[AÇIKLANDI] GTB 1750 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI - 2018

Hangi Kadroyu Tercih Edeceksiniz?

• Muhafaza Memuru

Kullanılan: 26 19.4%
  • Muayene Memuru

Kullanılan: 19 14.2%
  • Büro Personeli (Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlükleri)

Kullanılan: 37 27.6%
  • Büro Personeli (Ticaret İl Müdürlükleri)

Kullanılan: 29 21.6%
  • Büro Personeli (Döner Sermaye)

Kullanılan: 23 17.2%

• Kullanılan toplam oy
    134
  • Anket kapatılmış .
Eğitim
Lisans
Üni
Ordu Ünv.
Bölüm
İktisat
Muhafaza memuru olan arkadaslar kac puan aldiniz Kpssden acaba 70 taban puan ileri alimlarda 70 puan alsam mulakat yoluylada sansim olurmu kazanmaya yani kpss puani duzeyi ne kadar etkili kazanmak icin ?

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Muhafaza memuru olan arkadaslar kac puan aldiniz Kpssden acaba 70 taban puan ileri alimlarda 70 puan alsam mulakat yoluylada sansim olurmu kazanmaya yani kpss puani duzeyi ne kadar etkili kazanmak icin ?
Bizim şu an çalışıtığımız yerde 70den 79a kadar puan aralığında herkes. 79la atanan 2 kişiyiz. Diğerlerinin puanı hep 70 75 bandında. Puan ve mülakattaki durumunuz önemli kazanmak için. Ama hiçbirimiz hala tam kriter nedir atanmak için çözemedik. Mülakatı kötü geçenler de var çok iyi geçenlerde. Alım sayısı da çok önemli bi kriter atanmak için.

Nisa27

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Siz çalışın ve mümkün olan en yüksek puanı almayı hedefleyin.cunku ben 2014te 78 le bir mülakata dahi giremedim.2018te 70 puanla kazananlar oldu.hersey nasip ama siz elinizden geleni yapın derim 6 mülakata girmis ve hakkıyla kazanmış biri olarak.iyi çalışmalar.

thepunisher

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
üzümlü yada esendere olan var mı