Açık Öğretim İçin Bölümler Oluşturulmalı mı ?

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Açık Öğretim Fakültesi Malum İİBF içinde çok büyük paya sahip Forum içinde AÖF'e ayrı bir yer açılmalı mı ?

Forumda Bölüm Forumlarıda var bu ikisini karıştırmadan nasıl yapabiliriz.

Benim düşüncem AÖF'e ait konular kaynaklar ekleyip indirme vs. bilgileri üyelerin göreceği şekilde yaparız üye olarak bu bilgilere sahip olurlar. Bu şekilde aramızda olup mücadelemiz hakkındada bilgi sahibi olurlar diye düşünüyorum.

Not: Bu konu İİBF Mücadele grubu içinde gizli konulardandır rahat konuşabilirsiniz :)

kafkasli_

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
ayrı bölüm açmak memurlardaki gibi İİBF'lilerin parçalanmasına neden olur

kafkasli_

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
malum memurlarnette AÖF'liler İİBF forumuna uğramıyor. Ha bir de AÖF açarsak sadece İİBF değil diğer bölümlere( edebiyat,okul öncesi, adalet...) yönelik de çalışma yapmayı gerektirir. Diğer bölümlerin de foruma gelmesi İİBF'nin dirliğini bozar

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
malum memurlarnette AÖF'liler İİBF forumuna uğramıyor. Ha bir de AÖF açarsak sadece İİBF değil diğer bölümlere( edebiyat,okul öncesi, adalet...) yönelik de çalışma yapmayı gerektirir. Diğer bölümlerin de foruma gelmesi İİBF'nin dirliğini bozar
AÖF İİBF olarak açarız sorun mu seninki de :)

iktisatçı

Aktif Üye
Mücadele Grubu
şöyle yaparız iibf ile ilgili aöf bölümleri zaten direk aöf diye geçmiyor. anadolu üniversitesi iktisat fakültesi ve işletme fakültesi diye geçiyor. zaten aöfnin iibfyi ilgilendiren kısımlarını burada başlık olarak açarız. anadolu üniversitesi iktisat fakültesi(aöf) deriz mesela.

iktisatçı

Aktif Üye
Mücadele Grubu
İİBF üniversite yapılanması var ya orada iç anadolu bölgesine koyarız olmadı anadolu üniversitesi iktisat fakültesi(aöf), anadolı üniversitesi işletme fakültesi (aöf) gibi. tabi bu benim görüşüm

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
IIBF (AÖF) olarak baslik acilmali üni yapilanmasi cok ilgi görmüyor cok göz önünde olmaz baslik olarak olursa daha dikkat ceker bence

jilan

Yeni Üye
Mücadele Grubu
aöf diye açılan bölümde ne paylaşmayı düşünüyorsunuz acaba ders notu falan mı??

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Bu isteğe göre olabilir @jiyan onların üyelerin kendi isteğiyle onlarda büyük bir kitle ve iibfli