[AÇIKLANDI] GTB 1750 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI - 2018

Hangi Kadroyu Tercih Edeceksiniz?

• Muhafaza Memuru

Kullanılan: 26 19.4%
  • Muayene Memuru

Kullanılan: 19 14.2%
  • Büro Personeli (Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlükleri)

Kullanılan: 37 27.6%
  • Büro Personeli (Ticaret İl Müdürlükleri)

Kullanılan: 29 21.6%
  • Büro Personeli (Döner Sermaye)

Kullanılan: 23 17.2%

• Kullanılan toplam oy
    134
  • Anket kapatılmış .

Keynezyencii

Ne mutlu Turkum diyene
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
klasık şeyleri demicem zaten giyim kuşam diksiyon bunlar olması gerekiyor. bide galiba işe ihtiyacının olduğunu işi ne kadar çok istediğini karşı tarafa geçirmen lazım. ayrıca sorularda önemli yani sonuçta herkesin de torpili yok. bundan önceki gümrük mülakatlarında çuvallamştım bu kez herpsini doğru cevapladım işi çok istediğimi de anladılar sanırım böylece kazanmış olduk.
Il ticaret doner sermaye maaslari nedir ?

Azygos81

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bana 4 soru sordular 2 cevapladım 2 yanlış cevap verdim eşimin durumu iyi neden buradasın gibisinden sordular bende artık evde sürekli insan kuruyor artık çalışmak istiyorum eşimde çalışmamı istiyor dedim eşimle biz köydede yaşadık dedim ne kadar inandırıcı olmuştur bilmiyorum bir soruda her şeyi detaylandırdım ama para birimini üsteledi biri çok üstedi bende bilemedim artık kolay sorulara gecelim dediler Güler yüzlü bir şekilde ama biri çok ciddiydi

cihan şayir

KAFKAS KARTALI
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Maliye
Bana 4 soru sordular 2 cevapladım 2 yanlış cevap verdim eşimin durumu iyi neden buradasın gibisinden sordular bende artık evde sürekli insan kuruyor artık çalışmak istiyorum eşimde çalışmamı istiyor dedim eşimle biz kaydede yaşadık dedim ne kadar inandırıcı olmuştur bilmiyorum bir soruda her şeyi detaylandırdım ama para birimini üsteledi biri çok üstedi bende bilemedim artık kolay sorulara gecelim dediler Güler yüzlü bir şekilde ama biri çok ciddiydi
dediğim gibi işi ne kadar çok istediğini karşı tarafa geçirmen gerekiyor. diğer şeyler biraz daha önemsiz kalıyor. bn ptt de çalışıyordum beni çekip çıkarın dedim ordan sağolsunlar kurtardılar

Azygos81

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Doğru söylüyorsun güzel bir cümle olmuş keşke Benide ev hanımlığından çekip kurtarsalar

41döners

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar herkese merhaba‍♀️ iki sorum var:
2-WhatsApp grubuna nasıl dahil olabiliriz?
2-Döner sermaye mülakatına ikinci gün kaç kişi gelmemişti bilen var mı? Ben perşembe girdim 13 kişi gelmedi. Toplam 19 kişiydik. Cuma günü durum neydi? Gerçi bir önemi yok o da ayrı almayacaksa almıyorlar

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Ilk günle birlikte 26 kişi gelmedi
Arkadaşlar herkese merhaba‍♀️ iki sorum var:
2-WhatsApp grubuna nasıl dahil olabiliriz?
2-Döner sermaye mülakatına ikinci gün kaç kişi gelmemişti bilen var mı? Ben perşembe girdim 13 kişi gelmedi. Toplam 19 kişiydik. Cuma günü durum neydi? Gerçi bir önemi yok o da ayrı almayacaksa almıyorlar

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
6 yedek var sanırım ben o 6 yedeğe de kesin sıra gelir diye düşündüğüm için 36 olarak düşünüyorum sayıyı direkt, öyle olunca da şansımız %56 oluyor. Fazla mı iyimserim :bsmagryr:
hımm, bu da güzel aslında,, 3 te 1 ken 2 kişiden 1 i alınacak sayıya inmiş sayılır resmen, bu da çok iyi...

Man Of Steel

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İktisat
6 yedek var sanırım ben o 6 yedeğe de kesin sıra gelir diye düşündüğüm için 36 olarak düşünüyorum sayıyı direkt, öyle olunca da şansımız %56 oluyor. Fazla mı iyimserim :bsmagryr:
yoo iyimser değilsin; ben de öyle düşünüyorum zaten,, bence 6. ya gelmese bile 5. ye gelir sıra en kötü 4 ama 4. yedek kesindir diyorum.. o arada göçe kyk ya işkura nüfusa gidenler olacaktır hatta belki yukarlardan birkaç tane merkeziye vs gidenler olmuşur ya da 2018 kpss i çok iyi geçip kendi ilini isteyecekler belki bi ihtimal içlerinde alan bekleyenler için de guy a( tabanı da çok düşük kapatmıştı) falan da belki girecekler... vardır desek,, o 6 kişilik yedek ihtimalinin en az 4 üne yani kesin gibi gelmesi diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

44krm44

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İktisat
Muayeneden gelmeyen kaç kişiydi acaba bilen var mı?

41döners

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
İlk gün niye 32 kişi çağırdılar sizce? İkinci gün 58 kişi bırakmışlar. Anlamsız geldi ama yine de bir umut bağlamadım. Eşim çakılı kadro o yüzden ilk beni eleyebilirler :))