[AÇIKLANDI] GTB 1750 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI - 2018

Hangi Kadroyu Tercih Edeceksiniz?

• Muhafaza Memuru

Kullanılan: 26 19.4%
  • Muayene Memuru

Kullanılan: 19 14.2%
  • Büro Personeli (Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlükleri)

Kullanılan: 37 27.6%
  • Büro Personeli (Ticaret İl Müdürlükleri)

Kullanılan: 29 21.6%
  • Büro Personeli (Döner Sermaye)

Kullanılan: 23 17.2%

• Kullanılan toplam oy
    134
  • Anket kapatılmış .

alem29

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hocam çağrı merkezi biz bilmiyoruz diyor sadece kim ilgileniyor bu işle bankada acaba

Drkn

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İktisat
@alem29 maaşınızı aldığınız banka .kurumunuzun bilmemesi mümkün değil ayrıca zaten bulunduğunuz ildeki maaş hesabınızın açıldığı vakıf bankasının numarasını bulmamak çok zor olmasa gerek .ancak evraklarınız yapıldımı bilginiz varmı

Son düzenleme:

41döners

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Benim yenilenmedi Trabzon muhtemelen haftaya yenilenir

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
4.bölge ığdır gümrük müdürlüğü
Sözleşmelerin yenilendiğinden emin mısınız?
Daha önce Imzaladiginiz sözleşmeleri ve yeni yıl sözleşmelerini yeniden imzalayacaksınız. Yakında talimat gelir. Bizim bölge ve bir kaç bölgenin sözleşmeleri oncekilerle birlikte yenilenecek

alem29

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Zaten aynı sözleşmeyi imzalattılar tarihleri değişti herşeyi aynı daha emin olunacak yanı mı var

Eğitim
Lisans
Üni
Ordu Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar Merhaba Kendim Kadrolu Muhafaza memuruyum. Eşimde sözleşmeli olarak Muhafaza memurluğunu kazanıp işe başladı. Bizim tayin şekli nasıl olacak? Ben mi ona tabi olacağım.

Ik07

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Arkadaşlar ticaret il müdürlüğünün 2019 maaşları kurumunuza geldi mi sözleşme yenilediniz mi

0626

Yeni Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar maaş bordrolarını nereden görüyorsunuz edevlet hatalıydı geçen ay bu ayda yayınlanmadı

alem29

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Şuan aktif bordrolar görülebiliyor ilk 1 kaç gün sıkıntı vardı düzeldi sınra

C-hyptia

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
atanan arkadaşlardan bir ricam var eminim sizde atanana kadar mücadele edelim cimere yazalım etkinlik yapalım diye uğraşmıssınızdır ve halimizden anlarsınız memurlarnet bu site kadar durgun değil
https://forum.memurlar.net/konu/2358064/son.sayfa#SayfaSonu
bu adreste bir avuç iibf li mücadele ediyor sizden ricam sadece bu metni cimere gönderir misiniz

T.C CUMHURBAŞKANLIĞI İLETİŞİM MERKEZİ MAKAMINA

1.
BAŞVURAN:
T.C :
ADRES :

iİBF kamu kurumlarının memur ihtiyacını karşılamak, kamu ve özel sektör için nitelikli personel yetiştirmek için kurulmuştur.Türkiye'nin

en fazla mezun veren fakültelerinin başında gelen İİBF'nin şu anda mezun sayısı 430,000'i bulmaktadır. İİBF sürekli mezun vermeye devam etmektedir.

Mezun sayısı ve kadro sayısı orantısızdır. Üstelik 4001 kodu ile İİBF kadroları niteliksizleştirilmiş cok az olan kadro sayısı törpülenmiştir.

Bir İİBF mezununun mühendis fizyoterapist kadrolarına yerleşme olasılığı olmadığı gibi aynı şekilde bir öğretmenin mühendisin fizyoterapistin 4001 kadrosu ile İİBF'nin hakkı olan DHMİ, İş-Kur,SGK,ESK, Nüfus ve Vatandaşlık işleri Müdürlüğü, , Belediyeler gibi (GİH) kadrolarına atanması son derece adaletsizdir, üstelik kendi alanlarıyla ilgili kadro açıldığı an atanmış oldukları kadroları terk etmektedirler. Bu durum hem biz İİBF mezunlarını mağdur etmekte hemde vatandaşa ve devlete büyük maliyet yaratmaktadır.

Bu mağduriyetlerin giderilmesi ve yığılmanın önlenmesi adına, İİBF mezunları olarak
GİH kadrolarının eğitimini alan İİBF mezunlarına iade edilmesini ve 2019/1 atama döneminde İİBF mezunlarına 10,000 kadro ayrılmasını

siz değerli devlet büyüklerimizden talep ediyoruz

Atama Bekleyen İİBF Mezunları Adına