[AÇIKLANDI]2017 İçişleri Nüfus Müdürlüğü Mülakat Sonuçları

ümitvar_

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Bu alımla atananlar göreve yıl sonuna doğru başladı genelde benim ekimdi. Yıllık izin hakları ile bilgi alan oldu mu şimdi bizim 20günü bu yıl sonuna kadar bitirmemiz mi gerekiyor 2ayda ? Yoksa ilk içyıl için farklı mı olacak bilgi alanlar bana bi yol gösterebilir mi ?

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bu alımla atananlar göreve yıl sonuna doğru başladı genelde benim ekimdi. Yıllık izin hakları ile bilgi alan oldu mu şimdi bizim 20günü bu yıl sonuna kadar bitirmemiz mi gerekiyor 2ayda ? Yoksa ilk içyıl için farklı mı olacak bilgi alanlar bana bi yol gösterebilir mi ?
Sene sonuna kadar bitirmeniz gerekiyo ama diger yil tum yili kapsar

tvkarakuş

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Evet ben 15 kasımda başlamıştım yıl başına kadar kullanmamı istediler. Yıl başında yeni bir 20 gün daha gelecek 2020ye kadar geçerli olacak bir yılı tamamladığımızda gelen 20 günlük izin yıl başına kadar geçerli dediler

ümitvar_

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Çok teşekkür ederim . Benim çalıştığım yer küçük bilen de yok ben bunu bi ileteyim :) peki yıllık izin sistemde hemen çıktı mı sizin yoksa müdür veya valilikten izin mi tanımlanmalı. Benim şuan sıfır görünüyor hala

tvkarakuş

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Çok teşekkür ederim . Benim çalıştığım yer küçük bilen de yok ben bunu bi ileteyim :) peki yıllık izin sistemde hemen çıktı mı sizin yoksa müdür veya valilikten izin mi tanımlanmalı. Benim şuan sıfır görünüyor hala
biraz geç oldu ama tam olarak bilmiyorum izin yazımızı şef yazdı

ümitvar_

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Yeni sözleşme imzalayanınız var mı ? Sözleşme ücretiniz ne yazıyor ?

ümitvar_

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Yeni sözleşmeler de izin haklarımız hala aynı duruyor değiştirmemişler , imzaladık ama ileride sorun olur mu bu ? Sizlerin sözleşmesinde izin hakları güncellenmiş mi ?