğitim
Lisans
Üni
Ardahan Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaşlar kuradan sonra açıkta kalan kadro sayısı için atanma talebinde bulunacağız olumsuz yanıt alırsak dava açacağız kazanacağız 1 yılda sürse öncelikel yürütmeyi durdurma davası açacağız umudunuzu kaybetmeyin hepimiz hakkımızı söke söke alacağız
sen yedek te misin hakan

Nisa Öz

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
İktisat
buradaki kişiler için özel bir watsap grubu kurulsa iyi olur aslında

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
hakan bey ortak dilekçe gönderilecek ,wspp grubuna da katılın artık

simnis

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bugün ki kuradan sonra 91 muhafaza memuru kadrosu boş kaldığını gördük. Eğer yedekler alınırsa tamamı çağırılacak. Ki yedeklerin aralarında gitmeyenler de olacaktır. Forumda farklı sebeplerden gitmeyeceğini beyan edenler asiller de var. Görünen o ki gitmeyen bazı arkadaşlar hakkımızı elimizden aldılar. Ne desem bilemiyorum. Hayırlısı.