84 lerin de başlığı olsun o zaman :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
inş. bir uluslararası ilişkiler mağduru olmayız :(

mixxed

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Beklemedeyiz. Bu arada durmak yok mücadeleye devam..

hunter1154

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Maliye
82.6 bende burdayım aaa pardon başlığı karıştırmışım:p

sevda57

VİP Üye
Kadrolu Üye
Arkadaşlar bende 84.29 ile burdayim . Sizce 84 puanla atanabilirmiyiz kacinci atamada olur ? Beklemek ne kadar zormus belirsizlik de cabasi ....

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
84,3 bende burdayım 2013/1 e göre ikinci atamada gideriz gbi ama tabi hiçbişey belli olmaz kurum seciciliği sehir seciciliği diğer bir sonraki atamayı beklerken 3. atamada bile gidemeyenler oldu kadro sayısı belirsiz ya sehir seciciliğimizi bir kenara bırakıp heryeri yazacagız yada beklicez buarada ptt dusunen varmı kasımda alım yaparsa ptt yerlesebilirmiiyiz acaba ?

+++

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
yani şimdi kasımda 84.76576 iş yapar mı yapmaz mı bana bunu biri desin ya bunaldım daraldım ölüyorum yahu :( psikolojim bozuldu artık
Genel olarak mesajlari okumadim ama hiç belli.olmaz arkadaşım herşey biraz da kısmet meselesi sen yaz gelirse gelir gelmezse de.puan kötü değil ki olur elbet. İnşallah kadrolar güzel olurda 75lere kadar düşer

betimleme

to_be

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Benimde 84,95 antep olsun istiyorum ama ne zamana olur die düşündükçe işin içinden çıkamıyorum :( çok kadro gelsede 80 in altına inse keşke. O günleride görürüz tekrar inşş

peter keating

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İşletme
Benimde 84,95 antep olsun istiyorum ama ne zamana olur die düşündükçe işin içinden çıkamıyorum :( çok kadro gelsede 80 in altına inse keşke. O günleride görürüz tekrar inşş
Hocam geçen dönem 2. atamada sizin puanınızı gören yerler vardı Antepte. Bu dönemde olur umarım. Eğer Antepliyseniz veya orada yaşıyorsanız, http://www.iibfliler.net/kategori/ilini-anlat.37/ şu başlığın altında şehrin mevcut durumunu (kiralar, ulaşım, suriyeliler) anlatırsanız çok sevinirim.

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
samsun veya trabzon ıstıyorum 84,3 kasım atamasında umudum yok haziranda bi umut :(

to_be

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hocam geçen dönem 2. atamada sizin puanınızı gören yerler vardı Antepte. Bu dönemde olur umarım. Eğer Antepliyseniz veya orada yaşıyorsanız, http://www.iibfliler.net/kategori/ilini-anlat.37/ şu başlığın altında şehrin mevcut durumunu (kiralar, ulaşım, suriyeliler) anlatırsanız çok sevinirim.
Ins hepimiz için gönlünden geçen yer en kısa zamanda olur. Malesef antepte yaşamıyorum farklı bir sebepten orayı yazıcam. Benimde pek fikrim yok açıkçası [emoji17]

uyeliklazim

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
puanım 84,6. kasımda askerim.haziran atamasında istediğim yerlerden birinin tutmasını umuyorum.

iibfmaliye

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Maliye
84.6 bende Kasım'da askerim.Haziran atamasında olmasını umuyorum.İnşallah her şey gönlümüze göre olur.