67 netle 80 almak varmış önlisansdan pehhh

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında boras06 tarafından paylaşıldı.

1. boras06

boras06 Üye

Ödül Puanları:
    8
    Önlisans mezunları 82 lerle atanırken biz 80 puanla orta da kaldık ve tekrar hazırlanıyoruz.birisi 67 netle 80 almıs.Ben 82 netle 80 aldım demekki önlisansdan girsem çoktan peşinde koştuğumuz kadrolardan birisine atanmıştım.

buyrun 67 net 80 puan

http://i.hizliresim.com/eXBov0.jpg

2. HoRoZ'28

HoRoZ'28 VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    388
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Pamukkale Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    Valla durum bu yapacak birşey yok zamanında bizlere bu yolları anlatmayanlar utansın.Ben kpss çalışırken önlisans mezunu kuzenimde çalışıyordu ikimizde 84 net yaptık ben 81.09 aldım kuzenim 88 aldı 2. atamada istanbul meb memur oldu istediği yeri yazdı.Kaderde böyleside varmış nişanlım bankacılık sigortacılık myo mezunu dersaneye yazdırdım deli gibi ders çalıştırıyorum sgk en basiti 3. atamada 83le kapattı 75 79 net arası yapsın o puan her türlü gelir ben memur olamadım bari eşim olsun :D

3. Deborah

Deborah Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    8
    Şans işte.Ben de 2004'te Önlisans'tan 82 aldım ve 250 bin kişi arasından 6800. oldum,fakat atanamadım.Bugün,millet belki 14-15 bininci olarak atanıyor.Anlayacağınız,bazı insanlar şanslı doğar ,bazıları şanssız:(((

4. tuanaa

tuanaa Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    8
    saçmalık hem onlısans hem lısans diplomam var bıze de hak versınler bızde onlısanstan atanalım o zaman

Nanick bunu beğendi.
  5. Sedat

Sedat % 100 Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    158
    0.7 ile carpiliyo netleri yanlis.bilmiyosam ondan daha cok puan aliyolar ne yazik ki cok tahsil etmek suc oldu.

GSmart Maya M1 v2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. tuanaa

tuanaa Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    8
    okumakta suç oldu bu ülkede onlisans okurken ataması yoktu doksan alan bile atanamıyordu 70 puanla iibf atanıyordu biz okulu bitirdik onlısans atanır lisans atama yapmaz oldular suçumuz ne anlamıyorumm...

7. sevil

sevil İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    Bölüm:
    Maliye
    bi tanıdığım 40 netle 70 puan aldı önlisanstan,ben onun iki katı net yaptım ve puanım 79.7,işte böyle :)

Sayfayı Paylaş