[AÇIKLANDI] GTB 1750 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI - 2018

Hangi Kadroyu Tercih Edeceksiniz?

• Muhafaza Memuru

Kullanılan: 26 19.4%
  • Muayene Memuru

Kullanılan: 19 14.2%
  • Büro Personeli (Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlükleri)

Kullanılan: 37 27.6%
  • Büro Personeli (Ticaret İl Müdürlükleri)

Kullanılan: 29 21.6%
  • Büro Personeli (Döner Sermaye)

Kullanılan: 23 17.2%

• Kullanılan toplam oy
    134
  • Anket kapatılmış .

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer
Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ben bayramdan önce açıklanmasına ihtimal vermiyorum Mülakatlar biteli daha iki hafta oldu En hızlı sürede açıklanan polislik mülakatları bile bu kadar hızlı açıklanmıyor Ohal'den önceki mülakatlar bir buçuk ay civarında açıklanmış ki bu makul bir süre Ayrıca kurumun açıklamadığı bir mülakat daha var ki o alım 40 kişilikti Kısacası 1750 kişilik alımın bu kadar erken açıklandığı dönem olmamış, böyle bir şey olursa çok büyük sürpriz olur

hakanay

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İktisat
En iyi ihtimalle 6 ay daha 40 kişilik alım açıklanmadı arkadaşlar 1750 kişilik alım nasıl bir ayda açıklansın en iyi ihtimalle üç ayda açıklanır büyük ihtimalle iki üç aya öğreniriz sürecin işleyişini kapısına polis gelen oldumu yazar biri bizde deriz güvenlik soruşturması başlamış

sözikm

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
En iyi ihtimalle 6 ay daha 40 kişilik alım açıklanmadı arkadaşlar 1750 kişilik alım nasıl bir ayda açıklansın en iyi ihtimalle üç ayda açıklanır büyük ihtimalle iki üç aya öğreniriz sürecin işleyişini kapısına polis gelen oldumu yazar biri bizde deriz güvenlik soruşturması başlamış
Arkadaşlar güvenlik soruşturması evrakını vermeden nasıl soruşturma olacak hala anlam veremiyorum. Güvenlik soruşturması sonuç öncesi yapılıyorsa sonuç açıklanırken belirtilen evraklar içerisinde neden arşiv araştırma evrakı istiyorlar. Şuan merakımız ve iş umudundan dolayı acele ediyoruz. Benim tahminim bayram öncesi açıklanacağı yönündedir. Önceki alımların uzun olduğunu hatırlatmazsanız sevinirim çünkü bu sadece benim öngörüm.

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer
Aha yeni üyeler de geldiğine göre hakkaten erken açıklanacak. Ayyy hadi inşallah, olabilir mi öyle bir şey. Lütfen olsun çünkü

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Ben de 40 gün diye düşünüyorum 29 Ağustos'a tekabül ediyor. Hadi bakalım :)

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer
Ben de 40 gün diye düşünüyorum 29 Ağustos'a tekabül ediyor. Hadi bakalım :)
Konudan bağımsız mnt ile ilgili bir formül var mıydı?

Çünkü adını her gördüğümde p.v=n.r.t formülü geliyor aklıma :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer

thepunisher

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
şu maaş konusuyla hergun açıklansın muhabetı yabanlardan nefret edıorum artık yok surdan duyum yok burdan duyum

elffle

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
şu maaş konusuyla hergun açıklansın muhabetı yabanlardan nefret edıorum artık yok surdan duyum yok burdan duyum
Seçtiğiniz iş kadar alacağınız ücrette önemli. Yapacağı işin karşılığını alıp alamayacaklarını merak ediyorlar. Ve uzun süredir atanamayıp çevresel baskı ister istemez sorgulatıyor. İnsanların bunu sorgulamasını normal görmek gerekir diye düşünüyorum. Ayrıca Gümrük dışardan göründüğü kadar sıradan ve normal bir kurum değil. İstanbulda aldığın ücret sana yetmeyebiliyor ki ek5bin ve yolluğa rağmen. Doğudaki adam bir memlekete gidip gelmeye maaşın yarısını uçak biletine veriyor yolluk ve ek5bin yok. Sizin gireceğiniz kurum ve alacağınız ücretin öneminin olmadığını anlıyorum mesajınızdan. Umarım gönlünüze göre olur.

Azygos81

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Mon of steel sen bilirsin döner sermaye de çalışan ne kadar maaş alıyor

Man Of Steel

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İktisat
Bu sözleşmeli ilk gümrük alımı olduğu için kadrolunun maaşını söyleyebilirim; sanırım sözleşmeliler de kadrolulardan bi 200-250 tl falan daha aşağıda alırlar( tamamen tahmin ),, geçen dönem atanan arkadaşlar İşte yaklaşık 1 yıldır çalışıyor olacaklar şimdi, onların vergi dilimine girmiş hali şu an yeni zamla 3700 tl civarı olmuş normalde 3900 tl küsür net dilime girmeden,, işte yolluk yerine göre değişiyor ama yolluklar düz memurdan birazcık daha düşük ve düz memurdaki ek 5000 ücreti yok dönerde,, mesela İstanbul da çalışan ortalama bi tasfiye memuru yollukla beraber 5200 tl civarı alabiliyor şu anda ,, zira İstanbul da yolluk 1550 tl civarı döner sermaye memuruna düz memura ise 1800-1900 tl arası diye biliyorum ,, yolluklar yerine göre değişir en fazla bildiğim kadarıyla Kocaeli de yüksek oradaki düz memur 2100-2200 tl yolluk alıyor diye duymuştum buna göre oradaki dönerci de 1750 tl gibi alır sanırım ,, yolluğu olmayan yerler de vardır tabi ama zaten il seçeneği az olduğu için yolluğun olmadığı 1-2 yer var sanırım mesela Ankara’da var mı yolluk bilmiyorum, onların dışında da ortalama bulunduğun yere göre 800 ile 1600 küsür tl arasında değişir yolluklar.

Azygos81

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bu sözleşmeli ilk gümrük alımı olduğu için kadrolunun maaşını söyleyebilirim; sanırım sözleşmeliler de kadrolulardan bi 200-250 tl falan daha aşağıda alırlar( tamamen tahmin ),, geçen dönem atanan arkadaşlar İşte yaklaşık 1 yıldır çalışıyor olacaklar şimdi, onların vergi dilimine girmiş hali şu an yeni zamla 3700 tl civarı olmuş normalde 3900 tl küsür net dilime girmeden,, işte yolluk yerine göre değişiyor ama yolluklar düz memurdan birazcık daha düşük ve düz memurdaki ek 5000 ücreti yok dönerde,, mesela İstanbul da çalışan ortalama bi tasfiye memuru yollukla beraber 5200 tl civarı alabiliyor şu anda ,, zira İstanbul da yolluk 1550 tl civarı döner sermaye memuruna düz memura ise 1800-1900 tl arası diye biliyorum ,, yolluklar yerine göre değişir en fazla bildiğim kadarıyla Kocaeli de yüksek oradaki düz memur 2100-2200 tl yolluk alıyor diye duymuştum buna göre oradaki dönerci de 1750 tl gibi alır sanırım ,, yolluğu olmayan yerler de vardır tabi ama zaten il seçeneği az olduğu için yolluğun olmadığı 1-2 yer var sanırım mesela Ankara’da var mı yolluk bilmiyorum, onların dışında da ortalama bulunduğun yere göre 800 ile 1600 küsür tl arasında değişir yolluklar.
Teşekkür ederim arkadaşım allah hepimize atanmayı nasip etsin inşallah

Niloya

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Simdi duz gumruk memuru(muhafaza ve muayene olmayan)yerine gore ek5000 ve yolluk aliyor ve bu 5200 ü bulabiliyor oylemi dogrumu anladim?eger oleyse nerelerde bu bu rakama cikiyor bu konu hakkindada bilgin var mi?ona gore dua edecegimde:srnsml: