657 den DHMİ ye geçiş Hk. ACİLLL!!!

Eğitim
Ön Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam günaydın. Ben üniversitede teknisyen olarak çalışmaktayım ve bu sene kpss ortaöğretimden girerek DHMİ tercih etmek istiyorum. Daha önceden bildiğim kadarıyla geçişlerde bir problem (önceden istifa etme vs) olmuyordu ama yeni bir düzenleme olduğunu ve artık aynı öğretimler arasında kamu - DHMİ geçiş yapılamayacağını duydum. Bu konu hakkında acil yardım talep ediyorum. Saygılarımla.

forbidden zone

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Böyle bir düzenleme görmedim yeni çıkarılan ohal KHK larında. Yasal olarak sıkıntı yok geçebilirsiniz. Geçişlerde sadece eğitim durumu değil, diğer mali ve sosyal haklarada bakılır.

Geçişinizde herhangi bir süre kısıtlaması ve eğitim durumu sıkıntısı yok geçiş yapabilirsiniz.

Eğitim
Ön Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Böyle bir düzenleme görmedim yeni çıkarılan ohal KHK larında. Yasal olarak sıkıntı yok geçebilirsiniz. Geçişlerde sadece eğitim durumu değil, diğer mali ve sosyal haklarada bakılır.

Geçişinizde herhangi bir süre kısıtlaması ve eğitim durumu sıkıntısı yok geçiş yapabilirsiniz.
teşekkürler

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Sözleşmeli memurun eğitimiyle ilgili alanlara geçiş hakkı var diğerleri engellendi. Engellendi derken istifa edip 1 sene beklemesi gerekiyor tercih yapması için.

DHMI engellermi engellemez mi araştırmak lazım...

forbidden zone

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Sözleşmeli memurun eğitimiyle ilgili alanlara geçiş hakkı var diğerleri engellendi. Engellendi derken istifa edip 1 sene beklemesi gerekiyor tercih yapması için.

DHMI engellermi engellemez mi araştırmak lazım...
Sözleşmeli memur değil ama 657 li 4a lı

Eğitim
Lisans
Üni
Balıkesir Ünv.
Bölüm
Maliye
Alakasız olacak belki ama belediyede kadrolu personelken dhmi’ye geçiş mümkün mü?