86 puanı sgk ıcraya harcanırmı??

kpss16

Yeni Üye
arastırdıgım ve gorusutgum bazı kısılerden aldıgım bılgılerden dolayı tereddutlerım olustu neredeyse herkes sgk ıcra dan memnun degıl sızce bu puana deger mı sgk ıcra

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
ben 86 puana sahip olsaydım seçici olurdum yani sgk ile işim olmazdı. belki son tercihlerimde yazardım o da rahat bölgeleri.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
valla kardeş harcanacak kadro yok zaten elde bir sgk bir içişleri var bir kaçda ufak tefek kadro bölüm ne bu arada?

kpss16

Yeni Üye
bolum ısletme evet bbolum yok suan ama son atamada bu puan cok daha rahar ve huzurlu kurumlara yeter dıye dusunuyorum sonucta bundan sonra gırdımı 25 sene bu ısı yapıp yapamayacagımızıda kestırmek gerekır ve buda ınsanı korkutuuor

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
bolum ısletme evet bbolum yok suan ama son atamada bu puan cok daha rahar ve huzurlu kurumlara yeter dıye dusunuyorum sonucta bundan sonra gırdımı 25 sene bu ısı yapıp yapamayacagımızıda kestırmek gerekır ve buda ınsanı korkutuuor
işletmeyse hiç sgk içişlerine bulaşma eüaş enerji tabi kaynaklar yardır biri gelir zaten

kpss16

Yeni Üye
sehır secıcılıgım var o yuzden nese tskler yınede daha sgk ıcradan memnun olan kısı gormedım hayırlısı olsun dıyelım herkes ıcın

Ser

Üye
Mücadele Grubu
sehır secıcılıgım var o yuzden nese tskler yınede daha sgk ıcradan memnun olan kısı gormedım hayırlısı olsun dıyelım herkes ıcın
7 ay bekleyeceksin senin için sorun olmazsa bekle ama bi de şöyle düşün senin gibi düşünüp bekleyenler illaki olacaktır. hadi onlarında kaldığını düşünelim o zaman o istediğin sehir olmazsa napcan mecbur dışarı gitcen zaten tüm memurluklar aşağı yukarı aynı parayı alıyor Memurluğu yakaladıktan sonra uzmanlık için uğraşırsın olursa olur olmazsa olmaz. illa sonuna kadar burada çalışacaksın diye bi şey yok bence .

matador26

Yeni Üye
Mücadele Grubu
Bence yazik olur o puana icra yazarsan. Sgk nin isi bitmez , yipratir adami. O puanla bunca sure beklemissin madem 2014 haziranida bi gor derim

luis1907

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Bencede yazık olur ama eldede pek bırsey kalmayık.

kpss16

Yeni Üye
evet beklıyenler olucaktır ama sonuc olarak her atama donemı puanlar dusuyor ıllakı ıstedıgım sehırde dıger kurumlarda acar umudum bu yonde olmazsa artık cevre ıllerden bırını acılan kuruma gore secıcem nese tsk ederım herkese kısmet bundan sonrası

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
evet beklıyenler olucaktır ama sonuc olarak her atama donemı puanlar dusuyor ıllakı ıstedıgım sehırde dıger kurumlarda acar umudum bu yonde olmazsa artık cevre ıllerden bırını acılan kuruma gore secıcem nese tsk ederım herkese kısmet bundan sonrası
hayırlısı olsun kardeşim