300 İdare Memuru Alımı

YarbayMurat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Buraya yaz cevabı yarbayım merak ediyorum. Gönlüne göre olsun inşallah
Hocam Antalya adliyesi İKM sonuçlarını açıklamıştı ben 9. yedek olmuştum. Dün benı komisyondan aradılar ve yedekten sıra bana geldiğini söylediler ve bugün evraklarımı tamamlayıp teslim ettim. 31 Aralıkta ki idare memurluk mülakatına gitmicem . Diğer yandan mübaşirlik hala açıklanmadı . Eğer mübaşirlikte olursa mübaşirliği seçmeyi düşünüyorum . Mülakata girecek arkadaşlara başarılar dilerim :)

Superbay

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hocam Antalya adliyesi İKM sonuçlarını açıklamıştı ben 9. yedek olmuştum. Dün benı komisyondan aradılar ve yedekten sıra bana geldiğini söylediler ve bugün evraklarımı tamamlayıp teslim ettim. 31 Aralıkta ki idare memurluk mülakatına gitmicem . Diğer yandan mübaşirlik hala açıklanmadı . Eğer mübaşirlikte olursa mübaşirliği seçmeyi düşünüyorum . Mülakata girecek arkadaşlara başarılar dilerim :)
Vay yarbayım şimdi albaylığa terfi ettin helal olsun kardeşim çok sevindim. Haber verdiğin için teşekkür ederim. Sen ikm başlayana kadar mübaşirlik de çok büyük ihtimal açıklanır. Ama ikm kazanınca mübaşirlik de olumlu olur mu ki...besbelli ki ikm için daha uygun görmüşler seni kapı gibi adam:) esprisi bir yana hakkında olan gönlünden geçen olsun inşallah albayım:)

Superbay

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yarbayım mübaşirlik de açıkladı, noldu sonuç . Mübaşir misin ikm mi :)

YarbayMurat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yarbayım mübaşirlik de açıkladı, noldu sonuç . Mübaşir misin ikm mi :)
İkm yim hocam Mübaşirlik olmadı . Gönlümden Mübaşirlik geçiyordu fakat dualarımda hangisi benım için daha hayırlısı ise o olsun dedim İKM daha hayırlısıymış demekki :) Rabbim atama bekleyen herkese hakkında hangi memurluk hayırlısı ise onu versin inşallah :) Tez zamanda senın de güzel haberlerini alırız inşallah hocam :)

Superbay

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
İkm yim hocam Mübaşirlik olmadı . Gönlümden Mübaşirlik geçiyordu fakat dualarımda hangisi benım için daha hayırlısı ise o olsun dedim İKM daha hayırlısıymış demekki :) Rabbim atama bekleyen herkese hakkında hangi memurluk hayırlısı ise onu versin inşallah :) Tez zamanda senın de güzel haberlerini alırız inşallah hocam :)
Teşekkürler kardeşim inşallah tabiki haber veririm. Hayırlı olsun albayım