[AÇIKLANDI]2017 İçişleri Nüfus Müdürlüğü Mülakat Sonuçları

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Acaba ne zaman olacak bu alım ya 83 le ankara gelirmiki ptt den umudu kestimde:(

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
ptt de 1 seneden fazla çalışıp istifa ettim sonra içişleri sözleşmeli ye geçtim izin hakkım nasıl olur 1 seneyi beklemem mi gerekir acaba yoksa ptt de çalıştığım süreyi eklettirebiliyo muyum bilgisi olan var mı

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
içişlerinde çalışmaya başlayan arkadaşlar kaymakamlıkta 4b personeli olarak çalışıyorum sgk hizmet dökümüne bakıyorum e devletten sözleşme tutarım ilk ay 2.307 sonra ki ay 2301 en son 2223 olarak görünüyor görevli memura soruyorum sözleşme tutarı 2307 iken neden bu şekilde azalıyor diye kbs tutarını tutturmak için bu şekilde girdiğini söylüyor bana çok mantıklı gelmiyor bu şekilde bir sorunla karşılaşan var mı

ümitvar_

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Sözleşmeli maaşları kbs den olmuyordu bildiğim kadarıyla bizde Excel formatında bordro ile manuel yapıyorduk şimdi yeni sistemle kbs den yapıcaz bu ay sanırım. Ben sigorta dökümüne baktığımda ekim yarı tutarı ve kasım sözleşme ücreti görünüyor sadece aralık ayı bildirgesini henüz yapmadık bu ay ortasında yapıcaz. Her ayın sgk bildirgesini bi sonraki ay yapıyoruz izin durumu falan olabilir diye sizlerde Nasıl oluyor :/

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
ptt de 1 seneden fazla çalışıp istifa ettim sonra içişleri sözleşmeli ye geçtim izin hakkım nasıl olur 1 seneyi beklemem mi gerekir acaba yoksa ptt de çalıştığım süreyi eklettirebiliyo muyum bilgisi olan var mı
Ptt ile karşılaştırınca hangisi daha iyimis ? Kurum değiştirmek isteyenler için yardımcı olurmusunuz

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Sözleşmeli maaşları kbs den olmuyordu bildiğim kadarıyla bizde Excel formatında bordro ile manuel yapıyorduk şimdi yeni sistemle kbs den yapıcaz bu ay sanırım. Ben sigorta dökümüne baktığımda ekim yarı tutarı ve kasım sözleşme ücreti görünüyor sadece aralık ayı bildirgesini henüz yapmadık bu ay ortasında yapıcaz. Her ayın sgk bildirgesini bi sonraki ay yapıyoruz izin durumu falan olabilir diye sizlerde Nasıl oluyor :/
Bizim kbs yle oluuorda bu ayinkini yapamadik bizde de farklar oluyo ama 0.01 ya da 0.02 kurus kadar

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
bizim ilk günden itibaren kbs den yapılıyor kbs deki tutar da sıkıntı yok sözleşme tutarı 2307 lira görünüyor e devlettten bakkttığımda orda gün sayısı ve yatırılıan para miktarı var sadece yatırılan para sayısı da sözleşme tutarı olmalı diye biliyorum belki de yanlış biliyorum bilmiyorum ordaki tutar sürekli değişmiş bir kez 2301 en sonda 2223 olarak yatırıldı işlemi yapan arkadaşa sorduğumda ben malülük yaşlılık ve ölüm sigorta pirimi devlet ve malülük yaşlılık ölüm sigorta primi kişi payı bu iki pirimin toplamanı bulmam lazım sözleşme tutarını 2307 olarak yazdığımda bu iki alanın toplamda olması gereken tutarını geçtiği için sistem kabul etmiyor diye açıklama yaptı ama bana pek mantıklı gelmiyor bordroma baktığımda bu iki alandaki tutar tüm aylarda 499.87 ve 341.37 tutarda bir değişiklik olmadığı halde neden sözleşme tutarı e devlette farklı görünüyor anlamıyorum sgk aradım ulaşamadım yetkili kişiye siz sigorta dökümüne nerden baktığınız ben kbs de tüm raporlara baktım ama sgk dökümüne ait bir döküm göremedim

ümitvar_

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
E devlet üzerinden 4a hizmet dökümünden bakmıştım sanırım. Hiç anlayamadım şu maaş işini tam oturmadan şimdi de sistem değişti kbs den yapacakmışız artık. Bi kaç aya oturur inşallah :/

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
E devlet üzerinden 4a hizmet dökümünden bakmıştım sanırım. Hiç anlayamadım şu maaş işini tam oturmadan şimdi de sistem değişti kbs den yapacakmışız artık. Bi kaç aya oturur inşallah :/
benim de baktım ve sözleşme tutarını farklı gördügüm ekran aynı ekran o ekranda yazan prime esas ek kazan ordaki tutar üç aydada farklı yazıyor sizin 3 ayında aynı mı