6 yıl sonra kpss A çalışmak

C-hyptia

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Hocam size şu kadarını söyliyeyim elden gelen yapıldıktan sonra gerisi nasip.2016/2 atamasında dedikodu çıktı.son memur alımı bundan sonra sembolik alım olacak bu atamada yerleştiniz yoksa zor dediler.yuksek puanlilar hep tercih yapip puanını kullandı.o şekilde dhmi puanları çökel düştü.nasip oldu girdik yoksa bize sıra gelmezdi.hatta gümüşhane üniversitesi yazmıştım kusuratla başkası yerleşti.dedigim gibi nasip.ben ders çalışırken düşüncem suydu ileride özelde sıkıntı çekerken acaba denesem iyi bir yer kazanirmiydim diyip pişman olmamak için çalıştım gayret ettim.Allah 'ta nasip etti
hocam kaçla atanmıştınız tebrik ederim Allah yolunuzu açık etsin

hayat46

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
arkadaşlar bende bu konu dışında bişey danışmak istiyorum size fikrinizi almak istiyorum:)ptt de mi çalışmak daha iyi yoksa zabıta olarak mı ikisinin de görev durumunu ve iş yükünü bilmiyorum ama çok kararsızım ptt ihs zabıta ise 657 ye tabii sizce hangisi dah idealdir acaba :rolleyes::oops:

Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
arkadaşlar bende bu konu dışında bişey danışmak istiyorum size fikrinizi almak istiyorum:)ptt de mi çalışmak daha iyi yoksa zabıta olarak mı ikisinin de görev durumunu ve iş yükünü bilmiyorum ama çok kararsızım ptt ihs zabıta ise 657 ye tabii sizce hangisi dah idealdir acaba :rolleyes::oops:
Ptt de çalışırsan kimlik istediğin huysuz ihtiyar sen kim oluyorsunda benden kimlik istiyorsun paramın üstüne mi yatıyorsun der
Aynı ihtiyarın kaçak yapmakla uğraştığı bi yapıya zabıta olarak gittiğinde huysuz ihtiyar görme abi diye yalvar yakar el pençe olur :)

hayat46

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ptt de çalışırsan kimlik istediğin huysuz ihtiyar sen kim oluyorsunda benden kimlik istiyorsun paramın üstüne mi yatıyorsun der
Aynı ihtiyarın kaçak yapmakla uğraştığı bi yapıya zabıta olarak gittiğinde huysuz ihtiyar görme abi diye yalvar yakar el pençe olur :)
sağol da yani tahmin edebiliyorum az çok ama bayan olarak hangsi işte bana ptt olumlu gibi geliyo ama burda da çok memnun değil gibi çalışanlar ptt . güvence olarakta zabıta direk kadrolu oluyorsun kafamda deli sorular işte:);Danlatabildim mi;)

Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
sağol da yani tahmin edebiliyorum az çok ama bayan olarak hangsi işte bana ptt olumlu gibi geliyo ama burda da çok memnun değil gibi çalışanlar ptt . güvence olarakta zabıta direk kadrolu oluyorsun kafamda deli sorular işte:);Danlatabildim mi;)
Ptt kiminin duasi kiminin bedduasi durumunda
Zabitanin da calisma sartlari ortada bilerek basvurmsunuzdur yuksek ihtimal
Hakkinizda hayirlisi :)

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Zabıta net;) maaşı da yüksektir babam zabıta emeklisi

hayat46

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
teşekkür ederim arkadaşlar tavsiyeleriniz için bakalım hayırlısı rabbim ne hayırlı ise hakkımda o yönde karar verdirsin inş:D;)