[AÇIKLANDI] GTB 1750 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI - 2018

Hangi Kadroyu Tercih Edeceksiniz?

• Muhafaza Memuru

Kullanılan: 26 19.4%
  • Muayene Memuru

Kullanılan: 19 14.2%
  • Büro Personeli (Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlükleri)

Kullanılan: 37 27.6%
  • Büro Personeli (Ticaret İl Müdürlükleri)

Kullanılan: 29 21.6%
  • Büro Personeli (Döner Sermaye)

Kullanılan: 23 17.2%

• Kullanılan toplam oy
    134
  • Anket kapatılmış .

takao

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaslar güvenlik sorusturmasi tam bitmemiş az kalmış. Haftaya açıklanması gerekiyor dediler. Gümrük bölge müdürleri geçen hafta toplanmış orda konuşulmuş. Bende gümrükte çalışan arkadaşa sordum bugün öle dedi. Havaalanına yetistireceklermis. Ben arkadaştan duyduğumu soluyorum
Guvenlik sorusturmalari biteli 2 hafta oldu dostum,komisyon anlamsiz sekilde sonuclari aciklamayi bekletiyor en kisa surede aciklamalarini temenni ediyorum.

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
eski alımlarda açıklandıktan 10-15 gün içinde kura olmuş sanırım, bu da öyle olur. merkez alımı değilse sizin herkes kuraya girecek diye biliyorum ben
ben de büro bölge bekliyorum, peki sizce açıklandıktan sonra kura ne zaman olur kuraya biz de gidebiliyormuşuz sanırım

Senyoraj02

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Telefonlara verilen cevaplar artık oyalama amaçlı geliyor. Aynı numarayı aryan birine gs bitti diyolar digerine gs az bir kısmı kaldı deniliyor digerine komisyondan listelerin gonderilmesini bekliyoruz deniliyor oyalama taktiginden başka bisey degil bu bence biz bugün illaki aciklayin demiyoruz ki 6 ay sonrada aciklayacaksaniz bir tarih verin bizde bugün aciklanacak yarin aciklanacak umuduna kapilmayalim yolumuza bakalim illaki kazanacagizda demiyoruz nasipte varsa olur ama bir tarih verin. Bu cumaya kadar aciklanmasza 3. Havaalaninda calistiracaklar işide yatar.

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
İşletme
Telefonlara verilen cevaplar artık oyalama amaçlı geliyor. Aynı numarayı aryan birine gs bitti diyolar digerine gs az bir kısmı kaldı deniliyor digerine komisyondan listelerin gonderilmesini bekliyoruz deniliyor oyalama taktiginden başka bisey degil bu bence biz bugün illaki aciklayin demiyoruz ki 6 ay sonrada aciklayacaksaniz bir tarih verin bizde bugün aciklanacak yarin aciklanacak umuduna kapilmayalim yolumuza bakalim illaki kazanacagizda demiyoruz nasipte varsa olur ama bir tarih verin. Bu cumaya kadar aciklanmasza 3. Havaalaninda calistiracaklar işide yatar.
ben de bugün açıklanır diye tahmin ediyorum

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
İşletme
eski alımlarda açıklandıktan 10-15 gün içinde kura olmuş sanırım, bu da öyle olur. merkez alımı değilse sizin herkes kuraya girecek diye biliyorum ben
kurada görüşürüz diyelim mi o zaman :)))

Azygos81

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bugün rüyamda kazanmadığımı gördüm morelim çok bozuk sanki bugün açıklayacaklar