27 Aralık Tarım Türk-2'den 4'e Hayat Programı Mail, Faks, Telefon Etkinliği

idil

Üye
Mücadele Grubu
Katılım
31 Eki 2012
Mesajlar
17
Beğeniler
10
#1
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere 27 Aralık Perşembe günü Esra Hanım programına İŞ-KUR İstanbul İl Müdürü Muammer Coşkun'u konuk edecek.
Aşağıda belirtilen iletişim adreslerine program saatine kadar baskı yaparak haklılığımızı kanıtlayalım.
Unutmayın ki İş ve Meslek Danışmanlığı İİBF'nin hakkıdır!
____________
Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İstanbul
İş ve Meslek Danışmanlığı kadrosu işsiz bireylere, eldeki kaynaklarla olanak sağlayan İş-Kur personelidir. Taktir edersiniz ki bu işi yapan bireylerin belirli bir birikime sahip olması gerekmektedir. Eğitim süreleri boyunca Ekonomi, İnsan Kaynakları, Halkla İlişkiler, İş Hukuku gibi temel dersler alan İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunları, maalesef diğer kadrolarda olduğu gibi bu kadroda da Matematik, Fizik, Biyoloji vb. alanlardan mezun arkadaşlarla yarıştırılmaktadır. Aynı zamanda diğer bölüm mezunu bireyler konuya hakim olmadan çalışırken, devletin kendi alanlarında kadro açmasıyla maalesef kurumu yüz üstü bırakmaktadır.
Kurumların ve İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunlarının mağduriyetinin giderilmesi için İş ve Meslek Danışmanlığı kadrolarına bu alanda bilgi birikimi ve teknik altyapıya sahip İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunlarının alınmasını talep ediyoruz.
Saygılarımızla
_____________
İletişim

Telefon
(0 212) 249 29 89
(0 212) 249 29 88
(0 212) 249 29 87

Faks (0 212) 249 08 61

E-Posta
iskuristanbul@iskur.gov.tr

İl/Şube Müdürü Muammer COŞKUN
 
Üst