4001 iptali için anayasa mahkemesine başvuru yapalım

rammstein85

Ministry of Family and Social Policy
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
kamuya girme hakkında HAKSIZ REKABET sebebiyle engelleniyoruz.son zamanlarda aym çok önemli kararlar aldı haksızlıkları giderdi

GEREKÇELER:
1.tarih ,coğrafya,türkçe,matematik öğretmenleri kendi alnalarıyla ilgili soruların hepsini yapıyor biz ise liseden kalma bilgilerle yarışıyoruz.

2.gih kadroları avrupa birliği meslekte uzmanlaşma gereğince mülkiye/iibf mezunlarına öncelik vermelidir.öteden beri zaten bizden alıyordu.

gerçi önce idare mahkemesine vb. dava açmak gerekebilir iç hukuk yollarını tüketmek gibi

ARTIK BÜYÜK DÜŞÜNELİM DERİM.HUKUK MÜCADELESİ ÇOK ÖNEMLİ BENCE

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Gizli bölümde tartışılması daha iyi olabilir.

rammstein85

Ministry of Family and Social Policy
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Gizli bölümde tartışılması daha iyi olabilir.
iyide gizlide ilginecek insan yok konular mundar oluyor hem bu fikrin geniş kesimlerce benimsenmesi gerek heyecanlı arkadaşlara ulaşmak lazım.

not:iibfli haricinde kişilerin bu siteye girdiğini sanmıyorum

Bölüm
İktisat
Önce siyasilerle görüşmek lazım.Yoğun bir baskı kurubilmemiz seçimlerden önce çok önemli.Mail yağmuruna,sosyal medya ve tabi ki gazetecilere ulaşmalıyız ve tabi ki yürüyüş gösteri toplanma vs bunlara rağmen ses seda yoksa hukuki yollara başvurmalıyız.

Sent from my iPhone using Tapatalk

idare bahkemesine nasıl başvurcagımızı bilmiorum bu konularda bir avukattan falan önve yardım alalım sona ankara buluşup davayı acalım. ben varım. ama bu konulardan anlayan birilerini ulmak lazım.bize ön ayak olmalı.