80 puanlilarin atanamama sebebi puanin 80 olmasidir...

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında intifada tarafından paylaşıldı.

1. intifada

intifada Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    0
    Yani bu puan en basindan beri bizi asilsa atankriz hqvasina soktu ve bizi surumdurdu... 80 puanin altinda puani olan en az 1000 kisi gumruk muhafazayi kaznmistir... zaen 80 puanli olupta herhangibir devlet isine gormeye calisan 1000 iibfli yoktur.. grubu kadrolara yani... sonuc olarak bze en buyuk kotulugu kendi puanimiz yapti ve bizi yakti... ayet benim puanim 80 degilde 78-79 olmus olsaydi belkide gumrukte muhafaza memuru olmstum...

2. maliye26

maliye26 Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    0
    ne alaka ya sankı 79 dan yuksekler basvurmadı mı gumruk muhafazaya basvurupta kazanamayan cok

3. intifada

intifada Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    0
    Git bak bakiyim 79,9 a kadar olan muhafaza aday listesi ile 81.0 ve uzeri puanli aday sayisina..

4. İsvacık

İsvacık Admin Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    28
    Doğru söyledin.Kimse işlerin bu kadar kötüye gideceğini tahmin etmedi.Ama şu da var ki 2010 puanlarına göre 80 her türlü gidecek bir puandı...

isletmeci1985 bunu beğendi.
  5. isletmeci1985

isletmeci1985 Firedi'nin Kabusu Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Atanırsam zevkine 75 - veya kasarak 85 + almaya gireceğim. O kadar canımızı yaktı o kadar arada bıraktı ki bu 80 puan bir daha tövbe. Ne iş olsa yaparız abi moduna girdik de geç girdik. İşin aksi kısmı ben askerdeydim, kesinlikle nasıl birşey olduğunu bilmediğimden muhafazaya cehaletle başvururdum :) Zayıflık sorun teşkil etmiyorsa da atanırdım. (şu an boy kilo tutuyor :(((((((((((

80 aldığımda ne sevinmiştim ya en kötü PTT Nevşehir falan olur derken PTT merkeziden çıktı, Çanakkale Üni dedim 84 85 ile kpadı, Gazi alım bile yapmadı, 2014'de hayalim olan MP özelleşiyor. Ne gudubet bir adam oldum çıktım diyorum.

6. maliye26

maliye26 Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    0
    dayısı olan cok

Sayfayı Paylaş