A Haber Bize Sorun Programı 16:15 Konu:İİBF

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
@banuel, @farukerdem, @BizeSorunTv TAG : ‪#‎BanuELiibflilereELver‬Saat 16:15de bu tag ıle baslıyoruz twıtler ekrana gelıyor uygun dılle derdımızı anlatalım eksık kalmayın.

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Çok kısa sürdü yaa

İibf! Geleceğin çalındı ama artık yeter!...

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Çok kısa sürdü yaaİibf! Geleceğin çalındı ama artık yeter!...
evet hep kısa suruyor etkılı seyler soylendı bır umut sonucta! ozellıkle 4001 kodu ıcın ıyı oldu

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
evet hep kısa suruyor etkılı seyler soylendı bır umut sonucta! ozellıkle 4001 kodu ıcın ıyı oldu
Adama kıl oldum. Doğru düzgün bir şey anlatmadı ve zaten bilgisi de yoktu herhalde.

Allahtan Banu El bir şeyler söyledi de daha iyi oldu yani. Bakanların cümleleri söylemesi ve 4001 kodunun zararlarını anlatması güzeldi.

İibf! Geleceğin çalındı ama artık yeter!...

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Adama kıl oldum. Doğru düzgün bir şey anlatmadı ve zaten bilgisi de yoktu herhalde. Allahtan Banu El bir şeyler söyledi de daha iyi oldu yani. Bakanların cümleleri söylemesi ve 4001 kodunun zararlarını anlatması güzeldi.İibf! Geleceğin çalındı ama artık yeter!...
evet adam egıtımden taraf gırdı bızden tarafımsı cıktı enteresandı derdımızı İİBFlilerden baskası anlamayacak bellıkı ıletısımcı ımıs!

almeyda

VİP Üye
banu hanım gerçekten çok etkileyici konuştu... bir program daha yapılsa bizden iki kişi katılsa birde banu hanım tadından yenmez

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
ahaber deki programı bende begendim en son 4001 kadrosuna bi çare bulunsa en azından iibflilerin önü açılır denildi....ben gece gündüz mehmet şimşek e 4001 kadrosunun gereksizligi hakkında sürekli twitter atıyorum...adamlar anlıyo bazı seyleri kabullenmeye başladılar bence...zaten biz şikayetçi olmassak onlaın umurunda degil tek sorun bizmiyiz..onun için mücadele ve sesimizi duyurmaya devam...

EcLipse

İyi Bilinen Üye