2019/1 EÜAŞ yazacaklar

Eğitim
Lisans
Üni
Gaziantep Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar puanlarımızı paylaşalım kimler hangi eüaşı yazacak

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Maliye
87 puanla Karaman ve Ankara. Ama umut yok

Eğitim
Lisans
Üni
Gaziantep Ünv.
Bölüm
İktisat
Bura hakkında bilgisi olan var mı? Şalışma şartları maaş tayin vs
Maaş diğer kitlerle aynı tayin olayı tamamen şansa kalmış bence eüaştan biri ile görüştüm eş durumu tayini konusunda tayin imkanı var dedi ama bilemiyorum kimileri de çok zor diyor

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
kitlerde es durumu tayinde cok zor mu akadaslar?
Arkadaşlar kitlerde memurlar genelde bölge müdürlüklerinde çalışırlar. personel sayısı ptt, sağlık bakanlığı, maliye bakanlığı, meb gibi fazla değildir. O yüzden personel sirkülasyonu fazla olmadığı için tayin olayları da sıkıntılıdır. Tayinlerde çok önemli sebepler olması gerek. Bir arkadaşımız 4 yıllık üni kazandığı halde yollanmadı. He dava çsa kazanır fakat kimse ters olmayı göze alamaz. Eş durumu tayinlerinde de eşin gelsin diyolar. Eşi ünide çalışan arkadaşımızın tayini olmuyor, çünkü o ilde bölge müdürlüğü yok (hoş bu da bahane işte). Uzun lafın kısası; tanıdığınız yoksa bu işlere girmeyin.

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Hocam tecrübenize dayanarak kaçla kapatır sizce eüaşlar Ankara Karaman Sivas ve Diyarbakır var tercihlerde
Kusura bakma böyle bir şeye asla yorum yapmam dostum. Hem tahmin edebilmek güç hem de kimseyi yönlendirmek istemem. Herkes için hayırlısı olsun.

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
Kusura bakma böyle bir şeye asla yorum yapmam dostum. Hem tahmin edebilmek güç hem de kimseyi yönlendirmek istemem. Herkes için hayırlısı olsun.
EÜAŞ açtı da TEİAŞ niye alım yapmadı bu alım başkan, bekledik o kadar :(

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
EÜAŞ açtı da TEİAŞ niye alım yapmadı bu alım başkan, bekledik o kadar :(
Kurumun şuan emekli olmak istemeyenler yüzünden idari personele ihtiyaçları yok. Gerçekten haklılar. İş yoğunluğumuz az. Bu alımda teknik kadro alımı yaptılar. Fakat bir sonraki alımda baskılara dayanamayıp memur alacaklarını düşünüyorum.

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
Kurumun şuan emekli olmak istemeyenler yüzünden idari personele ihtiyaçları yok. Gerçekten haklılar. İş yoğunluğumuz az. Bu alımda teknik kadro alımı yaptılar. Fakat bir sonraki alımda baskılara dayanamayıp memur alacaklarını düşünüyorum.
hayırlısı, sonraki alıma biz kalır mıyız orası meçhul tabii :)

Eğitim
Lisans
Üni
Gaziantep Ünv.
Bölüm
İktisat
Eüaş yazacak arkadaşlar tayin gerçekten çok sıkıntılıymış çalışanlar öyle diyor memleketinize sonradan dönmek istiyorsanız iyi düşünün yazarken