26 yaşından sonra 2. üniversite okusam mı???

Tgijuh

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
İİBF mezunu olmak ile lise mezunu olmak aynı şey artık hayatımın en büyük hatası bu bölümü okumak...2. üniversite okumaktan başka çarem kalmadığını düşünüyorum :acpsnr::acpsnr::acpsnr:!!!!!!!

Ahmet2121

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bölüm ne?

Ahmet2121

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Kamu Yönetimi
Kpss puanın kaç?

Tgijuh

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
4 yil uni okuyana kadar 4 yil alana çalış daha iyi yerlere gelirsin
mülakatla alım olduktan sonra ben değil 4 yıl 10 yıl çalışsamda alandan bir yere giremem insan elinin değdiği yerde değil emeğin geçtiği yerde atanabilirim...sağlık okumak aklımdan geçiyor ama bilmiyorum şaştım kaldım artık:acpsnr:

axakali

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
İktisat
İİBF mezunu olmak ile lise mezunu olmak aynı şey artık hayatımın en büyük hatası bu bölümü okumak...2. üniversite okumaktan başka çarem kalmadığını düşünüyorum :acpsnr::acpsnr::acpsnr:!!!!!!!
26 yaşında olsam hiç düşünmez 2 yıllık sağlıkla ilgili herhangi bir yer yazar okurdum. Kesin sonuç meslek ve iş sahibi eder bu bolümler.

Ahmet2121

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Kamu Yönetimi
Kismetinde varsa mülakatla alım yapan yerlere de girebilirsin.İnan hepimiz senin gibiyiz.Sabrı öğrenmelisin önce.Bir 4 yıl daha okumak daha zor gelir onu belirteyim.Yapman gereken açıktan ilanlara ba§vuru yapmak.Hiçbir şey olmadı diyelim.Otur 2016 kpssye çal8ş.

Ahmet2121

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Kamu Yönetimi
26 yaşında olsam hiç düşünmez 2 yıllık sağlıkla ilgili herhangi bir yer yazar okurdum. Kesin sonuç meslek ve iş sahibi eder bu bolümler.
Dışardan yap et demek kolaydır dostum.Arkadaşın sabrı hiç yok belli ki.Bir üniversiteyi daha nasıl bitirsin?

axakali

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
İktisat
Dışardan yap et demek kolaydır dostum.Arkadaşın sabrı hiç yok belli ki.Bir üniversiteyi daha nasıl bitirsin?
Ben bu durumda olsam ne yapardımı yazdım.Arkadaş ister kulak arkası etsin ister senin gibi düşünsün. Bu onun bileceği bir şey.

Ahmet2121

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Kamu Yönetimi

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
ya yeni bi üniversite çok zor olur..onun yerine ya önlisans yabancı dil yüksek lisans aöf olabilir..aöf den adalet çok mantıklı...sosyoloji varsa oda okunur..ama 4 yıllık bi üni bilmiyorumda o sıralara oturmak 94 lü çoçıkların arasında çok zor olur arkadaşım ya..açıktan alımların hem takipçisi ol hemde extra yeni bişeyler yap bence

Tgijuh

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Valla arkadaşlar inanın bende şaşırdım ne yapacağımı her birerinizin fikirleri benim için çok önemli çaresiz kaldım anlayacağınız :(

coskun.akkaya.07

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
hocam AÖF nin bölümlerinden birini okumak istiyorsan eğer oku. açıköğretim okurken hem kpss ye çalışabilir hem de bölümünüzü bitirebilirsiniz. mezun olmak için de çok çalışmanıza gerek yok.

Tgijuh

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
hocam AÖF nin bölümlerinden birini okumak istiyorsan eğer oku. açıköğretim okurken hem kpss ye çalışabilir hem de bölümünüzü bitirebilirsiniz. mezun olmak için de çok çalışmanıza gerek yok.
ya yeni bi üniversite çok zor olur..onun yerine ya önlisans yabancı dil yüksek lisans aöf olabilir..aöf den adalet çok mantıklı...sosyoloji varsa oda okunur..ama 4 yıllık bi üni bilmiyorumda o sıralara oturmak 94 lü çoçıkların arasında çok zor olur arkadaşım ya..açıktan alımların hem takipçisi ol hemde extra yeni bişeyler yap bence
lisans mezunları için sınavsız üniversite okunmasıyla ilgili birşeyler duydum istediğimiz bölümü okuyabiliyormuyuz yoksa gene iiibf nin diğer bölümlerindenmi okuma şartı var.bu konuda bilginiz va mı?

coskun.akkaya.07

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
lisans mezunları için sınavsız üniversite okunmasıyla ilgili birşeyler duydum istediğimiz bölümü okuyabiliyormuyuz yoksa gene iiibf nin diğer bölümlerindenmi okuma şartı var.bu konuda bilginiz va mı?
ikinci üniversite ile aöf nin sunduğu herhangi bir lisans bölümünü okuyabilirsiniz. sunulan bölümleri aöf nin sitesinden bakabilirsiniz tarih edebiyat iktisat felsefe gibi bölümler var.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
kendi ilinde bir yer varsa ben olsam okurum

A üniversitesinde 8 bin lira yıllık paraya ATT eğitimi veriyorlar 2 senede 20 bin lira para gider - Bu istanbul için, 15 bin lira olur maksimum- ben olsam giderim özelde dahi 2500-3000 lira aylık alıyor bu bölüm mezunları değerlendirmek gerekir düsünen olursa

luis1907

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
2 yıllık sağlık oku okumanın yaşı yoktur.

black cat

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
2 yıllık sağlık oku okumanın yaşı yoktur.
4 yıllık bölüm bitiren bir aday KPSS'ye sadece lisans düzeyinden girebilir. Bu adayın “önlisans diplomasını daha sonraki bir tarihte almış olması” dahi önlisans düzeyinden sınava girmesine hak tanımaz.