4001

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında furkan öz tarafından paylaşıldı.

1. furkan öz

furkan öz İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    18
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Pamukkale Ünv.
    Bölüm:
    Uls. Tic. ve Finansman
    arkadaşlar. dünden beri uğraştım. tek tek mühendisinden tut hemşiresine kadar hepsinin kadro sayıları ile puanları ile ilgili bir uğraşım oldu.. 88 puan için bir 4001 analizi yaptım. bu sonuca göre mühendis+kimyager+avukat+......+iibf+4001 toplamı yaklaşık 1000 kişi kasım da atacanack. 4001 için önümüzden yaklaşık 1000 kişi atanacak. otomatikman 88 civarı puanı olan arkadaşların önünde 4001 için 2000-3000 kişi arasında insan olacak.
    tüm bunları yazmamdaki amaç yüksek puandaki arkadaşlarımızın 4001 koduyla hiç olmazsa 3-4 tane tercih yapmasının şansını bir nebze daha arttırıp daha düşük iibf li arkadaşlarımızın önünden 3 er 5 şer kadro açmamıza yardımcı olmak.
    biraz saçma gelebilir bazı arkadaşlarımıza ama bayağı uğraşlarım sonucu böyle bir tez attım ortaya . inşallah hepimizin gönlüne göre olur atamalar

2. furkan öz

furkan öz İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    18
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Pamukkale Ünv.
    Bölüm:
    Uls. Tic. ve Finansman
    ayrıca p3 puanı 88 üstü olan 500 kadar öğretmenin de atandığınıda hesaba katarsak bu sayıyı daha da aşağı indirebiliriz.

3. muhtarrr42

muhtarrr42 VİP Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    318
    Eğitim:
    Lİsans Üstü
    Üni:
    ODTÜ
    Bölüm:
    Lojistik Yönetimi
    sacma degil de zaten oyle olcak bence..ornegin mke kirikale kamu yonetiminden 1 kisi alcak orasi 94 le felan kapatir...batidaki sehir degistirmek istemeyen herkes maliye ve il goc dusunuo..iibflilerden en az 35-40 kisi 4001 e yerlescek bencr

işletmeci00 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş