300 İdare Memuru Alımı

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
sizce kaça kadar düşer puan

Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
Siyaset Bilimi
Yaklaşık 10 ile dağıtılacağı söylendi
hocam 10 il olacağını nereden öğrendiniz acaba. ben aradığımda türkiyede 400 cezaevi var 300 personel alacaklar yani neredeyse tüm şehirlere alım olur demişti görevli memur

Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
Siyaset Bilimi
ayrıca bilgilendirme amaçlı yazayım. Eğitim en erken 2020 şubat ayında başlayacakmış 5 ay eğitim süresi boyunca isteyen yatılı olarak isteyen gündüz gelip akşam gitme şeklinde eğitim alacaktır. Eğitimi bırakma yada eğitimden sonra atandığın yere gitmeme durumunda 20000-30000 tl arasında tazminat söz konusudur. Şubatta başlayan eğitim temmuz ayında bitecek ve en erken 2020 ağustos ayında göreve başlanacaktır. Atandıktan sonra 2 yıl işten ayrılamıyorsun işten ayrolma durumunda yine tazminat ödüyorsun.

Superbay

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
ayrıca bilgilendirme amaçlı yazayım. Eğitim en erken 2020 şubat ayında başlayacakmış 5 ay eğitim süresi boyunca isteyen yatılı olarak isteyen gündüz gelip akşam gitme şeklinde eğitim alacaktır. Eğitimi bırakma yada eğitimden sonra atandığın yere gitmeme durumunda 20000-30000 tl arasında tazminat söz konusudur. Şubatta başlayan eğitim temmuz ayında bitecek ve en erken 2020 ağustos ayında göreve başlanacaktır. Atandıktan sonra 2 yıl işten ayrılamıyorsun işten ayrolma durumunda yine tazminat ödüyorsun.
Herkes hakkında hayırlısı. Bu ilan kıtlığında değerlendirilmesi gereken bir ilan

Superbay

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
hocam 10 il olacağını nereden öğrendiniz acaba. ben aradığımda türkiyede 400 cezaevi var 300 personel alacaklar yani neredeyse tüm şehirlere alım olur demişti görevli memur
İlk başta bana söylenen de buydu. Her ile olursa daha iyi. Gönlünüze göre olsun inşallah

Superbay

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Dün itibariyle başvuru sayısı 1650 idi. Önceki alımda 500 kişi çağırılmıştı. 500. kişinin puanı 83 idi. Şimdi 1500 kişi çağırılacak 1500.kişi bakalım kaç puanla kapatacak. Son başvuru 2 Eylül. Haydi hayırlısı.