79 puanla maliyeye atanırmıyım :(

Konu, 'Maliye' kısmında asi_genc tarafından paylaşıldı.

1. asi_genc

asi_genc Yeni Üye

Ödül Puanları:
    1
    Bölüm maliye 79 puanım var uykularım kaçıyor artık biri güzel bişeyler söylesin ya. Kadro mücadelesine bağlı diyorlar. Siz ne diyorsunuz

2. felixyardley

felixyardley Aktif Üye

Ödül Puanları:
    8
    büyük olasılıkla atanırsın amasyalı.bende aslen amasyalıyım.inşallah atanırsın.önceki alımları bir kontrol et.78 le atanamayan kalmadı.77 lerin ise nerden baksan yarısı atanmıştır.
    geçen yıllara baktığımızda sadece 2. alımda yüksek bir alım oldu.onun dışında 1100,300 ve 3500.dolayısıyla bu yılda böyle az alınsa bile atanırız.sen şimdiden kazançlısın.çünkü gümrük merkeziden çıktı ve senin önünden bir sürü insan götürecek.2010 1. alımda 1100 kişi alınmıştı şimdi sadece gümrük 1500 alıyor.benim puanım 81,6. 2. atamadan bayağı umutluyum.

3. köksal

köksal Yeni Üye

Ödül Puanları:
    1
    bende 79 lulardanım umarım atanırız arkadaşm

4. dogan.görünümlü.şahin.81

dogan.görünümlü.şahin.81 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    emek veren herkez atnır işalah. forumumuz hayırlı ugurlu olsun

5. soleares

soleares Yeni Üye

Ödül Puanları:
    1
    Ben de 79 küsürlerdeyim ve 4. atamaya kalacağımızı sanmıyorum..A kadrosu şu an için çok iyi gidiyor, 2 seçim dönemi bizi bekliyor, son 2 yıla baktığımızda iibf nin sesi çok çıkmasa bile duyuldu..Bu ve bunun gibi krtik durumlardan dolayı kadro sayısını kısamayacaklar...

6. ekocu

ekocu Yeni Üye

Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaşlar benim puan 79.90, 2.atamadan umutlanmak istiyorum.. ama bence gümrüğün merkeziden çıkması kötü oldu çünkü şimdi bir engelleme olmazsa merkeziye de başvurabilecekler. aslında bunun üzerine gidip gümrük bakanlığına bunu engellemesi için twitter'dan yüklensek mi??

7. sametfb_1

sametfb_1 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    Arkadaşlar açıktan alımları da deneyin tabi ki atanabilirsiniz ama işinizi şansa bırakmayın alım az oldu mu pişman olursunuz Gümrük falan deneyin bana kalırsa ;)

8. robin

robin Aktif Üye

Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar herşey kadro. kadro gelmezse 85 bile atanamazsınız. gecen kasımda 400 kadro geldıgını nasıl unuttunuz? bunun için mücadele edelim.

9. İİBF

İİBF Admin Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    418
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    ÇEKO
    Haziran ayında iibf ye genelde kaç kadro ayrılıyor bilginiz var mı daha önceki yıllarda kontednjan sayısı nedir?

10. ozlmprzl

ozlmprzl Yeni Üye

Ödül Puanları:
    1
    benim kpss 65 hiç umut yok mu?

11. rango

rango Yeni Üye

Ödül Puanları:
    3
    arkadaşlar 2010 yılı atamalarıyla 2012 aynı değil karşılaştrma yapmayın .örneğin gümrük daha önce merkezi atamayla alınıyordu ve daha çok 79 80 üstüyle kapanıyordu ki 78 79 puanlı olanlar rahatlıyordu 2013ilk alımda 73 74 lerle yerleşen kişiler var ki sizin puanınızın altındakiler yerleşti buda 78 79 lar için kötü bir durum.. :(

İİBF bunu beğendi.
  12. maliyelim34

maliyelim34 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    3
    mrb arkadaşlar bende maliye mezunuym ve puanım 79.5,bilmiyorum çok mu iyimser düşünüyorum ama kpss a grubu alımları oldu sonrasında gümrük ve az da olsa 1.atamada yüksek puanlılar gitti ama yığılma 83,82 ve 81 puan aralığında haziran atamasında da biraz olsun sesimizi duyurduğumuza inanıyorum ve güzel bir alım olacak 2.atama inşş diyorum atanırz ama olmazsada en geç kasım atamasında olacagına inanıyorum,Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inş bir an önce atanır biz de bu sıkıntıdan kurtulmuş oluruz..

OrJaNisT bunu beğendi.
  13. iktisatçı

iktisatçı Aktif Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    İİBF sıralaman kaç ki arkadaşım. il önceliğin var mı bir de mesela kesinlikle ankara dışına çıkmam dersen olma ihtimali düşük de iç anadolu ya da doğu anadolu maliye gelir diye düşünüyorum

14. iktisatçı

Ödül Puanları:
    28
    ancak iibf sıralamanı yazarsan daha fazla yardımcı olabilirim. en azından senin sıralamandaki biri maliyede nerelere atanmış yazarım

15. maliyelim34

maliyelim34 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    3
    slm iktisatçı benim şuan için il önceliğim yok ankara yı hiç düşünmüyorum 90 puanm olsaydı mutlaka yazardım :) ama tabi istanbul başlar da yazacam iç ve doğu anadolu bölgelerini de yazmayı düşünüyorum.Bölüm bazında sıralamam 1743 ama genel iibf sıralamam 17 bin küsürlerde diye tahmin ediyorum:(

16. iktisatçı

Ödül Puanları:
    28
    ösymnin kendi sitesinden branş bazında sıralama bölümünden tek tek hesaplayabilirsin aslında. karaca karabulutun sitesini biliyor musun bilmem. orada muhteşem yedili diye bir link var. oraya gir bak sonra ösymnin sitesinden hangi iibf bölümünden kaçıncı sıradasın rahatlıkla bulursun. bana söylemen için değil en azından kaçıncı sıradasın öğrenmen senin adına iyi olur. herşeyi 2010-2012 arası gibi düşünürsek bence dediğim bölgelere son atama da olsa atanırsın atanırsın. ama tercih sayısı 30a çıkarıldı ve birçok fef mühendislik gibi fakülte mezunu sınavsız 2. üniversite yoluyla aöfden iibf bölümlerini seçti. mezun olanlar ösymden bölüm değiştiriyor içlerinde çok iyi puan alanlar da var. bunlar bizi nasıl etkiler bilemem tabi.

17. incir reçelim

incir reçelim Forbidden Zone Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    738
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    son atama da kadroları görünce söylerim gidip gitmeyeceğini...ya gir özelde çalış o ana da kadar yada otur a grubuna çalış.

18. doekmaent

doekmaent İİBF Uzman Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar fazla iyimser olup insanları umutlandırmak bana biraz yapmacık geliyor 2014 haziran atamasında yüklü bir alım olursa gidebilir elbette doğu maliyeye ama iç anadoluda öyle düşük kapatmıyor diye biliyorum yanlışsam yine düzeltin ama üni ve belediyelerde şansı çok yüksek gümrük alımlarında da keza şansı çok yüksek ben bile kendi puanıma maliye zor gelir diyorum

19. iktisatçı

Ödül Puanları:
    28
    bu konuyu hatırlattığın iyi oldu arkadaşım. dipnot düşecektim unuttum. iç anadolu derken eskişehir konya gibi büyük şehirleri kastetmiyorum niğde çankırı nevşehir yozgaz gibi illerin ilçelerinden bahsediyorum. buralar da çoğunlukla 79,5-80 arası kapatmış bilginize. 79-79,5 arasında da son atamada tokat-niksar, karaman-sarıveliler, yozgat-akdağmadeni gibi yerler var.

20. doekmaent

doekmaent İİBF Uzman Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    28
    Niğde ve nevşehirde çok düşük kapatmıyor bizim ile yakın olduğu için araştırmıştım ikinci atamada falan yüksek kapatıyor seninde dediğin gibi Yozgat iç anadolunun en düşük kapatan ili sonra karaman ama ankara konya Eskişehir kayseri hiç düşük kapatmaz hayal olur düş kırıklığı olur

Sayfayı Paylaş