85 puanla SYDV ye basvurmak

Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Ilk once sunu beliteyim sydv basligindaki sorular cevapsiz kalmis o yuzden bu basliktan soruyorum. 85 puanim var sydv ye basvurma konusunda tereddutlerim var herkes calisma sartlarinin agirligindan bahsediyor. Calisan birisi, calisan arkadasi ya da vakiflarla ilgili bilgisi olanlar benimle bildiklerini paylasirlarsa cok sevinirim.

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Burada yazayim güncel konu zonguldak için ilan çıkmış ereğli galiba 4001 gibi geldi bana ve.ikametgah göremedim dikkatinize

Başvuru yapabilirsin arkadaşim valla bütün kurumlari ara arastir bir tane gel burası güllük gülistanlık diyen yok. Millet hep memnunsuz mutsuz. İş çok iş çok yeminle cbnin dedigine varıyor iş yatma peşinde herkes

S.R

VİP Üye
Şartları bilmiyorum ama bu ülkede ben daha yaptığı meslekten memnun olan görmedim :) O yüzden söylenenlere pek kulak asmamak lazım bence.

ufuk1810

85,29331
Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
İşletme
Kardeşim 85 puanlılar atanabilecek miyiz diye düşünürken senin kurum seçmen biraz abes olmuş. Bence gelen fırsatları kaçırma. Artık 85 puan eskisi kadar iyi bir puan değil.
Not : Bende 85 puanlıyım.

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
az önce alt yazı geçti kamudaki üniversite mezunu işci statüsündekilere memur kadrosu verilcek die...sydv lere kesin başvurun..zira maaşı ii..bence

Carsi78

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
zonguldak ereğli + izmir narlıdere ilanları var şartları sağlayanlarda buralarda ikamet şartı aranmıyor yalnız tercih dönemi öncesi insanların aklının karışması çok normal

Jon Snow

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Zaten sydv 85 civarı kapatıyor ki :) Bizim burada ilan mı varmış hemen bakayım :D

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Düz memuriyetten çok daha iyi bir maaşı vardır sydvlerin. İş yoğunluğu olarak öncesine göre biraz fazla ama üstesinden gelinemeyecek bir durum değil. Çalıştığının ilçenin nüfus durumuna göre iş yükü de değişir.
Bunların hepsi bir yana puanına ve tecrübene güvenme sydv için. Torpilin yoksa boşa kürek çekersin ama denemeye değer...

M

mahir

Misafir
Şu zorunlu sağlık sigortası muhabbetinden sonra sydv'de işler çok yoğunlaştı değil mi? Bilen arkadaşlar söyleyebilirler mi ne iş yapılıyor tam olarak ?

Jon Snow

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Ücretler brüttür.

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
brütlerden 400-500 düşün alacağınız maaş o dur

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
Şu zorunlu sağlık sigortası muhabbetinden sonra sydv'de işler çok yoğunlaştı değil mi? Bilen arkadaşlar söyleyebilirler mi ne iş yapılıyor tam olarak ?
yeri gelio kamyon üstüne çıkıp kömür dağıtıon yeri gelio yardım paketlerini ulaştırıon yeri gelio böyle bi kağıta durumu yazıon..ama yapılmıcak bi iş değil..tersine keyifli bile olur..

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yeşilkartlıların işlerini de sydv lere yüklediler. Askerlik maaşları falan hep onlara verildi. Durum böyle olunca ister istemez arttı yoğunlukları. Büro görevlisi daha çok evrak işleriyle ilgilenir. İnceleme görevlisi de sahaya çıkar. Onun işi biraz daha ağırdır.

M

mahir

Misafir
Yeşilkartlıların işlerini de sydv lere yüklediler. Askerlik maaşları falan hep onlara verildi. Durum böyle olunca ister istemez arttı yoğunlukları. Büro görevlisi daha çok evrak işleriyle ilgilenir. İnceleme görevlisi de sahaya çıkar. Onun işi biraz daha ağırdır.
Anladım hocam. Bizim ilcede de gormustum bayagi yogunlar demek daha da artmis yogunluk. Umarim yeterli personel alirlar

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Anladım hocam. Bizim ilcede de gormustum bayagi yogunlar demek daha da artmis yogunluk. Umarim yeterli personel alirlar
Eskiler bi emekli olsa alınır da,rahatlığı bulan bırakmak istemiyor. Bide 4A lı oldukları için maaşlar da çok iyi. Üstüne üslük alımlarda 4001 sevdasından vazgeçmiyo çoğu sydv. Bu yüzden iibfnin şansı çok düşüyo malesef:acpsnr:

M

mahir

Misafir
Eskiler bi emekli olsa alınır da,rahatlığı bulan bırakmak istemiyor. Bide 4A lı oldukları için maaşlar da çok iyi. Üstüne üslük alımlarda 4001 sevdasından vazgeçmiyo çoğu sydv. Bu yüzden iibfnin şansı çok düşüyo malesef:acpsnr:
Merkezi alimlardaki durumun tipkisi iste hocam. Siz yerlestiniz mi bi yere?

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Arkadaslar ayri ayri tesekkeur ediyorum ilgilenip cevap yazdiginiz icin.