81.7 merkezi atama olur mu ?

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında 536537 tarafından paylaşıldı.

1. 536537

536537 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Yardimm istiyorumm 81.7 ile olur mu

2. HoRoZ'28

HoRoZ'28 VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    388
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Pamukkale Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    Kardeşim bu atama zor PTT yedektemisin veya tercih yapmadın mı sen 6-7 ay A grubuna falan çalış haziranda nasılsa atanırsın kendi paranı kazanırsın içini rahat tut 81.7 çok rahat atanır ben napam 81.1 ile aramızda nerden baksan bin kişi gözüküyor m7de

3. ilayda_sudem

ilayda_sudem Üye

Ödül Puanları:
    8
    Ben de 81.8 ile haziranda bi umut diyorum da şu ptt de aciklansin yedekteyim o da olmazsa yeniden hazirlanicam. Ptt de acaba yedekleri alirken sadece yedekler mi tercih edecek yoksa hic tercih etmeyen birinin de tercih hakki olacak mi?

4. 1009

1009 Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    18
    cok zor ama tercihini yap sen yinede

5. 536537

536537 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Ptt den atandim ama kimse heves birakmadi yok yorucu yok bayana gore degil yok soygun var yok istanbulda nasil gecinceksin o kadar korkuttularki.bide ben doguda yapamam diye de dogu yazmiyorum.a dan hazirlanmam torpilsiz hicbsy olmuyo nerde aptal insan var( istisnalar haric) hepsini aldilar

le cola bunu beğendi.
  6. advanced22

advanced22 İyi Bilinen Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    18
    536537 kardeşim kimseyi dinleme en kötü iş işsizlikten iyidir PTT hayırlısı olsun başla işine 4 ay sonunda 2000 e yakın para eline gecicek elindekinin kıymetini bilerek 4 elle sarıl haziranda ne olucağı belli olmaz bakarsın cumhurbaşkanlığı sonunda en çok oyu olan olucak bakmışın 4000-5000 gelmiş bakarsın 1000-1500 ama en iyisinde %100 en kötüsündede %80 şnsın var ha gözünü karart en kötüsündede bence %100 onun için buraları bırak başlayacağın işine konsantre ol ilk maaşını düşün kendine bi kıyak yap haziran için bekle mayısı o zaman düşün kararlarını öyle ver hiç bi şey içinde canını sıkma en zenginde en fakirde yarım ekmekle doyar allah yardımncın olsun

7. desouza

desouza Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    0
    bir sonraki alıma kadar sadece yedekleri çağırırlar (ülkede torpil olmadığını düşünürsek)

8. le cola

le cola Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    8
    bende bayanım istanbula atandım aynı korkular bende de var arkadaşım ama kadro sayılarını görünce tamamen açıkta kalmaktanda korkuyorum. istanbula gidip işi görmeden ne desek yalan olur belkide daha güzel olacak hakkımızda hayırlısı olsun inşallah haziranda bol kadro gelirde herkes gönlündeki yere yerleşir. emek veren arkadaşlarımız açıkta kalmaz

9. 536537

536537 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Herkesin hakkinda hayirlisi insallah.issizlik cok zor kadro buyuk yikim oldu gercekten.bu puanla acikta kalmazsin diyodu herkes artik puanima inandiramiyorum insanlari.

10. luis1907

luis1907 VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    438
    Bölüm:
    İktisat
    Bu puan hazıranda ıs gorur.

11. 536537

536537 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Cokta gozum yok zaten ama antalyayi birakip istanbula gitmek koymuyo degil.keske bi surpriz olsa da bu puanla atanabilsek :/ hem biz rahatlasak hem ailemiz.hemde millet sussa artik ciktiyi bi tsorte bastirip gezicem az kaldi :)

12. 536537

536537 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Insallah luis fakirin ekmegi umut.ilk atama lmaz 2. Kesin dediler sonra 2. Olmaz 3. Kesin dediler simdide 4. Kesin bakalim nolcak :)

13. bıktımbıktım

bıktımbıktım Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    arkadaşalr son kez sorcam ona göre tercih değiştircem bilgisi olan fikri olan yazarsa çok sevinirim.puanım83,6 bölüm işletme Nevşehir il acil durum müdürlüğü tek kişilik alımmı yoksa Antalya sgk 9 kişilik alım mı sizce puanıma göre hangisi mantıklı
    antalyanın puanları yüksek olur gbi gelio ama nevşehirde tek kişi olduğu için kafam karıştı

14. luis1907

luis1907 VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    438
    Bölüm:
    İktisat
    Ikısı beraber olmuyor mu ? Antalyayı yaz olmadı.

15. şahkulu

şahkulu Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Iyi akşamlar arkadaşım. Bende Antalya dan gidiyorum ıstanbul anadolu ya. Puanım 82,054. Benimde haziran garanti diyordum olmadı kasımda olmuyor ki tercih de yapmadım zaten. Çünkü doğu istemiyordum. Şimdi haziranda ne olacağı belli değil. Eğer ışler yolunda giderse zaten ptt de kalacağım. Hani sende işine dört elle sarıl çünkü haziranda ne olacağı belli değil ve hiç birşey ışsizlık kadar kötü olamaz.

16. 536537

536537 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Benimde anadolu.senin antalya olmadi mi. Issizligi tattim ozel sektordende payimi aldim allah kimseye tattirmasin

17. bıktımbıktım

bıktımbıktım Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    bütün listem doluydu ondan kafam karıştı luis.başka bşyler çıkarcam olmadı doğudan fln

18. desouza

desouza Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    0
    Bildigim kadarıyla İl afetlerde ek ödeme var.Ancak sgk'larda yok..il afet daha yüksek kapatır diyecektim ama vardiya sistemi var imiş, bu caydırıcı bir faktör olabilir...9a karşı 1, düz maaşa karşı vardiya+ek ödeme, ilginç bir paradoks bulmuşsun, tebrikler benim de kafam karıştı :)

bıktımbıktım bunu beğendi.
  19. Aysima

Aysima Üye

Ödül Puanları:
    8
    bakma sen milletin lafına şimdi hangi iş kolayki illaki her işin bi zorluğu olur hem ayrıca ptt niye bayanlar için uygun olmasınki bence gayette uygun. Şükredelim bence bi işimizin olduğuna merkezi atamalarda ne oluca hiç belli olmuyo Allah herkesin hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah

20. şahkulu

şahkulu Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Antalya olmadı malesef ama yine de şükrediyorum. Çünkü dört buçuk senedir ışsizim hep angarya ışlerle uğraştım. Ne a grubu ne b grubu ne banka ne de başka birşey hiçbiri olmadı. Nedenini bilmiyorum ama bir türlü olmadı. Sonunda ptt geldi ve artık dört elle sarılacagim bu işime. bunca seneden sonra bulmuşum bu isi kaybedemem asla.

Sayfayı Paylaş