A Grubuna Hazırlananlara Bir Kötü Haber Daha

Konu, 'KPSS A Grubu' kısmında Kafkaslı tarafından paylaşıldı.

1. Kafkaslı

Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    938
    Sizler uzman olabilmek için sınavlara çalışıp kazanmak için debelenirken kurumlar torpille aldıklarına belli bir deneyim kazandırdıktan sonra uzman kadrosuna almaya başlıyor.
    Sosyal Hizmet Uzmanlığı için sınav bekleyenler de artık boşa sınav bekleyecekler galiba :(

ANKARA / ÇANKAYA SYDV'DEN ÖNEMLİ DUYURU !!!

Sevgili vakıf çalışanı arkadaşlar ANKARA / ÇANKAYA SYDV olarak önümüzdeki günlerde SOSYAL HİZMET UZMANI ünvanına sahip sosyal yardım ve inceleme görevlisi kadromuzda çalıştırılmak üzere HALEN VAKIF ÇALIŞANI OLMANIZ koşulu ile , VAKIFTAN GEÇİŞ YOLUYLA , DENEYİM SAHİBİ personeller alınacaktır.
    Siz vakıf çalışanlarına duyrulur.
    Tekrar ediyoruz şartlarımız , başka bir vakıfta halen çalışıyor olmak , sosyal hizmetler bölümü mezunu olmak ve deneyim sahibi olmaktır.
    Bu üç şarta da uyan arkadaşların DETAYLI ÖZGEÇMİŞ VE DİLEKÇELERİNİ en geç 10 Kasım Pazartesi akşamı mesai bitimine kadar vakfımızın KUMRULAR CADDESİ NO:5 KIZILAY - ÇANKAYA / ANKARA adresine ivedi bir şekilde kargo veya iadeli taahhütlü olarak göndermeleri rica olunur.
    Tekrar ediyoruz şartlar açıktır üç şarttan herhangi birini sağlamayan gereksiz yere başvuruda bulunmamalıdır.
    İRTİBAT : 0 312 418 33 24 - 0 312 418 32 83 Dahili : 26 Vakıf Müdürü Erhan Bey

2. deniz candan

deniz candan Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Boğaziçi Ünv.
    Bölüm:
    Maliye
  3. ozgeden.88

ozgeden.88 VİP Üye

Ödül Puanları:
    198
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Diğer
    Çankaya da ikamet ediyorum sydv olarak beklediğim bir alımdı ama bu kapı da kapandı. Hayırlı işler.

Sayfayı Paylaş