ESKİ İLAN Abant İzzet Baysal Üniversitesi Personel Alım İlanı

Konu, 'İİBF İlan Takip Forumu' kısmında İİBF tarafından paylaşıldı.

1. İİBF

İİBF Admin Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    418
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    ÇEKO
    Son Başvuru Tarihi : 09/10/2014

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI İLANI

Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde bulunan Mengen Meslek Yüksekokulu Kız Öğrenci Yurdunda 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli olarak istihdam edilmek ve tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar”ın Ek Madde-2/b Fıkrasına göre aşağıda belirtilen Unvanlarda toplam 1 (bir) sözleşmeli personel alınacaktır.

Unvan : Büro Personeli
    Adedi : 1
    Aranan Nitelikler :

- Cinsiyeti Bayan olmak

- En az Önlisans mezunu olmak,

- Yükseköğretim kurumlarında en az 5 yıl süre ile çalışmış olmak.

- Büro Yönetimi, İş ve İnsan İlişkileri, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında seminer veya kurs almış olmak.

I. BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR:

1- Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen nitelikler ile 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.

2- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması.

3- Adayların bu sözleşmeli pozisyonu tercih edebilmeleri için, 05-06 Temmuz 2014 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavına (2014-KPSS Lisans) veya 22 Eylül 2012 tarihinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavına (2012-KPSS Önlisans) girmiş olmaları gerekir. Yerleştirme işlemlerinde, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puanı kullanılacaktır.

4- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

II. BAŞVURU :

Adayların bu ilanın gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde

1- Nüfus cüzdanı fotokopisi,

2- Diploma fotokopisi,

3- KPSS Sonuç Belgesi Fotokopisi

4- 1 adet fotoğraf

5- Aranan nitelikler bölümünde istenen sertifika ve belgeler,

6- Adayın son bir yıl içinde kamu kurum ve kuruluşlarının 4/B sözleşmeli personel pozisyonlarında çalışmadığını beyan ettiği Taahhüt Bildiriminin yer aldığı Başvuru Formu Üniversitemizin www.ibu.edu.tr web adresinden temin edilecek olup; adayların şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

III. BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI :

Başvuru sonunda atanmaya hak kazananların listesi, başvuru süresi bitiminden 10 (on) iş günü içinde www.ibu.edu.tr web adresinden ilan edilecektir. İlan edilen kadronun iki katı kadar yedek belirlenecektir. Asil kazananlardan atanmak üzere başvuran olmadığı veya atama hakkını kaybettiği takdirde atanmaya hak kazanan yedekler sırası ile aynı web adresinden ilan edilecektir. Bu ilanlar tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Atanmaya hak kazanan adayların sonuçların ilan edilmesinden itibaren 15 gün içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen adaylar, haklarını kaybederler.

İlan Yayın tarihi : 25/09/2014 – Hürriyet Gazetesi

Son Başvuru Tarihi : 09/10/2014

Son düzenleme: 25 Eylül 2014
  2. Mustor

Mustor SMMM/PTT Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    588
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Sakarya Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    kişiye özel ilan daha taşeronu kadrolaştırma ilanı

Yükseköğretim kurumlarında en az 5 yıl süre ile çalışmış olmak. yükseköğretim kurumunda çalışılıyorsa bizde çalışak hasbiallah

ayyred ve muhtarrr42 bunu beğendi.
  3. Tgb06

Tgb06 Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
  4. MüslümanGenç

MüslümanGenç VİP Üye

Ödül Puanları:
    318
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Anadolu Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Ben 5.5 yıl çalıştım Taşeron olarak. Kadroyu inanın hak ettiğime inanırken hep Lise Mezunlarını doldurdu Üniversite. Şimdi o vatandaşlar 1850 TL Maaşla çalışıyor...
    Ben ise... 83 ile şu an işsiz olarak Askere gideceğim...

Bunu yapan Üniversite;
    Erciyes Üniversitesi!!

5. işletmeci00

işletmeci00 İşletme - 84,3

Ödül Puanları:
    118
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İşletme
    bazı üniversitelerde taserondan baska eleman alımı olmuyor oluncada boyle ne yazıkki K.T.Ü yıllardır memur almıyor gecen ay 1 kişi aldı şartı ise lise mezunu olmaktı hersey ortada kısıye gore ılan ne dıyelım hak hukuk adalet kalmamıs yazıklar olsun

Sayfayı Paylaş