300 İdare Memuru Alımı

YarbayMurat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
sonunda mulakat listeleri açıklandı 82,579 ile kapamış

YarbayMurat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yarbayım duyumun var mı mülakat ne zaman sonuçlar ne zaman, takvim hakkında bilgin var mı. Bir de yarbaylıktan istifa etmeyi unutma kazanınca :)
maalesef hocam hiç duyumum yok . ama tahminim var :) belki ikm,mübaşir,katip alımlarının sonuçlanmasını beklıyor olabilirler çünkü listede çoğu kişiler bu alımlarada başvurdu . örneğin ben eğer mübaşirliği kazanırsam idare memuru alımının mülakatına gitmeyi düşünmüyorum . hocam kazanırsak Albaylığa yükselicez :D :D

Superbay

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
maalesef hocam hiç duyumum yok . ama tahminim var :) belki ikm,mübaşir,katip alımlarının sonuçlanmasını beklıyor olabilirler çünkü listede çoğu kişiler bu alımlarada başvurdu . örneğin ben eğer mübaşirliği kazanırsam idare memuru alımının mülakatına gitmeyi düşünmüyorum . hocam kazanırsak Albaylığa yükselicez :D:D
Yarbayım iyi düşünmüşsün. Mübaşir artık gih kapsamından. Mübaşir olup albaylığa terfi etmeni diliyorum

YarbayMurat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yarbayım iyi düşünmüşsün. Mübaşir artık gih kapsamından. Mübaşir olup albaylığa terfi etmeni diliyorum
güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum hocam . siz girmiş miydiniz ikm,mübaşir,katip mülakatlarına ?

Superbay

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum hocam . siz girmiş miydiniz ikm,mübaşir,katip mülakatlarına ?
Oralara beni layık görmediler olmadı , :) Antalya mülakat sonucunu bekliyorum ben de. Bir yandan da gözüm Kyk ve ticarette az da olsa umudum var . İibf için bu son 9 ayın bereketli geçmesini diliyorum

YarbayMurat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Oralara beni layık görmediler olmadı , :) Antalya mülakat sonucunu bekliyorum ben de. Bir yandan da gözüm Kyk ve ticarette az da olsa umudum var . İibf için bu son 9 ayın bereketli geçmesini diliyorum
Antalya derken hocam adalet bakanlığından başka hangi alım vardı kı :)

YarbayMurat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
inşallah hocam yaa birazda şanssızlıkta var yılda 1 alıma çıkan kurumlar şimdi 2 yılda 1 ancak çıkıyor . barı yüklü bir alım olsa

Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar cte.adalet.gov.tr adresinde duyuru kısmında mülakata kalanların sınav yeri ve tarihleri belli olmuş açıklamanın en altında yer alan pdf dosyasını indirip kendi sınav tarihinize bakabilirsiniz haberi olmayanlar vardır belki...