300 İdare Memuru Alımı

Superbay

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Değerli Dostlar sadece lisans mezunu alınıyor. 5 katı mülakata çağırılacak. (1500 kişi ). Önceki alımda 100 kişi alınmış ve 4000 kişi başvurmuştu, son kişinin puanı 83 idi, şimdi 1500 kişi çağırılacak.

Superbay

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
İdare memurluğu güzel bir memurluk. Adalet Bakanlığı personeli olacaksınız. Başvurular 19 Ağustos-2 Eylül arası olacak. Kasım’da mülakat nihai sonuç açıklanması planlanıyor (merkezi ile çakışmayacak). Ocak’ta 4000 lira civarı maaş ile başlanacak . Hayırlı olsun.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
İdare memurluğu güzel bir memurluk. Adalet Bakanlığı personeli olacaksınız. Başvurular 19 Ağustos-2 Eylül arası olacak. Kasım’da mülakat nihai sonuç açıklanması planlanıyor (merkezi ile çakışmayacak). Ocak’ta 4000 lira civarı maaş ile başlanacak . Hayırlı olsun.

Mülakat Ankara'da tek dezavantaj bu güzel ilan.

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
eğitim süresi boyunca maaş alınıyormu peki Ocak’ta başlanacak yazılmış ama süreç nasıl işliyor bilen varmı

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Çalışma ili neresi olacak peki?

Superbay

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Olumsuzluklardan etkilenmeyin arkadaşlar güzel bir kadro. Yükselmek isteyenler için de görevde yükselme sınavı ile müdür olma fırsatı açık. 80-85 puan aralığı için güzel bir seçenek. Başarılar...

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bu kadro tam olarak nedir? Ne iş yapar? Tayin var mıdır? Rotasyon? Çalışma saatleri nasıldır? Biraz bilgilendirebilir misiniz bizi?
@İİBF @Superbay

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Şartları taşıyan kaçırmasın hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

diloşşş

nasip çok güzel bir ihtimaldir...
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Değerli Dostlar sadece lisans mezunu alınıyor. 5 katı mülakata çağırılacak. (1500 kişi ). Önceki alımda 100 kişi alınmış ve 4000 kişi başvurmuştu, son kişinin puanı 83 idi, şimdi 1500 kişi çağırılacak.
hocam başvuruyu her ilden yapabiliyor muyuz onu göremedim sanırım yoksa ankaraya mı yapmamız gerekiyor?

Superbay

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bu kadro tam olarak nedir? Ne iş yapar? Tayin var mıdır? Rotasyon? Çalışma saatleri nasıldır? Biraz bilgilendirebilir misiniz bizi?
@İİBF @Superbay
İnfaz koruma memurlarının üstü ve cezaevi müdürlerinin altında olan bir kadrodur . Cezaevi Genel müdürlüğü idari işlerden sorumlu olacaksınız . Tayin veya diğer Özlük hakları diğer bakanlık personelinin de olduğu gibi . Elbette bu hakkınız var . Normal mesai saatleri 8/17.
Güzel bir maaş ve güzel bir kadro . Özellikle 80 ve 85 puan aralığındaki arkadaşlarım için kaçırılmaması gerekir başarılar diliyorum hayırlı olsun inşallah

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
Olumsuzluklardan etkilenmeyin arkadaşlar güzel bir kadro. Yükselmek isteyenler için de görevde yükselme sınavı ile müdür olma fırsatı açık. 80-85 puan aralığı için güzel bir seçenek. Başarılar...
Hocam ben ankara da yasiyorum. Gorev ilim Ankara mi olur yoksa atama mi oluyor herhangi bir ile?

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Bu ilana başvuru şartlarını taşıyanlar kaçırmasın ıyı fırsat alımlar yok zaten kadrolu bir de

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Mülakat nasıl olur nelere dikkat etmeliyiz bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim