350.000 İİBFye 10.000 Kadro İçin 1 Milyon İmza Kampanyası

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Hali hazırdaki bu kampanyayı kendi aramızda yayıp büyük destek bulmamız şart arkadaşlar her birimize görev düşüyor.Memur-Sen kamuda başörtüsü için topladı bir sürü imza karşılığını da öyle ya da böyle aldılar.Lütfen göz ardı etmeyelim.

Facebook grubu:

https://www.facebook.com/groups/177371032465791/?fref=ts

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
metinler grupta paylaşılıyor kardeşim face uyelik açıp gruba bak herkes gormesin diye grup istekle katılım oluyor malum 4001ler yuzunden orda gizli tutulmalı etkinlikler

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
metinler grupta paylaşılıyor kardeşim face uyelik açıp gruba bak herkes gormesin diye grup istekle katılım oluyor malum 4001ler yuzunden orda gizli tutulmalı etkinlikler
Aynen dediğin gibi bu kampanyada çok önemli facede bu grubu da ekleyip duyuralım itinayla...

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
benim face yok ya :) burdan mesaj atin bana metni ozelden oyle olmaz mi

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Arkdaşlar bu projede bizim için çok önemli mart seçimlerinden önce 1 milyon imza şubatta inşallah başbakana bir metin ile beraber sunulacak lütfen göz ardı etmeyelim, bulunduğumuz şehirde imza toplayalım.Artık şakası falan kalmadı işin facebook grubunda buluşalım bu imza kampanyasını genişletelim lütfen!!!

Merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza mücadele vermemiz lazım, durumumuz vahim, bizim kadrolarımız sesi çıkanlara veriliyor medyaya,gazetelere stk lara,tweet organizasyonları,imza kampanyaları ve protestalara herşeye ihtiyacımız var diye düşünüyorum fena kafam bozuk :)

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Dostlar şu kampanyaya bir odaklanalım, gündemde tutalım bunu başarmamız çok öenmli bir olay olacak ve inşallah başbakana sunulacak sonuç olarak marttan önce lütfen destek!Bir imzadan ne olur demeyin...