28 Aralık İİBF Ankara Eylemi

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
seni takip ediyorum. Doğru söylüyorsun. şevk kırmak için söylemiyorum..
"Aşk yola düşürür, şevk yolda yürütür der" Hz Şeyh gülşeni..
Tam olarak yapılması gerekenin bu olmaması gerektiğini, bunlarla (yönetici) olmaması gerektiğini izah etmeye çalışıyorum..

hocam ben de seni biliyorum. senin hissettiklerinin çoğunu ben de hissediyorum senin düşündüklerinin çoğunu ben de düşünüyorum.
çok yanlış var. ben de çok doluyum. ama bir eylem tarihi belirlenmiş. böyle yoğun katılımlı a grubu sınavı sonrası ortak eylem eğer başarılabilirse güzel fırsat olur. olumsuzlukları, umutsuzluklarımızı burda dile getirirken 1 kişiyi bile o eyleme katılmaktan vazgeçirirsek, gönlünü soğutursak birşey kazanmış olmayız. bu yüzden susuyorum ben de.

şevk kırmakla itham ettiğim de sen değilsin o diğer kişi. onun gönderilerine bir bak:

"Bakın arkadaslar kusura bakmayın ama bizden gercekten bir pok olmaz."

"Kusura bakmayin da iibf kadar mal sürüsü bir grup yoktur ben de dahil"

"Hocam sen beni yanlış anladın ben diyorum ki iibfden bi poh olmaz kapatin dükkanı kadere razı olun diyorum ki iibff den kimseyi örgütleyemezsin"

"Vallahi şu foruma sırf gülmek için giriyorum ey iibfli yoldaşlarım bizden bir halt olmazzzzz olamazzzz"

"Hocam bravo sana iibfden bir halt olmayacağını anlamışsın ve geçmişi de hatırlıyorsun...haklisin eylem vs asla olmaz yapamaz iibf"

topu topu 15 mesajı var ve yarısı böyle iibflilere yönelik hakaret ve olumsuz şeyler.. iki tane de eylemle ilgili olumlu mesajı olmasa kesin öğretmen ya da 4001ci de provakasyon için gelmiş derdim. ama şimdi şüpheliyim.

yok eğer bu arkadaş ters psikoloji uyguluyorsa Allah aşkına birkaç ton yumuşatsın dilini de öyle yapsın..

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
şevk kıracak olanlar ufaktan yol alsın kırıcı olmakla bi yere varılmaz hele şöyle olağanüstü günler yaşadığımız zamanda hiç olmaz.insanlar ufak da olsa birşeyler yapmak istiyor katılırsın katılmazsın o senn bileceğin iş .

hocam ben de seni biliyorum. senin hissettiklerinin çoğunu ben de hissediyorum senin düşündüklerinin çoğunu ben de düşünüyorum.
çok yanlış var. ben de çok doluyum. ama bir eylem tarihi belirlenmiş. böyle yoğun katılımlı a grubu sınavı sonrası ortak eylem eğer başarılabilirse güzel fırsat olur. olumsuzlukları, umutsuzluklarımızı burda dile getirirken 1 kişiyi bile o eyleme katılmaktan vazgeçirirsek, gönlünü soğutursak birşey kazanmış olmayız. bu yüzden susuyorum ben de.

şevk kırmakla itham ettiğim de sen değilsin o diğer kişi. onun gönderilerine bir bak:

"Bakın arkadaslar kusura bakmayın ama bizden gercekten bir pok olmaz."

"Kusura bakmayin da iibf kadar mal sürüsü bir grup yoktur ben de dahil"

"Hocam sen beni yanlış anladın ben diyorum ki iibfden bi poh olmaz kapatin dükkanı kadere razı olun diyorum ki iibff den kimseyi örgütleyemezsin"

"Vallahi şu foruma sırf gülmek için giriyorum ey iibfli yoldaşlarım bizden bir halt olmazzzzz olamazzzz"

"Hocam bravo sana iibfden bir halt olmayacağını anlamışsın ve geçmişi de hatırlıyorsun...haklisin eylem vs asla olmaz yapamaz iibf"

topu topu 15 mesajı var ve yarısı böyle iibflilere yönelik hakaret ve olumsuz şeyler.. iki tane de eylemle ilgili olumlu mesajı olmasa kesin öğretmen ya da 4001ci de provakasyon için gelmiş derdim. ama şimdi şüpheliyim.

yok eğer bu arkadaş ters psikoloji uyguluyorsa Allah aşkına birkaç ton yumuşatsın dilini de öyle yapsın..
İşletme mezunuyum ayrıca ben bu eylem işini herkesten daha çok istiyorum mesela önceki mesajlarimda açlık grevi dedim elime benzin bidonu alıp meclise gideceğim dedim yani eylemin alasını istiyorum ama görüyorum ki bir halt olmayacak benim bu kadar sinir yapmam bu yüzden

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
İşletme mezunuyum ayrıca ben bu eylem işini herkesten daha çok istiyorum mesela önceki mesajlarimda açlık grevi dedim elime benzin bidonu alıp meclise gideceğim dedim yani eylemin alasını istiyorum ama görüyorum ki bir halt olmayacak benim bu kadar sinir yapmam bu yüzden
dünya görüşü islami sol tandanslı biri olarak ben de en az sizler kadar öfkeliyim hem zalimlere hem de zulme ses çıkarmayanlara.
ama lütfen bu öfkenizi burada cılız da görseniz birşeyler yapmaya çalışanlara yöneltmekten ve sarkastik yorumlar yapmaktan vazgeçin
iyi birşeyler yapmaya çalışıyorsanız
oturup hiçbirşey yapmayanları eylem için kışkırtın ama bizden bir halt olmaz diyerek şuraya katılacak kişileri de vazgeçirmeyin.

ama yok ters psikoloji yapmaya çalışmıyor gerçek fikirlerinizi söylüyorsanız her doğrunun her yerde söylenmeyeceğini ve bazı kehanetlerin kendilerini gerçekleştirdiğini unutmadan söyleyin..

iibf kadro

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
ankara bürokrasinin kalbi burada ne kadar çok katılım olursa o kadar ses getiririz.Allah ömür verirse ankarada olacağım organizasyon işlerinde payımıza düşeni seve seve yaparız.

incir reçelim

Kısa bir mola
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Kolay gelsin beyler bayanlar Ses getirecek yaratıcı pankartlar güzel olur eylem olacaksa,

İş dönüp dolaşıp katılımcı sayısına geliyor inşallah yoğun bir katılım olur

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
Kolay gelsin beyler bayanlar Ses getirecek yaratıcı pankartlar güzel olur eylem olacaksa,

İş dönüp dolaşıp katılımcı sayısına geliyor inşallah yoğun bir katılım olur
aynen incirim reçelim slogan düşünmeye başlamak lazım yaratıcı, esprili ve zekice bişeyler

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
Bir ara kamyon arkası sözler gibi sözler bulmuştu İİBFliler. Onlar bulunabilse güzel sloganlar çıkabilir

incir reçelim

Kısa bir mola
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
aynen incirim reçelim slogan düşünmeye başlamak lazım yaratıcı, esprili ve zekice bişeyler
inanıyorum çıkacaktır , çok ince vurgulu yazan arkadaslar var burada görüyorum onlardan elbette yaratıcı cümleler çıkacaktır

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Destek olmayanlar bari moral bozmasinda eyleme katilacaklarda katilmqyacqk sonra onemli olan eyleme katilqnlqrin sqyisi degl srsimizin duyulmasi 300 kisi bile katilsa yeter bence :))katilacak arkadaslara bol sanslar umarim tum basin yayin organlarinda yer aliriz

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
organize edecekler ortaya çıksa da bizde fikir ortaya atsak

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
malumunuz 28 Aralık İİBF eylemi iptal edildi. facebooktan aldığım mesajlar üzerine yazıyorum. Ankarada ikamet edip eylem için valiliğe imza atacak 7 kişi bulunduğu takdirde tekrar eylem için hazırlıklara geçeceklermiş. Gönüllü olan arkadaşlar varsa buyursun. Gün az kaldı pek umudumuz da yok ama biz yinede duyuralım. Zaten o gün de olmazsa başka bir gün eylem için toplanılacağını düşünmüyorum