[AÇIKLANDI] GTB 1750 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI - 2018

Hangi Kadroyu Tercih Edeceksiniz?

• Muhafaza Memuru

Kullanılan: 26 19.4%
  • Muayene Memuru

Kullanılan: 19 14.2%
  • Büro Personeli (Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlükleri)

Kullanılan: 37 27.6%
  • Büro Personeli (Ticaret İl Müdürlükleri)

Kullanılan: 29 21.6%
  • Büro Personeli (Döner Sermaye)

Kullanılan: 23 17.2%

• Kullanılan toplam oy
    134
  • Anket kapatılmış .

Niloya

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Birden nasıl bir koşturma içine girdik yahu! Sonuçların açıklanması,evrak teslimi,kura... Hepsi 2 haftayı bulmadı.
Sence de biraz hızlı gitmiyormuyuz ticaret bakanlığı :huhuu::huhuu:
Masallah desene.Allah bu hizi tum alimlara nasip etsin.şımarmak yok görev bizi bekler.sen yarin canli canli kurayi bize iletecekmisin de hele.benim gibi buro bekliyen yokmudur burda nedir.hic grup murupta kuran yok.

klopppo

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
acaba sözleşmeli olduğumuz için çakılımı olacağız yoksa rotasyon var mı benim fikrim rotasyon olmasının daha adil olacağı.(Büro için)

klopppo

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
acaba sözleşmeli olduğumuz için çakılımı olacağız yoksa rotasyon var mı benim fikrim rotasyon olmasının daha adil olacağı.(Büro için) Şayet rotasyon varsa da gümrük kaç bölge rotasyon süreleri vs.nedir bilgilendiren olursa çok sevinirim

Elmander

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
acaba sözleşmeli olduğumuz için çakılımı olacağız yoksa rotasyon var mı benim fikrim rotasyon olmasının daha adil olacağı.(Büro için) Şayet rotasyon varsa da gümrük kaç bölge rotasyon süreleri vs.nedir bilgilendiren olursa çok sevinirim
Su anda 5 bolge, besinci bolge 3 yil birinci bolge 8 yil

Elmander

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yer degistirme yonetmeligini okuyabilirsiniz gelince nasil olsa bol bol isiniz olacak mevzuatla bi yerden baslamak lazim :)

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Döner sermayenin bölge sayısı daha azmış sanırım 4 diye duydum. Doğru mudur hocam?
Yer degistirme yonetmeligini okuyabilirsiniz gelince nasil olsa bol bol isiniz olacak mevzuatla bi yerden baslamak lazim :)

Nisa27

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar hiç biriniz evli değil misiniz biz nasil taşıncaz süreç nasıl işleyecek biri beni aydınlatsın tesekkurler:)

klopppo

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
valla ben evliyim ve hala net bir plan oluşturamadık taşınma konusunda

Elmander

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi

klopppo

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
tabi rotasyona tabi isek :) malum ilk sözleşmeli alım dolayısıyla soru işaretlerimiz var

thepunisher

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
rotasyon yok eş durumu yok nerreye gıdıosan ordasın batıya dusersın 3 ay doguya gonderırler o ayrı

Elmander

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Evrak teslimine gittiğimde tanıştığım bir memur öyle demişti 4 ya da 3 bölge olması lazım sizin diye. Kandırıldık :)
Kandirildin demeyelimde yanlis anonstur yanlis biliyodur :)

Niloya

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar hiç biriniz evli değil misiniz biz nasil taşıncaz süreç nasıl işleyecek biri beni aydınlatsın tesekkurler:)
Ben evliyim.planimizi yaptik tabi.ben perdeleri ,yastiklari,kilentleri,koltuklari,halilari,yorgan ,battaniye Allah ne verdiyse 1 haftadir yikadim.;Dmalum ise baslayinca bunlari yapmak cok zor olur.esimde izin planini yapti .gidip ev tutacagiz beraber.onun tayini gelene kadar ben cocukla annem babam gidecez.Esim bankada.cok mutluyum ben yaaaa;D;D

Niloya

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Ben evliyim.planimizi yaptik tabi.ben perdeleri ,yastiklari,kilentleri,koltuklari,halilari,yorgan ,battaniye Allah ne verdiyse 1 haftadir yikadim.;Dmalum ise baslayinca bunlari yapmak cok zor olur.esimde izin planini yapti .gidip ev tutacagiz beraber.onun tayini gelene kadar ben cocukla annem babam gidecez.Esim bankada.cok mutluyum ben yaaaa;D;D
Rotasyona,es durumuna,kac yil calisicagima hicccc takilmiyorum.ben burayi bilerek cok istiyerek geliyorum.omu bumu demek,sikayet etmek hic yakismaz bana.bana sadece cokkk sükretmek düser.:srnsml:

klopppo

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Rotasyona,es durumuna,kac yil calisicagima hicccc takilmiyorum.ben burayi bilerek cok istiyerek geliyorum.omu bumu demek,sikayet etmek hic yakismaz bana.bana sadece cokkk sükretmek düser.:srnsml:
tabiki hepimiz öyleyiz ama insan bir yerde de düşünmeden edemiyor :)

klopppo

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
eş durumu olmadığını biliyorum da ne bileyim gümrük ve çakılılık hiç uymuyor en azından bölgedeki hizmet süresi dolduktan sonra tayin/rotasyon olacaktır diye düşünüyorum

Eğitim
Lisans
Üni
Uşak Ünv.
Bölüm
Maliye
benimde öyle olcak ama ben hiç bi hazırlık yapmas