40 bin yeni alım

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
İzmir milletvekili Rahmi Aşkın TÜRELİ meclise kanun teklifinde bulundu 2015 yılı sonuna kadar mağdur olan memur adaylarına 40 bin ek kadro açılması için

serxeldan

Site Müdavimi
Bölüm
Kamu Yönetimi
Kim veriyor versin önergeyi..
Biz ne yapıyoruz bu haberle ilgili.. Millet iyi takmış gümrüğe..
Benim puanım 80'den aşağı olsaydı bir defa bile uğramazdım İİBF'lilerin mücadelesine.
Dalga geçer gibi..

jazzbass

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
İşletme
Nisan'daki alımı iptal etmeden hem Nisan'da hem Haziran'da alsalardı keşke. Araya gümrük alımı da girince çok kişi sevinmiş olurdu.

kayzer

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
delta force sitesi güvenilirse ne güzel haber

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
delta force sitesi güvenilirse ne güzel haber

hocam vekil twitter hesabında imzalı sayfaları yayınlamış yanlış hatırlamıyorsam gün içinde görmüştüm çünkü haber doğru umarım kanun teklifi kabul edilir

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
üniversite okumuş gençler olarak konuya doğru düzgün başlık koymayı bile beceremiyoruz maalesef. Başlığı okuyan 40 bin alım yapılacak zannedecek

biibf

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Balıkesir Ünv.
Bölüm
İşletme
Umarim kabul edilir. Yoksa halimiz ne olacak bilmiyorum. 85 ve ustu rahat gumruk olmazsa merkezi oluR o olmazsa ptt falan. Ama 80 85 arasi zor durumda su an.. puanlari 75 e kadar eritecek bi alim olmali. Bunu hak ediyoruz.

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Umarim kabul edilir. Yoksa halimiz ne olacak bilmiyorum. 85 ve ustu rahat gumruk olmazsa merkezi oluR o olmazsa ptt falan. Ama 80 85 arasi zor durumda su an.. puanlari 75 e kadar eritecek bi alim olmali. Bunu hak ediyoruz.

hocam inşallah teklif kabul edilir. Ama biz elimizden geldiğince sesimizi duyurmaya çalışalım sonuçta bu 40 bin ek kadro talebi sadece iibf için değil genel olarak verildi.

serxeldan

Site Müdavimi
Bölüm
Kamu Yönetimi
Araya gümrük girdi daha PTT'de girecek. Her alımda kendimizden geçip/kendimizi düşünüp neyin mücadelesini verdiğimizi unutsak elbette başarılı olamayız. Böyle bir haber var ve ben haberleri gezerken görüyorum. iibfliler.net'ede üyeyim. : ))
NOT: İİBF'liler nette gümrükten başka başlık yok.

üniversite okumuş gençler olarak konuya doğru düzgün başlık koymayı bile beceremiyoruz maalesef. Başlığı okuyan 40 bin alım yapılacak zannedecek
Demekki artık sadece başlık okumayı bırakma zamanı gelmiş siz üniversitelilerin.

hocam hal hazırda yapmakta olduğum fax organizasyonumuz var ne kadar kişi gönderirse o kadr çok etkili oalcağına inanıyoruz bakabilirsiniz.
Hala mücadele eden yada ortada bir mücadele olduğunu düşünen arkadaşların olması çok güzel..

Daha üç gün önce Nisan alımı hazirana alındığında öfkesinden kuduran İİBF'lilerin, 950 kişilik gümrük alımından sonra ağzı kulaklarında.
Buradan rahatlıkla anlarız ki yerleşen terkedecek. Ayrıca burada 70 puanlı kimse yokmu? Gümrüğe yerleşemiyecek olanlar nerede?

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Hala mücadele eden yada ortada bir mücadele olduğunu düşünen arkadaşların olması çok güzel..

Daha üç gün önce Nisan alımı hazirana alındığında öfkesinden kuduran İİBF'lilerin, 950 kişilik gümrük alımından sonra ağzı kulaklarında.
Buradan rahatlıkla anlarız ki yerleşen terkedecek. Ayrıca burada 70 puanlı kimse yokmu? Gümrüğe yerleşemiyecek olanlar nerede?[/QUOTE]

Hocam mücadele için az puanlıların değil herkesin mücadele etmesi gerekiyor bence. Biz birlikte daha tam bir organizasyon yapamıyoruz malesef. Yarım yamalak işler, destek görmeyen girişimlerle kalıyoruz. Mücadeleyi bırakmamalıyız