47bin ogretmen!!! Yok artik!!!

scarface

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
47 bin yeni öğretmen atanacak

Hükümet, 47 bin öğretmen atamasının yapılması için Meclis Başkanlığı'na kanun tasarısı sundu.

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞININ TEŞKİLAT VE GÖREVLERİ HAKKINDA KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMEDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR

KANUN TASARISI

MADDE 1- 25/8/2011 tarihli ve 652 sayılı Milli Eğitim Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnameye aşağıdaki ek madde eklenmiştir.

"EK MADDE 2- (1) Ekli listede yer alan kadrolar ihdas edilerek 190 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin eki (I) sayılı cetvelin Milli Eğitim Bakanlığına ait bölümüne eklenmiştir."

MADDE 2- Bu Kanun yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

LİSTE

KURUMU : MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TEŞKİLATI : TAŞRA

İHDAS EDİLEN KADROLARIN

SERBEST TUTULAN

TOPLAM

47.000

47.000

SINIFI UNVANI DERECESİ KADRO ADEDİ KADRO ADEDİ

EÖH Öğretmen (1-9) 47.000

TOPLAM 47.000

Eğitim ve öğretim hizmetlerinin yürütülebilmesi bakımından yeterli personelin istihdam edilmesine ihtiyaç bulunmaktadır. Bu çerçevede, Tasan ile Milli Eğitim Bakanlığına toplam 47.000 adet öğretmen kadrosu ihdas edilmektedir.

MADDE 1- Madde ile; Milli Eğitim Bakanlığına toplam 47.000 adet öğretmen kadrosu ihdas edilmektedir.

MADDE 2- Yürürlük maddesidir.

MADDE 3- Yürütme maddesidir.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
İktisat
bırr sey ortaya atıyorsunuz devamınıda getırın

kayzer

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
aç tv yi

scarface

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Son dakika haberi haberlere bakin

kozmonot61

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
artık edep sınırlarında kalamıyorum.böyle devletinde böyle milletinde taa...........47 bin ne yuh diyorum çüş diyorum oha diyorum başkada bişey demiyorum.
saygılarımla

seçim öncesi duyurup nisanda kadro vermicekler bunlara zaten 40 bin fix oluyordu biraz daha fazla alcaklar ağustosta

Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
İktisat
7 bın hazıranda 40 bın agustosta denılmıs dogrumu acaba ?

iibf kadro

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Bunlara gelince para var bize gelince bütçe yok..Bu politikayla miyadini doldurma yolunda emin adimlarla ilerleniyor..sonlari öğretmenlerden olcak bunların çünkü destekçisi yok diğer kitleyi de kusturunce patlayacak bi yerde.ahanda yaziorum

Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
İktisat
ki bence bunlar nısana yetıstırırler secım yatırımı ogretmenlere bız daha susalım !!!1

direniibf

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İşletme
Tweeter işi boş millet dilimde tüy bitti sokağa çıkmadan olmaz bizim işler. Rahatımızı bozmaktan korkuyoruz.Adamlar zamanında eylem üstüne eylem yaptılar sokaklarda kaç dönemdir meyvelerini yiyorlar. Bizde ağzımızı açıp anca bakarız.

ismail9696

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
ağustosta değil aralık ayında atasalar ne olacak. sonuçta mehmet efendinin 2015 yılı bütçesine göre alınacak memur sayısı belliydi. ee ne oldu şimdi. Allah bildiği gibi yapsın artık diyecek çok şey var ama kendimiz söylüyor kendimiz dinliyoruz gerek bile yok söylemeye

rammstein85

Ministry of Family and Social Policy
Eğitim
Lisans
Üni
Aksaray Ünv.
Bölüm
İşletme
Sayıyı aldılar şimdi iş Ağustos'u Nisan'a çekmeye kaldı.yaparlar mı 1 gecede kanun çıkar bu ülkede .hepimize geçmiş olsun üç haneli kadroya hazırlayın kendinizi :(

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
ağustosta değil aralık ayında atasalar ne olacak. sonuçta mehmet efendinin 2015 yılı bütçesine göre alınacak memur sayısı belliydi. ee ne oldu şimdi. Allah bildiği gibi yapsın artık diyecek çok şey var ama kendimiz söylüyor kendimiz dinliyoruz gerek bile yok söylemeye
bu kadro merkezi bütçede verilen kadroları etkilemiyor kaçtı sayı unuttum şimdi 65 bin di glb ek kadro bu