30 yaş ve üstü olanlar kulübü

Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
30 yaşında değilim gün aldığım için sınavlara başvuramıyor

vera

Site Müdavimi
Geçen yıl etrafımda toplam 10 düğün gördüm. Evlenenler bekar akranlrını da unutuyor ufaktan, 24 25 yaşındaki arkadaşlarla takılalım diyorsun onlar zaten full nişanlı falan.

80ler'in sonu 90lar'ın başında çocuk oln kuşak evlilik ve iş bulm konusunda lanetli, buna inanıyorum artık. :)
evlenen akranlarim beni unutmasa ben onlari unuturum yolda gorsem yolunu degistirir kafami cevirir gormezden gelirim onlar yuzunden hep bu ustumuzdeki evlilik baskisi benim etrafimdaki 24-25 yas civari ceyiz taksidine giriyor dusun insanlarin umudu var gorcem onlari 4-5 sene sonra ceyize verecekleri parayi tatile vermedikleri o ceyizlerin modasi gectiginde iste ben o gun gulmekten tukenecegim :D

kukuleta

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Ne nahoş bir o kadar hoş başlık yüxümüze vurmanıza gerek yoktu ki yani hiç gerek yoktu hayır şimdi gerek var mıydı hayır :ckskc:

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
evlenen akranlarim beni unutmasa ben onlari unuturum yolda gorsem yolunu degistirir kafami cevirir gormezden gelirim onlar yuzunden hep bu ustumuzdeki evlilik baskisi benim etrafimdaki 24-25 yas civari ceyiz taksidine giriyor dusun insanlarin umudu var gorcem onlari 4-5 sene sonra ceyize verecekleri parayi tatile vermedikleri o ceyizlerin modasi gectiginde iste ben o gun gulmekten tukenecegim :D
Valla çatır çatır arabamı aldım, canım nereye istiyorsa gittim, hala bebek bezi markası seçecek eşimin ikinci araba isteme triplerini çekebilecek yaşta değilim. :D Yaş 35, yolun yarısı demiş şair, bizlerde hala tık yok. :)

24 25 yaşta çeyiz taksidi feciymiş, bulduğum ilk köprüden atlayabilirim. :)

Nanick

VİP Üye
Bölüm
İşletme
Çevremde çeyiz biriktirenlerin hepsi 25 e gelmeden evlendi.Benim gibi çeyiz olayını vakti gelince hallederiz hem modası geçer hem de ölümlü kalımlı dünya yarına çıkacağımız belli mi diye düşünenler de bekar kaldı :D Allah dağına göre kar veriyor sanırım :p Evlilik baskısı desen aynı dert bizim yaşlarda olan herkeste vardır.

Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
30 değilim ama gün aliyom:)

Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Maliye
25 yasindayim sayisal oynicam emice dedi ki yaşın tutuyor mu sevinsem mi üzülsem mi bilemedim bi de güldüm diye azar yediydim öyle iste :))

cenk coban

VİP Üye
Kadrolu Üye
bende burdayım.. butun hayal kırıklıklarıma rağmen

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ben de gün alanlar kulübündenim.

Enteresan yaş şu 30.

Şairin dediği gibi ölmek için çok erken, yaşamak için çok geç bir yaş...

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
30 uncu yaşımızda atandık..

mercury

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Ben de varım, 30'umu geçince anladım ki dünyaya sadece güzel şeyleri görmeye gelmiyoruz.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
kasımda bende bu kervandayım 2012 ilk kpss 26 yaşındaymışım daha :D