2019 PTT SINAVLARINA HAZIRLIK

Cnsu668

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Ordu Ünv.
Bölüm
İktisat
Artistlik yapmana gerek yok! Ben hangi başlıkta olduğumu gayet iyi biliyorum. Ptt'de yaklaşık 2 yıl çalışmış biri olarak yazdım. Ayrıca eski merkezim bile küçülmeye gidiyorken yakın bir zamanda alım olmayacağını ve bunu düşünürek çalışma hayatınıza yön vermeniz için öneride bulundum. Bu sitede yıllardır bulunup herkes birbirine yardımcı olurken seni bu hadsizliğinle baş başa bırakıp hayatta başarılar diliyorum...
Hangi baslikta oldugunu biliyorsun ?Bence okudugunu anlamama problemin var."Hadsiz" demissin ama ben konu basligiyla ilgili seyler yazdim acaba kim hadsiz?NeyseAllah acil sifa versin sana.Hayatinda basarilar dilerim

denis5834

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Hangi baslikta oldugunu biliyorsun ?Bence okudugunu anlamama problemin var."Hadsiz" demissin ama ben konu basligiyla ilgili seyler yazdim acaba kim hadsiz?NeyseAllah acil sifa versin sana.Hayatinda basarilar dilerim
Amin cümlemize. Polemiğe gerek de yok. Hadi hoşça kal.

Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar polemiğe tartışmaya gerek Yok. Burada güzel güzel kardeş gibi olalım. Kalp kurmayalım. Allah ın izniyle PTT de mesai arkadaşı olacaz belkide . Saygılar

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar bırakın kavgayı göğe bakalım

Denizsever

Paylaşmak Güzeldir...
Yönetici
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ege Ünv.
Bölüm
İktisat
Alım yakın gibi kalkınma planında da yer verilmiş.

CollageMaker_20190708_192515031.jpg

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bence twitter de güzel bir etkinlik daha başlatmak lazım. Sesimizi duyurmak gerekiyor yıl bitti halen sınav tarihi belli değil. Whatsaptan grubu da kurulabilir.

Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
Twitter’da trend toping olmak için TT de gündem olmak için 30000 den fazla katılımcı olmak lazım. O kadar katılım olmaz. WaTsap ta faydası olmaz sesimizi duyurabilmek için. Cumhurbaşkanımıza,PTT başkanına yahut ulaştırma bakanına sesimizi duyurabilmek gerektir.

Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
Artık PTT alım ilanını açıklasın yani gerçekten sıkıldık beklemekten. Almayacaklarsa gene açıklama yapılsın 2019 da alım yapmayacağız diye.

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
İktisat
Artık PTT alım ilanını açıklasın yani gerçekten sıkıldık beklemekten. Almayacaklarsa gene açıklama yapılsın 2019 da alım yapmayacağız diye.
Alınacak diye sene içerisinde çok gündeme geldi. Ayrıca Kik toplantısında 2018/1 de boş kalan kontenjanların yedeklerle doldurulması talebi 2019da sınav olacağı gerekçesiyle reddedildi. Bir de daha dün nakil sonuçlarını açıkladılar önümüzdeki hafta içinde de 2018/1 yedeklerin psikometrik sonuçları açıklanacak yüksek ihtimal. Bu ayın sonu ya da diğer ayın başında takvim açıklanır kanaatindeyim.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Twitter’da trend toping olmak için TT de gündem olmak için 30000 den fazla katılımcı olmak lazım. O kadar katılım olmaz. WaTsap ta faydası olmaz sesimizi duyurabilmek için. Cumhurbaşkanımıza,PTT başkanına yahut ulaştırma bakanına sesimizi duyurabilmek gerektir.
Fikrin var mı?

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
2018/1'de olmadı insallah 2019'daki alımlarda daha sıkı ve verimli bir çalışma ile başarılı oluruz.

Bu postta alım olana kadar sınava hazırlık kampı kuralım. Herkes çalışma yöntemini ve notlarını paylaşabilir.

Takip ettiğim tek PTT Aday hesabı ise budur. Dileyen takip edebilir.

Görev zor Allah yardımcımız olsun alım şuanda yok ?

Eğitim
Lisans
Üni
Mehmet Akif Ersoy Ünv.
Bölüm
Diğer
PTT Uzman Yardımcısı alımında YDS puanı PTT sınav başvuru öncesinde mi gerekli? Yani 2019-YDS2 sınavına gireceğim, sonucu 01.10.2019 tarihinde belli olacak. PTT ilanı bu tarihten önce gelirse uzmanlık için başvuru yapılamıyor mu?

erhanby

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
PTT Uzman Yardımcısı alımında YDS puanı PTT sınav başvuru öncesinde mi gerekli? Yani 2019-YDS2 sınavına gireceğim, sonucu 01.10.2019 tarihinde belli olacak. PTT ilanı bu tarihten önce gelirse uzmanlık için başvuru yapılamıyor mu?
Biz bu sene alım olmayacağını düşünüyoruz. Siz belgenizi her türlü alın.