[AÇIKLANDI] GTB 1750 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI - 2018

Hangi Kadroyu Tercih Edeceksiniz?

• Muhafaza Memuru

Kullanılan: 26 19.4%
  • Muayene Memuru

Kullanılan: 19 14.2%
  • Büro Personeli (Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlükleri)

Kullanılan: 37 27.6%
  • Büro Personeli (Ticaret İl Müdürlükleri)

Kullanılan: 29 21.6%
  • Büro Personeli (Döner Sermaye)

Kullanılan: 23 17.2%

• Kullanılan toplam oy
    134
  • Anket kapatılmış .

zeynazel

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ben evliyim.planimizi yaptik tabi.ben perdeleri ,yastiklari,kilentleri,koltuklari,halilari,yorgan ,battaniye Allah ne verdiyse 1 haftadir yikadim.;Dmalum ise baslayinca bunlari yapmak cok zor olur.esimde izin planini yapti .gidip ev tutacagiz beraber.onun tayini gelene kadar ben cocukla annem babam gidecez.Esim bankada.cok mutluyum ben yaaaa;D;D
benim planin bire bir aynisi

Musa Or

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
@anılcan kirve bu teligat yazılı olarak mı yapılıyor yoksa net üzerinden duyuru ile mi?

Niloya

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Benim fikrim su yönde aslinda.sõzlesmeli alimda diger sõzlesmelilerin yönetmeligi gecerli olacakki bi aciklama yapilmadi.bu yönetmelige gorede 1 yil sonra esleri eger cakili ve rotasyana tabi ise ,eslerinin yanina gidebilecekler.veya bir yil sonra saglik durumu gecerli olabilecek.kadrolu alimlarda bu durumdaki personeller kuraya tabi degillermis.simdi evrak teslim ilaninda oyuzden es durumu ve saglik durumu ile ilgili tayinler kabul edilmeyecek yazmislar bence.rotasyona gelince kurumdaki arkadaslar dediler ayni yerde uzun vade calismak gumrugun isleyisine uygun deilmis.yani gidecegimiz yerdeki suremiz bitince bizde rotasyona tabiyiz.tabi bunlar benim fikrim bu arada

Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
İşletme
Gittiğiniz yerde 5 yıl çakılı kalacaksınız 5 yıl dolduktan sonra kadroya geçip rotasyona tabi olacaksınız
Diye duydum sözleşme belli olunca gorucez

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
@anılcan kirve bu teligat yazılı olarak mı yapılıyor yoksa net üzerinden duyuru ile mi?
internet sitesinden atama onayı yayınlandığında tebligat yapılıp yapılmayacağı yazar ortak. ama yüksek ihtimalle tebligat yapılacak. sana ulaştığı andan itibaren 15 gün içinde başlayacaksın

Niloya

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Gittiğiniz yerde 5 yıl çakılı kalacaksınız 5 yıl dolduktan sonra kadroya geçip rotasyona tabi olacaksınız
Diye duydum sözleşme belli olunca gorucez
Peki rotasyonda il degisikligi nasil oluyor.sure bitince gene kura ile mi belli oluyor yeni yer.sadece eski calisilan ilmi cikartiliyor kuradan yoksa bolgemi?o zaman her yil gorev suresi biten personel icin kurami cekiliyor.

Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
İşletme
Kurasiz diye biliyorum atıyorum 1.bolgedeki görev süren doldu tayin döneminde tayinin çıkar artık neresi çıkarsa ama 1.bolgedeki iller çıkmaz şansına artık neresi gelirse

Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
İşletme
Atama onayını internetten yayınlar ister hemen basla istersen tebligatı bekle sana kalmış .
Geçen alımda öyleydi bunda nasıl olur gorucez

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Cahilce gelebilir ama tebligat bize ulaştığı zaman bakanlığa bir bilgi mi gidiyor? Yani arada bir takım karışıklıklar olur, geldi derler gelmez, ikimizin 15 günü birbirini tutmaz falan mazallah :bsmagryr:

Rosa lux.

Buralar renklendi.
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Cahilce gelebilir ama tebligat bize ulaştığı zaman bakanlığa bir bilgi mi gidiyor? Yani arada bir takım karışıklıklar olur, geldi derler gelmez, ikimizin 15 günü birbirini tutmaz falan mazallah :bsmagryr:
Taahhütlü ya da iadeli taahhutlu postayla gonderirler diye düşünmüşümdür hep. Aldığınıza dair imza atinca kuruma da bilgi gider.

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Daha sonrasında da tebliğ tarihini sorgulayabiliyoruzdur herhalde bir sıkıntı olmasın diye. İnsanın aklına saçma sapan her yer takılıyor :)
Taahhütlü ya da iadeli taahhutlu postayla gonderirler diye düşünmüşümdür hep. Aldığınıza dair imza atinca kuruma da bilgi gider.

pikaçu

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
Maliye
Tebligat yok atama listesi yayinlaninca teblig edilmis sayililiyor

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
arkadaslar bazı yerlerde verilen yolluk un sebebi nedir ?Yani örn ek 5000 yogun olan kapılarda flna veriliyormus yolluk un mantıgı ne tam olarak ?

thepunisher

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
arkadaslar bazı yerlerde verilen yolluk un sebebi nedir ?Yani örn ek 5000 yogun olan kapılarda flna veriliyormus yolluk un mantıgı ne tam olarak ?
limandasın gemıye felan cıktın baska yere gıttın al sana yolluk . kapıdasın gittiğin bi yer yok yok sana yolluk

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hocam o zaman istanbulda yolluk var tabiri yanlıs bir tabir yapılan işe göre degişiyor dogrumudur ?