[AÇIKLANDI] GTB - Mülakat Sonucu Bekleme Salonu

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Asparagas haberler olmadan,konuşma,dertleşme,fikir yürütme salonu.Üstü kapalı değil,insanları kandırarark değil açık açık geyik yapabileceğiniz bir yer, sadece bakma okuma evet sende yazmak fikir yürütmek istiyorsun bir nebze de olsa konuşum stresini atmak istiyorsun işte orası burası :)

SONUÇLAR

Listeler için aşağıdaki linklere tıklayınız.

MEMUR(TAŞRA)

MUHAFAZA MEMURU

MUAYENE MEMURU

AVUKAT

MEMUR(DÖNER SERMAYE)

MEMUR(MERKEZ)

PROGRAMCI

TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ RAPORTÖRÜ

MEMUR(TİCARET İL MÜDÜRLÜKLERİ)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
bizim binaya bir hoca taşındı ,bugün dedim acaba gitsem adama desem hoca birşey yap da bu gümrük açıklansın:koptum:
ben senden daha kötü durumdayım bizim apartmanda hoca da yok :) millet bizzat müşavir ağzından duyum yazıyor, sonuçlar açıklanınca kimse demeyecek mi aga sen müşavir tanıyordun hiç mi faydası olmadı diye :) benim tanıdıklar çaycı :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Ulan biraz gıybet e bulaşmayın:) nerden söyledik size, kazanamazsam size çok küfredecegm haberiniz olsun.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Ulan biraz gıybet e bulaşmayın:) nerden söyledik size, kazanamazsam size çok küfredecegm haberiniz olsun.
madem olaylar buraya kadar geldi herkes eteğindeki taşları döksün, güzel kardeşim biz normal bir memurla muhattab olamazken sen müsteşar, müşavir, bürokrat bırakmadın hangimiz gitse bakanlığa hangi müşavir bizle çay içer ? hangisi bize güzel güzel isteler hazır onay bekliyor der :) valla kazanırsan asıl ben sana ağır küfredecem senle de kalmayacam hak yemene yardım ve yataklı edenlere de küfredicem. bol şans :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Tamam hadi bakalım, size iyilik yapıp duyduklarimi söyledim diye böyle oldum. Nankörün tekisin. Adam bile deglsin. Eger senin tanıdgn olsa peşinden ayrilmaz refarans ol diye eminim yalvarirdın. Yarin bakanliga gt ögren benim ismimi ver refaransi var mi diye sor

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Tamam hadi bakalım, size iyilik yapıp duyduklarimi söyledim diye böyle oldum. Nankörün tekisin. Adam bile deglsin. Eger senin tanıdgn olsa peşinden ayrilmaz refarans ol diye eminim yalvarirdın. Yarin bakanliga gt ögren benim ismimi ver refaransi var mi diye sor
kardeşim hala şansını zorluyorsun millete torpil var ümidinizi kesin diyorsun kendine yol yapıyorsun :) inan ki gümrükteki kimse şunun torpili var yok diye yorum yapacak kadar salak değil :) tek çelişkide olduğum nokta troll mü acaba diyorum çünkü kimse senin kadar göstere göstere ben torpilliyim yapmamıştır, sen konu sildirdin farkındamısın adam sana kıyak yaptı hala anlamadın kameralara el salla etiketlendin :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
İnşallah kazanırim da siz torpilli deseniz ne olck demeseniz ne olacak? Keşke sende gitsen de ortamı görsen, orda refarans olacak yürekte bir kişi yok.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Ben torpil yaptirmadım ki üstume alınayim o basligı? gittim ögrendim geldim paylastim. Millet ne düşunuyor ne düşenecek dıye de düşünmedim. Kazanirsam refaransşız kazanicgm, kaybedersem de kendi hakkimla kaybedecegm. Ben işe girecegm diye kimseye boyun bükmem.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Ben torpil yaptirmadım ki üstume alınayim o basligı? gittim ögrendim geldim paylastim. Millet ne düşunuyor ne düşenecek dıye de düşünmedim. Kazanirsam refaransşız kazanicgm, kaybedersem de kendi hakkimla kaybedecegm. Ben işe girecegm diye kimseye boyun bükmem.
sensin ;) bana ya da buradakilere yazdıklarından sonra açıklama yapmak zorunda değilsin :D bırakalım herkes sakince sonuçları beklesin sonuçlardan sonra herkes ne yapacağına karar verir :D

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
torpili yapan bu dünyada mutlu olacağını sanıyorsa buyursun sanmaya devam etsin. Ben ömrümün sonuna kadar hakkımı helal etmeyecem. o gün bile ne rezilliklerle o mülakata girdiğimi bi ben bi Allah bilir. İnsanlar ta nerelerden ne umutlarla ne şartlarla o mülakata geldi. birileride bencillik edip o insanların önüne geçmeye çalıştiysa onun hesabını da yaradana verecek elbet. Bugün olmazsa da yarın

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
En iyisi bekleyelim görelim, şu şener şen e acaip kıl oldum o na agır konuşurum diye cvp vermeyecegim.

Elifreyyan

Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
ben facete yorumlarından dolayı bazıları dikkatimi çekti. özellikle o isimlere bakacam liste aciklandiginda :D

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
ben facete yorumlarından dolayı bazıları dikkatimi çekti. özellikle o isimlere bakacam liste aciklandiginda :D
adı soyadı gercekse torpil yaptırıpta orda söylemez. Esas torpilciler fake hesapla gezip, din tüccarligi yaparak kendini gizlerler. Mesela benim bir tanıdgm var adı şener şen tamamen öyle.. bir de malatyalıysa tamam o iş. Kesin kazanmıştır.

Elifreyyan

Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
adı soyadı gercekse torpil yaptırıpta orda söylemez. Esas torpilciler fake hesapla gezip, din tüccarligi yaparak kendini gizlerler. Mesela benim bir tanıdgm var adı şener şen tamamen öyle.. bir de malatyalıysa tamam o iş. Kesin kazanmıştır.
isimleri gerçek mi bilmem. Bi tanesinin sahte isim kullandığını öğrendim. arkadaşım gumrukte çalışıyor ona söylemiş birini araya koyduğunu. İnşallah nasip olmaz ona da

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
şener şen adanalı, din tüccarlığı yaptığını hangi yazdığında gördün ? çamur at torpili çıksın :D müsteşar çayını şekerli mi içiyor, şekersiz mi :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Malatyalılarin çok yaptirdgni duydum ondan dedim. Din tüccarlignida sana demedim. Ama en son krıtere uyuyosun. Bu arada ne çayi kahve, baklava işmarladı :hhhhhh::hhhhhh: