84,5 üstü pttye başvurmasın bu puan altındakiler sevinsin yoksa emekleri çöpe gidecek :(

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaşlar cidden merkezi alımlar böyle az olmaya devam edilirse 83 ve altındakiler atanamayacak 84 ve 85 lerin en azından şansı var.ptt yi 84 altındaki arkadaşlara bağışlayalım

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
kasımda olmazsa haziran olur ama bizlerin haziranda da olmazsa kimbilir kaç yıl bekleyeceğiz

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Hiç kimsenin şansı falan yok. Kaç kadro geleceğini biliyor musun? Müneccim misin? İnsanları yanlış yönlendiriyorsun bencil insan! Zamanında yine bir ptt ilanına 82,83 puanlılara aynısı yapıldı. Sonra o kardeşlerimin hepsi açıkta kaldı. Sinir oluyorum şöyle çakalları görüncee yaa.

kpssmagduru

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hiç boşuna yormayın kendinizi başvuren başvurmuştur çoktan. Kimse geleceğini tehlikeye atmaz.benim temennim 85-84lüler pttye atanırsa burada kalsınlar kurum değiştirip başkasının çalışacağı işi bırakmasınlar. 1 kişilikte olsa ptt kadrosu yanmasın boşa düşmesin.giren kalsın pttde.

mervenil

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
benim gibi düşünen çok insan var ve mantıklı düşünce yarın ptt ye giren 84 85ler merkezide atanınca ikinci ay istifa edecek ve diğerlerinin hakkını yiyecek işte senin gibi beyinsizlerin aç gözlülüğü yüzünden
84-85 lilerin gitmesi keşke o kadar kolay olsaydı 86lıların çoğu duruyo. 84-86 arası kaç iibfli olduğunu araştır sonra konuş. keşke 84-85 2 ay sonra atanabilecek olsa. merak etme ptt yedek belirlicek gidenin yerine yedek çağrılcak tabi gidebilen olursa hak mak yenmicek.

aturhan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
2014 sinavi aciklandiktan sonra ilk alima çıkan kyk ya memur kadrosuydu tabi ben 84.82 almisim kendime güven tam kasimda olmazsa haziranda haritadan kendime yer begenirim dusuk puanlilar girsin bi sene gezer tozarim havalarindayim :D :D hikayenin devamını biliyorsunuz zaten :D

kukuleta

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Puanım 83 benden çok ve az alan herkesin hakkıdır başvurmak. Yarının garantisi yok ayrıca hak yeniyor deniliyor ama bu hak herkese verilmişse neden kullanılmasın ? Kazanıp Kasım da da istediği tercihi yapar . Ona bana size bu hak verilmiş . Evet üzücü ama durum bu

el-memur

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
keske kasimdaki atamanin garantisini biri bana verebilseydide bende basvurmasaydim 85,83 puanla zevk alarak mi basvurdugumuzu saniyor Insanlar anlamadim .atamam garanti olsaydi belkide su anda tatildeydim.hem ptt nin garantisimi varki bizler icin ne torpilimiz ne de bir tanidigimiz var. yarin mulkata girip kendimi nne kadar guzel ifade etsemde belkide puanim biraz yuksek diye eleyecekler beni .

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
arkadaşlar cidden merkezi alımlar böyle az olmaya devam edilirse 83 ve altındakiler atanamayacak 84 ve 85 lerin en azından şansı var.ptt yi 84 altındaki arkadaşlara bağışlayalım
kimse kimsenin ekmeğine mani olmaz olamaz. nasibinizi arıyorsunuz herkes gibi eğer pttdeyse kralı gelse alamaz elinizden ancak değilse üzülmeyin. hayatim boyunca hiç aklıma gelmeyecek yerleri yazdım tercihlerde bura bana gelmez yea diye yazdığım yere gideceğim. ulen göynük geleyyom az kaldı:)

içecek suyunuz yiyecek ekmeğiniz olsun yeter ki. ancak dışardan takip eden arkadaşlar olabilir. herkes kendi için giriyor bu sınava kendiniz karar verin ancak abartmaya da gerek yok;)

Jon Snow

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Ekonometri
2014 sinavi aciklandiktan sonra ilk alima çıkan kyk ya memur kadrosuydu tabi ben 84.82 almisim kendime güven tam kasimda olmazsa haziranda haritadan kendime yer begenirim dusuk puanlilar girsin bi sene gezer tozarim havalarindayim :D :D hikayenin devamını biliyorsunuz zaten :D
Aynı mod, ben de 85.3le başvurmamıştım :) Valla şuan ölüsü gelsin her şeye başvururum

Agusta

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bedava baklava için birbirini ezen insanların olduğu bir çağda böyle bir şey istemek. Tamam :)

KESKİN

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
Siyaset Bilimi
ACABA TÜRKİYE DE O KADAR DUYARLI İNSAN VAR MIDIR ACABA

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
Yaa ben anlamıyorum bu tutumu yok 84.5 üstü başvurmasın yok şu olmasın bu olmasın. Abi siz ciddimisiniz tamam ben ptt ye başvurmadım bazı sebeplerden dolayı ama 85.7 puanım ile 1 senedir yatıyorum 2 atama el sallaya sallaya geçti taban daha bana bile gelmedi. Yarının garantisi nedir ki başvurmasın diyorsunuz. Eğer adam çalışıp o puanı almışsa önüne gelen her ilana başvurur bu onun hakkıdır sistem izin veriyorsa neden başvurmasın. Haa 86.5-87 üzeri başvurmasın dersen anlarım da 84.5 nedir :D O puanla kasımda bile atanamaz 84.5 benden söylemesi :)

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Yaa ben anlamıyorum bu tutumu yok 84.5 üstü başvurmasın yok şu olmasın bu olmasın. Abi siz ciddimisiniz tamam ben ptt ye başvurmadım bazı sebeplerden dolayı ama 85.7 puanım ile 1 senedir yatıyorum 2 atama el sallaya sallaya geçti taban daha bana bile gelmedi. Yarının garantisi nedir ki başvurmasın diyorsunuz. Eğer adam çalışıp o puanı almışsa önüne gelen her ilana başvurur bu onun hakkıdır sistem izin veriyorsa neden başvurmasın. Haa 86.5-87 üzeri başvurmasın dersen anlarım da 84.5 nedir :D O puanla kasımda bile atanamaz 84.5 benden söylemesi :)
puanı 84.499 falan demek ki:D:D:D